• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ahojte :slight_smile:

tak termin mam 20. augusta 2010. Ale este som nebola na UTZ tak uvidíme čo ako. Len akosi nemám žiadne priznaky zatial a dnes som sa prehupla do 6 tt. Je to v poriadku?
18. dec 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka ja som pri Adamkovi nemala ziadne priznaky, ako keby som ani tehu nebola, akurat prsia som mala troska citlive
18. dec 2009 o 08:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ak mozem, rada sa medzi Vas pridam aj ja :wink: ...tiez sme na uplnom zaciatku, ale verime, ze vsetko pojde ako ma a v auguste sa dockame maleho milacika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dec 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi vitaj :slight_smile:
18. dec 2009 o 08:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka dakujem, lebo vcera ma dost silno zabolelo brucho ako na mrchu som hned smykala na vecko ale nastastie ani stopa po krvi. Beriem utrogestan a hadam je vsetko v poriadku. Akurat teraz citim take pichanie v lavom vajecníku :slight_smile: tak sa hadam ma malinke dobre
18. dec 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem evitka, idem si Vas precitat, aby som bola v obraze ako-tak :grinning:
18. dec 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka neboj, urcite je vsetko ok, len treba pekne mysliet pozitivne
18. dec 2009 o 08:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi vitaj:slight_smile:
18. dec 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankaat - dakujem, vidim, ze mame termin testne za sebou :dizzy_face:
18. dec 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka hej myslim pozitivne, len je to moje prvé tehotenstvo tak ani neviem ako sa mam citit :slight_smile: ale tak strasne sa tesim, že až najradsej by som to uz kazdemu povedala :D ale cakam kym prejde prvý trimester. Poviem to akurat mamine a uz sa na to strasne tesim. To je super že sme tu vsetky na zaciatku :slight_smile:
18. dec 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka u nas to uz vedia vsetci :sweat_smile:
18. dec 2009 o 08:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem ist najprv na UTZ :slight_smile: bude to potom nase prekvapenie pre vsetkych :slight_smile:, ty si uz boal na UTZ? asi ano
18. dec 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala vcera tiez pocit akoze idem dostat mrchu, ale bolo to len take chvilkove a take popichavanie citim viac v pravo, ale verim, ze drobcek si robi len pohodlne miestecko :wink:
18. dec 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka ano vcera mi dr. robil ultrazvuk a mame uz aj srdiecko, fliacik mam v albume
18. dec 2009 o 08:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitaj wili :slight_smile:

Ja by som si tie tehotenské príznaky pokojne vymenila.. prsia bolia, že a ich nemôžem ani dotknúť a dnes mi je zase od rána zle.. navyše malá sa zobudila 3x v noci, tak som si myslela, že sa pozvraciam cestou do jej izby...A to mi ešte pred týždňom nič nebolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas to nevie est skoro nikto :sweat_smile: bude vianocne prekvapko...
18. dec 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka tak to je super, ja sa už neviem dockat toho svojho :wink:

willi ja tiez citim popichavanie, ale raz vpravo raz vlavo tak neviem - ci si nevie vybrat stranu :grinning: alebo su tam dve :slight_smile:
18. dec 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka tak to bude super prekvapko pod stromcek :slight_smile:
18. dec 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan, dakujem :slight_smile: ....takze Ty tehulkujes v plnom prude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no co, musime vydrzat pre drobcekov :slight_smile:
18. dec 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, hlavne musime byt v klude a pohodicke, a verit, ze to tak ma byt :dizzy_face:
18. dec 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankaat, my sme tiez chceli urobit vianocne prekvapko, ale nevydrzali sme :grinning: ...vcera sme to oznamili nasim a dnes sa chystame ku svokrovcom :dizzy_face:
18. dec 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi jj snazim sa byt uplne v pohode v praci je nastastie teraz pohoda pred vianocami takze super :slight_smile:
18. dec 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som to ešte nikomu nepovedala, ani mm :grinning: tiež to bude vianočné prekvápko :sunglasses: viete to len tu na mk zainteresované osoby :grinning:

willi ja som také pocity na mrchu mala presne pred týždňom, som myslela že dostanem mrchu a odvtedy som to už také nemala len sem tam také popichávanie alebo také pocity že sa tam dole dačo deje :grinning:

bihan dúfam že ti nevolnosti rýchlo pominú :wink:
18. dec 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnusa a Ty si v ktorom tt? :slight_smile:
18. dec 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan no vitaj v klube zavracanych.... :grinning: :grinning: :grinning: ale moj doki povedal pokial je zle na zaludku tak babo je o.k. a znicoho nic prestane byt zle este v prvom trimestri tak treba utekat do nemocky... :grinning:
18. dec 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michaela, na teba sa ešte nechytám :grinning: Celkom slušne sa mi darí s nevoľnosťami bojovať cez deň, všade so sebou nosím zázvorový čaj a ten je na žalúdok úplne úžasný, mäta tiež dobre zaberá, ale keď potrebujem v noci vyletieť z postele, tak nemám šancu niečo riešiť :slight_smile:

Inak s malou mi nebolo vôbec zle.. až na "ťažký žalúdok" niekedy v 10tt to bola super pohodička.. druhé mimi si ma pekne vychutnáva :grinning:
18. dec 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, tak tu ste... ja som vcera krvacala... bolo to hrozne, myslela som ze odpadnem od strachu... boli to nastastie mocove cesty...
18. dec 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... baby, mne vôbec nič nie je, niekedy pochybujem, či som vôbec tehotná :grinning: ... jediné, čo tomu nasvedčuje, že sa krásne obaľujem tukom a nemám menštruáciu ... ináč nič, presne ako pri prvom tehotenstve ... u nás to vedia už všetci, že čakáme bábetko

nina ... na tvojom mieste by som sas tiež veľmi bála, ja som pri prvom tehotenstve krvácala v 8.tt, neviem, čo to bolo, dali mi duphaston, poležala som si v nemocnici týždeň a bolo ok
no a chvála bohu nina, že všetko je v poriadku aj u teba
18. dec 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky
bihan ten zázvorový čaj kde kukujes v lekárni??
Ja som v stredu aj vo štvrtok piekla vianočne pečivko a som rada že mám potom , lebo mi je dnes príšerne zle
Donútila som sa zjesť aspoň polievku. Inak ma už hodne tlačia na páse nohavice tak sa chystám v krátkej dobe ich upraviť na tehotenske nohavice .
18. dec 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi ja som 6tt :slight_smile:

nina by som sa dolakala tiež riadne...

...ohlasujú sa mi nevoľnosti, je mi už vyše hodinu pekne zle od žalúdka :confounded:
18. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok