• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@kahlan1 aj ja som mala vyčitky že menim dr..tu čo sme mali pred tym poznam od detstva,chodila som k nej ja aj bratia,aj mamu moju pozna...aaaale.čo by bolo teraz keby som nezmenila???ani myslieť nechcem nato,vela vela veci zanedbala a maly mohol skončiť velmi zle :frowning2:
20. dec 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, joooj ja vôbec nestíham MK, cez víkend som sa snažila čo najviac porodiť ked bol mm doma, tak som piekla upratovala, varila, robila stromček hotová žienka domáca :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dnes ešte pokračujem čo som nepostíhala, ked som ešte tak rozbehnutá z víkendu, ešte dožehlím a ked sa Tamka zobudí sa napapáme a pôjdeme von, u nás je tak krásne slnečno :wink: Vás obdivujem že máte rovnake miery, ja nemám ani odvahu ich skontrolovať ja mám uričte nejaký tej gram na vyše, necvičím a stále niečo šrotujem :angry: :angry:
@denisocka krásna rodinka :wink:
@akika722 no tak ty si našla spojenie aj s nemocnice, chýbala si nám tu, dúfam že už budete dnes doma, nech už aj ty zažívaš predvianočný zhon že nič nestíhaš :grinning: tvoj mm mi dosť pripomína toho môjho, ked ho pošlem niečo kupiť do obchodu, len tak 1-2 veci tak aj 3krát mi stihne zavolať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kahlan1 ešte sa trápite s papaním, chúda, ja by som tiež zmenila Dr. ak ťa nepošle na žiadne vyšetrenie, ved ked nebude už cez deň spávať tak čo nebude ani papať? to je choré, ved to sa nedá takto fungovať, ked ona naozaj nie je vôbec hladná a nevie si sama pýtať, myslím že by to mala nejako riešiť a už si jej skúšala dať nejaký príkrm? kašičku alebo zeleninku? Ja mám pocit že naša Tamka sa po podaní príkrmov lepšie rozpapala, večer pred spaním stiahne 170ml a to predtým nikdy nevypila, ale možno aj ked je už väčšia a s príkrmami to možno vôbec nesúvisí :grinning: :grinning: :grinning: neviem
20. dec 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj huraaaaaaaaaaaaaa no konečne si tu :grinning: prečitaj si svoju prvu vetu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cez víkend som sa snažila čo najviac porodiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no aj mna to čaka,to robenie...ale budem doma..konečne..Paťko tu bol včera na chvilku už skoro plakal,on sa tešil že ideme domov spolu
20. dec 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj
@akika722 tiež sa tu z toho rehocem, že čo najviac porodiť
20. dec 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj mojmu je malo 180ml..vypije a plače že kto mu spapal :grinning: :grinning: :grinning: idem kupiť mrkvičku kašičky :sunglasses:
@mirmaj
@akika722 tiež sa tu z toho rehocem, že čo najviac porodiť :grinning: :grinning: :grinning:
@mirmaj ahoj tiez som sa dobre pobavila ze rodis cely vikend :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35
@akika722 aspoň som vás rozveselila :grinning: :grinning: rodenie na nejaký čas ešte zavesím na kliniec :grinning: :grinning:
@akika722 to máš poriadneho papkáča :grinning: nám inak najviac chutnajú tie kúpené, ked jej ja uvarím až tak moc nie, možno preto ked jej to len roztláčam vidličkou a tie kupene su mixované :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj
@akika722 ja som prerušila príkrmy, dávam len kašičku, normáne mi molju malú napínalo, tak počkám ešte asi týždeň ... skúšala som aj varené aj kupované, rovnaká reakcia
20. dec 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj nie moja,ver že nie preto..moj Paťko to mal tiež tak a to som mu mixovala..jednoducho určity čas mu vyhovovalo len to,neskor len varene a flaškove nechcel ani citiť

chcem už vysledky ved ani do školky nestihnem kde to na nakupy...a tatar sa ide o 17.30strihať :rolling_eyes:
20. dec 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 skus prikrm zriediť..napinanie poznam..mojho paťa napina doteraz.napr z kusku ovocia v jogurte,ked si da vela jedla na lyžičku,...
20. dec 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj aj ja som sa zasmiala, len som akurat kojila, tak mi mala skoro bradavku vytahala ako som sa rehotala :grinning:
20. dec 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 lucinka zase nechcela hotovky len ovocne a zemiacik papala normalne pyre a z mrkvy jy tiez napinalo
20. dec 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722, @mirmaj hej uvazujeme ze zmenime lebo manzel je uz taky zly ze az na nu ze nic nerobi :( cez vianoce skusim polievocku jej spravit a uvidim co to spravi - joj kde su tie casy ked plakala od dusu ze je hladna a potom pila ako drak :(
20. dec 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 skus tie prikrmy fakt..možno sa rozpapa :wink:
20. dec 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 len to nie je ze malo papa ale ona nechce vobec jest :( len ked spinka
20. dec 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 zmen dr.... :wink: určite zmen..nemusiš vyžiadať kartu,nova dr si ju vyžiada
20. dec 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 stahujeme sa tak potom zmenim od januara
20. dec 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, u nas je plus 3...to snad nie je pravda :astonished: normalne som v soku, najskor minus 20 a potom take oteplenie :confused:
tak pockame kym malinka vstane a konecne pojdeme voooon...
20. dec 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 tak aspoň sa porad s inou..do januara je ešte dlha doba
20. dec 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus nechcem jej ešte dávať ovocie aby mi papala zeleninu ... barborka mala radšej kupované a ovocné zbožňovala, teraz ovocie nedá do úst ani bohovi a chce jesť len mäso a ryžu
20. dec 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v moči ešte niečo je,dr.sa ide poradiť s primarom a pridu mi povedať :sweat_smile:
ale naznačil že budem davať atb doma a potom na kontrolu
20. dec 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ani moj ovocie nezje ani za nič...
20. dec 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 drzim palce aby to bolo dobre
20. dec 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 dik moja aj ja tebe
20. dec 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ideme na sviatky na vychod - tam som rodila a primarka na detskom mi vravela ze ked budeme nieco potrebovat mozme kludne zavolat - uz sme jej volali tak nam vravela co robia oni - krv, moc, ci nebolia uska, hrdielko, zapalove testy a podobne. Ked tam budeme zavolame jej.
20. dec 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 lucinka len medove burizony a cestoviny zeleninu ziadnu a ovocie sem tam
20. dec 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 u nas v uk mame sneh a v noci bolo -12 a teraz je asi-6
20. dec 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ani ja nestiham MK ja som rada ze zijem matejko je hrozne nervozny slini sa vsetko hryzie ale dr vravi ze ziadne zuby nejdu a ani ja tam nic nevidim tak neviem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
co ste davali na dasienka???
20. dec 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok