• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@katulkaaaaaa jeej, to ste dobre vyriešili. Aj ja by som vyrezala, ale slivka by ako vianočný stromček bola príliš exotická :grinning: :grinning: . Inak môj mm včera stromček priniesol a povedal že drahší a škaredší stromček sme ešte nemali. Tak asi kúpim po sviatkoch umelý :sweat_smile:
18. dec 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa cez den spinká tak 2-3x po 1-2 hodinách. Ale papanie ešte nevynechá v noci, vždy sa zobudí.
18. dec 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 a ako ho vynesiete do bytu ? Ja som bývala na 3-ťom a vždy som zametala schody až dolu, lebo sa nezmestil do výťahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: (nieže by moc opadával, ale bývali tam strááášne háklivé staré ježibaby. Takže keď ho bolo treba spratať (to už opadával) som ho vždy zhadzovala z balkóna. To mm už čakal dolu s autom aby ho odviezol. Ale raz som ho zhodila nešťastne a zachytil sa na chvíľu o šnúry na prádlo ježibaby z druhého poschodia. Jednu jej roztrhol a zašpinil akúsi utierku. (ona to nevidela) ale na druhý deň ma čakala a nadávala a chcela náhradu. Tak som jej povedala, že platí len za byt s balkónom a jej šnúry už okupujú vzdušný priestor nelegálne. Nech si to nájde v zákone alebo nech kontaktuje môjho právnika a ten jej to vysvetlí. :grinning: :grinning: :grinning: viac už náhradu nechcela. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 tak to ste mali srandu, my sme vzdy stromcek spilili doma v obyvke, zosulali koberec, manzel osekaval a ja som davala do velkych vriec a tie sme nalozili do auta ... no bola to sranda
inac niekedy pod gaucoom nachadzam ihlicie este aj na velku noc :slight_smile:

a doniesli sme vzdy vo vytahu
18. dec 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto rastieme a takto sa uz hrame
18. dec 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, som tu len na skok medzi obedom a upratovanim..
u nas kraaasne snezi a mna uz asi chyta vianocna naladicka :dizzy_face:
prave sme vyzdobili okna (aj ked povodne som to nechcela v tomto byte uz robit, ale Timka ma ukecala) vianocnymi nalepkami, vecer nam anjelickovia donesu stromcek a zajtra ho budeme zdobit :wink:
v chladnicke caka este medovnickove cesto, rozvoniame si nim zajtra byt a uz budeme cakat na Jeziska :grinning:
@jankasramka neboj, co nezbalis, kupis v Ba a cestu zvladnete, aj Mateo, ved je to chlapina, hlavne pohoda a tes sa na prave slovenske vianoce :dizzy_face: Vyzera to tak, ze aj pocasie tento rok nesklame a budu zasnezene...
18. dec 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 budu vonave vianoce :slight_smile: krasny je Matejko
@liba78 super takto funguje aj nas simon,az na to zecez de pospi najviac hodinu...tak tri krat.dnes len po pol hodine spinka,ale neviem ci nelezu zubky,place staleslinta a vsetko pcha do pusy :frowning2: kupim v tescu gel na zubky...mi kojime v noci jeden alebo dva krat,co je uz super :slight_smile:
@vladka84 jej vladi si navnadila aj mna :slight_smile:
18. dec 2010 o 14:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 rastiete krásne :wink:

@vladka84 aj mňa už chytá vianočná nálada, skúšala som malému čiapku, kuk foto
18. dec 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 jeeeeej :dizzy_face:
@katulkaaaaaa k comu som ta navnadila, k peceniu, ci ku stromceku? :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak, to moje cvicenie je teraz chabeeee, ale zato uz vyjedam kolaciky... no dufam, ze mi pomoze to upratovanie zhodit aspon nieco :unamused:

pisala mi Akika, vecer bude mat net, tak popiseme :wink:
18. dec 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky
tak aj my už máme postavený stromček,dokončené nákupy a dnes od rána som sa poriadne nezastavila,kuchyňa sa dnes stala mojím prechodným bydliskom.
Ako pozerám tak na vianoce sme pripravené všetky :grinning:
čo máte ináč nové?
18. dec 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka ahoj prajem stastnu cestu a pozdravuj odo mna slovensko :grinning:
18. dec 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ahoj nasa vcera prespala cely den teda od pred vcerajse noci od 23 do 13 potom sme boli trochu vonku a potom mi zaspinkala okolo 4 a spinkala do 23 ale to som ju budila prebalila nakrmila a pokracovala v spanku neviem asi do stvrtej alebo tak nepamatam si to a potom skoro do deviatej a teraz zase spinka asi od 12 tej alebo tak nejako ale super ze aj vase babatka uz lepsie spinkaju a hlavne tvoj maly katulka aby si sa aj ty mohla vyspinkat po tych stresoch
18. dec 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ahojte maminky aj ja som sa dnes rozhodla predcasne postavit stromcek a mala som aj pomocnicku lucinku lebo mame umely a to sa cely sklada po konaroch tak mi ich podavala no bola zalata a potom nam zacalo kraaaaaaaaaaaasne sneziiiiiiiiiiiiiiiiiit tak dufam ze to vydrzi do vianoc a teraz sa tu pod oknami vytesuju deti a sankuju sa no sranda :slight_smile: farmara som vcera nepozrela lebo to este varchive nebolo tak som sla spat :frowning2:
18. dec 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121
@liba78 matejko a jurko su krasni a pekne rastu :slight_smile:
18. dec 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus pekny vecer prajem
18. dec 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 tak nakoniec som vliezla do tehotenskych nohavic:slight_smile: a maly bol podareny, ked som dala do kolisky, tak ma schmatol za vlasy a ani za svet pustit sa:slight_smile:
18. dec 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 jejj, to je krasna capica a ten fesak, co ju ma este krajsi:slight_smile:

@kvietok121 Matejko je krasny, tvari sa ako modelka.-)

18. dec 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka stastnu cestu i ja prajem
18. dec 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 aky je uz velky krasny chlapec
18. dec 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 no peknucky je ako mu pasuje ciapka zlatucky :wink:
18. dec 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 dakujem aj tebe pekny vecer piekla som palacinky tak som tu nebola ale uz su hotove robila som ich na dvoch panviciach aby boli rychlejsie hotove dnesny pocet 29 u nas sobotna tradicia aby mal mm do roboty lebo cez vikend nie je kucharka :slight_smile: ako sa mate? idem skusit pozriet farmara lebo vcera to neslo :slight_smile:
18. dec 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus manm dala by som si ja este peciem
18. dec 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 som ti na fb premenovala drobčeka :( myslela som na @katulkaaaaa a jej Simonka,ako sa tiež potrápili...ako sa máte moja? Čo Sami? A ako to zvláda Pati že si preč? rýchlo sa uzdravte nech ste do Vianoc domka :zipper_mouth:
18. dec 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čautteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

bože ja vas nedočitam ani do silvestra..ako ste mi chybali :frowning2: fnuk
18. dec 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ahojky ako sa mate? dufam ze uz lepsie
18. dec 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ja som vas nedočitavala moja :frowning2: nada sa to..samko v pohode,len papa každu pol hodku a UM ma užb2-3x denne.nechce ťahať prsko :frowning2:
zajtra odber moču,pondelok krv,ked bude všetko ok ideme pondelok domov..Pati v pohode,jemu sa da vysvetliť,chapal.neplakal..tak som rada
18. dec 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 uvidim moja ake budu vysledky..a ty čo?v ktorom tyždni si???
18. dec 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 juj tak drzim palce aby bolo vsetko oki a vy ste raz dva doma, mozno nevladze teraz velmi tahat ale ked budete doma urcite sa to zmeni
18. dec 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 v 6plus 2 tusim ak je vsetko ako ma
18. dec 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 nie že nevladze ale zistil že cez flašu mu to ide lahšie...a mam problem..on stiahne 180ml a o pol hodky hodku chce zas :astonished: a to papa sunar plus od 4.mesiacov
18. dec 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok