♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
1. máj 2011

@danulienka35 ešte mu asi treba dať trochu času 😔

majka35
1. máj 2011

ahojte ... hlási sa vyčerpaná, hotová, unavená, ukričaná matka dvoch vreskľúňov 🙄 🙄

memory97
1. máj 2011

@liba78 aj zmrzlinku dostal 😀 ? alebo len kornutok dostal? ja som bola s malym na chvilku a doobeda a po obede uz som mm nevytiahla a samej sa mi akosi nechcelo, tak som si aspon pospala s malym 😉

akika722
1. máj 2011

@memory97 všetko mu slubujem.../čokoladky nezaberaju lebo ked nekupim ja kupi babka 🙄 /že pojdeme tam a tam budeme robiť to a to...
včera v noci sa zobudil a celu ručku si pchal do pusy a plakal ☹ babo male 😅 ☹

akika722
1. máj 2011

@majka35 no vitaj moja...no čo neposluchali?ja mam pocit že pati zajtra ostava doma..ak teda bude pršať,nemam ho potom ako vybrať z tej školky 😖 a ty ako si poriešila?

liba78
1. máj 2011

@akika722 keby bol trošku väčší, možno by zabral na veľkú odmenu. Alebo skús tak, že čo má mooooc rád, poprípade mu na nete ukáž niečo takéto http://www.habakuky.eu/habakuky_sk_foto.html to je rozprávková dedina na Donovaloch. Vraj je tam moc pekne. A urob tabuľku na 50 políčok. A ak bude v každom políčku smajlík, pôjdete sa pozrieť do rozprávky. A za každú dobrú noc bez flašky dostane usmiaty smajlík.
Možno je to blbosť, neviem. U nás stačí sľúbiť aquapark, teda stačilo 😅

kvietok121
1. máj 2011

ahojte maminky ako sa mate? my unavene ale uz spinkame konecne a oddychujeme pri hokeji 😠 prehravame

memory97
1. máj 2011

@majka35 zas bol tazky den 😒 ako kocky, uz spinkaju?

@akika722 moja musis vydrzat, asi mu to bude dlhsie trvat... kym si od nej odvykne...

liba78
1. máj 2011

@memory97 dostal aj trošičku na kornútok. Tie zlikvidoval dva 😀

liba78
1. máj 2011

@majka35 ☹ tak si nalej pohárik niečoho dobrého a šup sem. 😵 Neviem síce dokedy tu vydržím ja, lebo vysielačka akosi často šuští 😖 A veľkých mám odsťahovaných k svokre. Išli na hokej 😀 Ale dúfam, že sa naši spametajú, inak majú na krku moje sklamané deti 😠

akika722
1. máj 2011

@liba78 smajlikov možem skusiť 😀 som zvedavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉 vidíííš..rpide hračka od tety Majky neeee? 😀 😀 😀 taaak motivacia na zajtra 🤐
@memory97 snad odvykne 😒
@liba78 😀 😀 😀
@kvietok121 ahoj

vladka84
1. máj 2011

ahojte, tak aj ja sa hlasim po vikende, ale len na chvilku... chcela som pozerat hokej, ale uz ma presla chut 😠
tak pockam, kym sa zo spalne ozve Karinka a pojdem radsej spat...
my sme v sobotu boli na gulasi - mamina oslavovala meniny, tak sme zahajili sezonu, potom hodim foto a dnes uz u nas prsalo, tak sme doma zabili cely den - je tu ako v tanku, to si isto viete zivo predstavit... takze sa uz tesim ako rano vsetci vypadnu a my s Karinkou budeme upratovat 😀

kvietok121
1. máj 2011

@akika722 🙂
@vladka84 no neoplati sa je to 3.0

vladka84
1. máj 2011

no do rit....ti nasi snad spia na tom lade! 😠

mirmaj
1. máj 2011

@liba78 to si presne trafila že nezasluži, ved aj mala ju ma presne tak rada 😒

janina09
1. máj 2011

@akika722 ..ahojte, prepáč, že sa miešam....chceš odnaučiť malého od fľaše?.....môj má 5 r. vypije flašu kakaa, ráno, večer...stále....potom umyť zúbky, vycikať a spať....alebo ako to je u vás?

memory97
1. máj 2011

@liba78 to vazne🙂 hladosko maly🙂 mamina mu dnes dala asi malo papat🙂

@vladka84 ja som ani nedoupratovala, v sobotu sme boli u kamosky a dosli sme vecer domov, voda v kuchyny, mysleli sme, ze cez otvorene okno naprsalo a dnes sa zastavil sused, ze nas vytopil 😀 veru by sme si to vsimli asi az o niekolko mesiacov, ze nas vytopili 😀 😝

majka35
1. máj 2011

@akika722 príde po barborku kamoška, býva o tri brány ďalej, jej malá chodí s barborkou do škôlky, takže ja dám terezku do postieľky, ona chodí okolo pol ôsmej spať, rýchlo odprevadím barborku dolu a utekám hore 😔

@memory97 spinkajú, konečne, a dúfam, že prespinkajú celú noc

@liba78 už pašem vedro zmrzliny ako v americkom filme 😕 zas budem na seba v noci nadávať

mm ide o piatej ráno preč, dúfam, že nepobudí celý blok, ako on vie

liba78
1. máj 2011

@kvietok121 ale aj Halák spí 😠 😠
@mirmaj je to škoda, dopriala by som ti moju svokru. Určite by si bola spokojná. 😉
@akika722 len to s úplatkami neprežeň, aby ťa potom nevydieral 😖

akika722
1. máj 2011

@janina09 nie nei..moj ju ma aj v noci..zaspava s nou..a ked sa zobudi nahodou šup ju do pusy
@majka35 a späť?

majka35
1. máj 2011

@akika722 myslíš zo škôlky? to už snáď výťah pôjde, som tam včera volala, tak v pondelok, teda zajtra to majú prísť opraviť

akika722
1. máj 2011

@liba78 už som zuuuufalaaa..aaa baby..Paťko ma už cca tyždeň dva na krku a hrudi-hore akoby pigmentove fleky..od čoho to može byť? 😨

akika722
1. máj 2011

@majka35 ak to potom maš dobre 😉

mirmaj
1. máj 2011

@liba78 určite by som bola spokojná ako tak niekedy čítam tvoje príspevky o tej tvojej, škoda že také nie su všetky 😝 😉

kvietok121
1. máj 2011

@liba78 ked mu to vsetko zakryvaju ☹

liba78
1. máj 2011

@memory97 😀 😀 voda ako voda, ne ? 😀 😀
@majka35 a máš aj papučky na ihličkových podpätkoch s páperovou cickou a negližé ? Ak nie tak potom je to iný film, nie americký. 😀 😀

janina09
1. máj 2011

@akika722 jááj, tak on aj v noci si ju cucá......môj zlatý.....tak držím prsty....nech sa toho nejako zbavíte.... 😉

liba78
1. máj 2011

@kvietok121 no, to je pravda. Pripomínajú mi team florbalový nášho Kubíka z 1. triedy. Všetci dostali hokejky a naháňali loptičku. Boli ako kurence. Proste hluk sem, hluk tam. A aj do brány leteli všetci 😀 😀 😀 vtedy som ľutovala, že som nebrala kameru. Boli podarení 😀

majka35
1. máj 2011

@mirmaj to ešte nemáš moju, ja som na tom horšie ... pri barborke ma to mrzelo, bolo to moje prvé dieťatko a všetky krivdy ma neskutočne trápili, teraz som si na to tak zvykla, že od nej nemôžem nič očakávať, že už mi je to jedno
mňa najviac trápi, že tu nemám moju mamu, to bola neskutočná žena, ona bola láskavá a milá a starostlivá, aj ked som zlostila ... ju deti zbožňovali a ona sa strašne tešila na svoje vnúčatká ... no pán boh to zariadil ináč ... no ale nechem také smutné veci, lebo nebudem v noci spať ... mrzí ma, že som tú materinskú trpezlivosť nezdedila po nej

majka35
1. máj 2011

@liba78 jaaaj, keby si ma videla ako "zvodne"vyzerám ... 😀 pyžamko tmavohnedé, ponožtičky 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre