♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
29. jan 2011

@jankasramka 😲 😲 😲 😲 😲 😲 odpadneeeeem...šikulka mala a ako sa smejka 😀

ahojte
mm mi schvalil kočik,objednam ho ked sa budeme sťahovať 😀 😀 😀
@jankasramka jéééééééééééééj tam moja všetko najkrajšie k narodeninkam prajeme 😵
@eis4 aka vyzera velka na fotke..to nema striešku?nevadi ti to?viac modernych nama striešku no ja by som si asi ťažko zvykala..a ozaj plaštenku to udrži ako? 😕

akika722
29. jan 2011

baby????????????, to ked som si niečo pridala k oblubenym ako to vymazať? 😅

akika722
29. jan 2011

nemyslim tu na konovi ale celkovo,stranky

hajatanufus
29. jan 2011

@memory97 ahoj veru aj ja furt lucinke hovorim ze budem mat twins ked nebude papat ale teraz jej zase nechuti lebo je chorucka 🙂 prave varim zemiacik s mrkvickou pre rachel dnes bude premiera kupila som jej misticku s tanierikom dokonca je to aj specialne do mikrovlnky a lyzicky co menia od teploty farbu s mackom pu 🙂 ale skor dufam ze ked lucy uvidi ze krmim rachel ze sa na to ulakomi a ze to spapa ona 🙂 🙂
@jankasramka ahoj vsetko najlepsie k narodkam hlavne vela zdravicka a radosti z matea 🙂 mateo je sikovny nasa lucinka stale nechce na nocniku sediet ale ked mala 10 mesiacov tak tiez aj posedela aj sa vypiskala aj vykakala no nasa radost netrvala moc dlho potom si uz nanho nechcela ani za svet sadnut tak drzim palce aby to mateovi vydrzalo je fakt sikovny a je dobre ze hned vie co tam ma robit a nie len tak zbytocne sediet musim to pri rachel tiez tak vyskusat keby som o tom vedela skor tak by som to tak praktizovala aj pri lucy lebo ona nevedela co sa od nej na nocniku ocakava tak tam nechcela sediet asi sa jej tam zle sedelo 🙂

eis4
29. jan 2011

@akika722 máme striešku aj super pláštenku 🙂 ona je velká 🙂 však má 9 kg s plienkou 😀 😀

akika722
29. jan 2011

@eis4 ahaaa 😀 jeeeeej..čožeeeee???9kg??? 😲 😲 😲 😲 ale na tej fotke je ako ročna 😀

hajatanufus
29. jan 2011

@memory97 chcem sa opytata teraz ked som to uvarila tak to mam nechat trochu prechladnut a tak pomixovat? a nevadi ked to budem davat malej studene nie? ved aj vo flastickach je to studene ja viem blbe otazky ale nemam s tym skusenosti lebo lucinke som nikdy nic nemixovala len pucila vidlickou

hajatanufus
29. jan 2011

@akika722 aj ja chcem kupit nejaky sportak pre malu ale ja som zase zastanca velkych kocikov s velkymi kolesami take male kolesa neznasam a ja som aj vysoka a mam dlhe nohy a pri bugiie som si musela zvykat lebo mi kolesa zavadzali pod nohami pri chodzi 🙂

akika722
29. jan 2011

@hajatanufus mysliš jedlo?ja zohrievam a mixujem hned,krpec nechce pučene 😒 len banan
@hajatanufus ti verim,mam skoro 180cm 😀 😀 😀 ale nemam na byber,teraz mam nafukovacie velke kolesa ale je ťažky..tak na leto niečo lahučke chcem

hajatanufus
29. jan 2011

@akika722 ANO JEDLO MYSLELA SOM CI SA TO MOZE MIXOVAT HORUCE 🙂 ano na leto staci aj taky ale ja mam tandem tak potrebujem nejaky solo aj naleto aj na buducu zimu

akika722
29. jan 2011

@hajatanufus jasne že može..a ty davaš studene?či som zle pochopila?
tak moj Pati už je chlap 😀 mam skejt pre pripad nudze 😅

hajatanufus
29. jan 2011

@akika722 ja som to teraz varila a nevedela som ci mozem hned pomoxovat alebo len prechladnute mala mi spinka takze jej to budem musiet asi zohriat skusila som to dat lucinke take uz pomixovane ale hned to vyplula sa jej necudujem zemiak a mrkva z obchodu nemaju skoro ziadnu chut skusim kupit este inu mrkvu som zvedava ako to bude smakovat malej 🙂 aj ja som uvazovala nad skatebordom ale neviem ci by mi tam lucinka vydrzala ona je strasne neposlusna uz som skusala ist tak ze s nou len za rucku ale moc sa to neda takze zatial ostava tandem ale neskor asi na jar kupim kocik na sk mam tiez taky velky s velkymi kolesami a nedam nan dopustit v zime po snehu sa s nim perfektne islo bol len taky lacnejsi a polsky ale je dobry a ten bugie mam od baby point stal 110 eur ale vobec nie je kvalitny to predne madlo sa mi hned pokazilo vypadla mi sruba a kolesa su uz tiez dost znicene ale vyuzivala som ho cely minuly rok kym som bola tehu a naozaj je lahucky

memory97
29. jan 2011

@akika722 vojdi do oblubenych poloziek, postav sa na to, co chces vymazat a stlac DEL 😝

@hajatanufus xixi no som zvedava kto to spapa, ci Rachel alebo Lucinka 😀 je to na tebe, ci to ohrejes alebo nechas studene. Maly to raz chce studene, inokedy teple. Iba rozmixuj, ked je to este teple, alebo tesne predtym, ked pojdete papat a uvidis ako jej to bude chutit. Ja prikrmy aj ohrievam, ale maly si ich aj tak necha vychladnut, inokedy ich spapa take teple 😉 Prikrmy by mali mat izbovu teplotu.


memory97
29. jan 2011

@akika722 alebo DELETE, podla toho, co mas na klavesnici 😉

21
29. jan 2011

@memory97 co si radila akike s tym vymazanim, mne nefunguje.

akika722
29. jan 2011

@memory97 kujeeeeem skuuusim..ok deti su hore paa

evitkamalicka
29. jan 2011

ahojte,
staci na to kliknut pravym tlacitkom mysi a zvolit odstranit alebo vymazat, podla toho co to ponukne

seagull2404
29. jan 2011

ahojte, braska uz odisiel ☹ veci do mrazaku nacgystane, konecne sedim... vidim, ze rozoberate sportove kociare, ja dufam, ze uz na jar budeme moct skusat ten nas bebeconfort high treck, tak dufam, ze bude dobry

hajatanufus
29. jan 2011

@memory97 DAKUJEM tak som to skusila dat malej hned ako vstala ale este nie je kamaratka s lyzickou este to papat neviem dava to jazyckom von myslis ze by som ten zvysok mohla zamrazit? mam take saciky na mrazenie mm mozem aj do nich ci nie?

hajatanufus
29. jan 2011

@seagull2404 ten vyzera dobre skusim pozriet ci nie je aj tu v uk 🙂

seagull2404
29. jan 2011

@hajatanufus 🙂 ja mam celu trojkombinaciu a jedine zle slovo nemozem povedat, zamrazit mozes a akomkolvek sacku 🙂

hajatanufus
29. jan 2011

@seagull2404 dakujem prave som si citala v jednej diskusii nazory a vacsinou ho chvalia ale ja uz budem potrebovat len sportak tak uvidim

seagull2404
29. jan 2011

@hajatanufus myslim, ze sa da kupit aj samostatne, my sme za kazdu cast platili zvlast 😉

lji
29. jan 2011

ahojte kočky.horúčka nám už zmizla ale teraz sa už od včera trápime s papaním 😖 ani za svet nič zjesť.naposledy jedla o 10:00 😢 ach jaj....

danulienka35
29. jan 2011

@jankasramka aky je krasnucky a sikovny 😉

gagarinka
29. jan 2011

ahojte, dlho som tu nebola, tak ani neviem, co je nove, precitala som posledne dve strany

@jankasramka vsetko naj k narodeninam, nech ta tvoji chlapci posluchaju a nech si stastna a spokojna
a drzim palce pri snazeni, nech ti tam uz coskoro svietia tt 😉

inac aj ja mam o par dni narodky, ale maly darcek som dostala od malej uz dnes - ukazala mi prvy zubok 🙂

danulienka35
29. jan 2011

@memory97 moc rychlo to leti ☹
@jankasramka vsetko naj k narodeninkam moja vela lasky a hlavne zdravicka prajem 😉
@hajatanufus to hej su to nase pokladiky nie, 😀

memory97
29. jan 2011

@21 aby si vymazala nieco, co si pridala do oblubenych poloziek, este som zabudla musis sa na to postavit, cize byt na tej stranke v oblubenych polozkach a tak stlac DEL (DELETE). Alebo skus pravym tlacitkom mysi - vymazat.

@hajatanufus ja to uz nemrazim, ak sa to raz ohreje, ani nedavam do chladnicky, rovno vyhadzujem. Vcera som tak skusila rozmrazene, co maly nezjedol dat do chladnicky a malo to taku kyselkavu chut... ja som nechapala preco maly nechce papat varene a on chce kusky a nie uplne rozmixovane ako mu mamina chysta 😀 😀 😀 Dnes papal zeleninku akoby o zivot islo🙂

@lji musis vydrzat, ak je to z ockovania, tak to chvilku trva. Aspon cajik skus dat.

@gagarinka tak to je ozaj najkrajsi darcek🙂 a vsetko najlepsie k bliziacim sa narodkam🙂

memory97
29. jan 2011

@evitkamalicka uz sa ma aj predbehla kym som dopisala🙂

21
29. jan 2011

@memory97 mne to tak nejde, ale ide to, ked stlacim na hviezdicku pri inzerujucom-a pritom ho nemam medzi oblubenymi inzerentmi... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre