• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@alure aky je rozkosny milacik ,ano som uplne vycerpana co sa mi este nikdy nestalo asi vekom
29. máj 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ja som sa rozprávala s gastroenterologičkou a že ementálové syry sú vhodné už od 7 meho mesiaca,a šunku som dávala aj Olinovi už v 9 tom. kašičky a rožok papáme už dosť dlho....ale ak Matejko nežiada zmeny tak sa nemusíš ponáhlať...u nás už Denis "zúril" pri našom jedení,tak som začala meniť jedálniček...
29. máj 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure a davas aj vase jedlo mojo solene?
29. máj 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ďakujem :wink: určite treba trochu relaxu a snáď to pomôže

babulky idem do hajan,zajtra snáď budem fungovať a dobehnem...ráno skoro vstávajú chlapci,tak si idem ľahnúť,dnes ma to teplo trochu dorazilo a to sme boli von celé popoludnie...navyše vkuse behám a obzerám naše "nové bývanie" a hľadáme niečo čo by nám vyhovovalo po každej stránke ale hlavne finančnej :unamused:
dobrú noc všetkým a detičky nech pekne spia :dizzy_face:
@kvietok121 mojko a koľko krát ešte do dňa kojíš? tiež pýta Matejko po každom jedle aj prsko? Denis mi teraz trochu menej jedol obedy,ale na MM by bol asi najradšej aj celý deň :wink:
29. máj 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 nie naše jedlo nie,len pripravujem väčšinou niečo podobné tvarom a farbou malému ako aj nám,potom má pocit že papá to čo my. Napríklad keď mu robím cestoviny tak robím aj nám nesolené a potom máme len prílohu odlišnú....
29. máj 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 jaj to je cista provokacia, my budeme do rana minimalne 2x hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@akika722 ja som mu dala vo vyzive, ale cakam kym pojdeme domov na domace, tie su super a sladuckeeee :wink: mnam

@alure to je take zariadenie cez co sa pripaja a ked sa poskodi, tak ti pojde zle internet. Maly je krasny a aspon mu nebude v lete teplo :grinning:

@alure
@mirmaj hodim vam o chvilku link, ale na hotel, kam sme mali ist povodne, myslim, ze asi pojdeme na penzion, ale to nam hadam vladka stihne upresnit :slight_smile:
29. máj 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alure zatial nie, v pohode papa, aj ked mensie porcie, ale papa, tesim sa ked mu zacnem davat jogurtik - uvidime ako na to zareaguje ... to je uplne ine ako doteraz a potom by som mu dala aj masielko a syrcek
29. máj 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure sunku mu krajas a davas tu detsku alebo aka pride?
29. máj 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ja nad ranom, potom o deviatej o druhej, o osmej a v noci o druhej :slight_smile: ked trapia zubky tak viac, za jedlom, uz nepapa MM pyta vodicku, ked som mu skusala dat tak sa hneva, MM chce len ked je hladny
29. máj 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 jéj mojko ďakujem :slight_smile: ty sa vyznáš v IT ? Sranda ja som dokonca vo firme mala asi najlepšie vzťahy s ajtíkmi ale nikdy som ich reči nerozumela :grinning: mne sa moc Denis teraz vystrihaný nepáči :unamused: prišiel o tú babatkovskú jemnosť a je z neho taký "galgan" ale každý vraví že mu je tak lepšie a fakt sa menej potí ...no ale dorastú ..
29. máj 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. máj 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj
@alure o rok určite :wink:
@alure zlatéééé už som kuk na fb..ste sa bavili čo? :sunglasses: rozkošny je :slight_smile:
29. máj 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no tak to je fajn,mne vypije vodičku len vonku,doma ma "vyzlieka"
@memory97 natriem chlebík masielkom (normálnym,nie margarínovým) na to dám šunku a dávam takú akú mm kúpi pre Olivera (ale väčšinou detská alebo hydinová) a potom krájam chlebík na "vojačikov" a tie mu dám na tanierik a on sa krmi sám :sunglasses:
29. máj 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jj mojko bola fakt super a po včerajšom vyčínaní počasia som mala obavy ako bude dnes ale našťastie sa to vybúrilo včera a dnes nádherne slnečno a aj dosť teplo....

dobrú noc zlatíčka moje...už fakt musím ísť...
29. máj 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure vsak nech pije ked chce, ma na to pravo :grinning:
29. máj 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure u nas nič nebolo :frowning2:
29. máj 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ja som to studovala :grinning: takze tie pojmy mi nie su nezname :slight_smile:
pripajam link, dufam, ze som dala spravny http://www.hotelrohozna.sk/index.php/fotogaleriaubytovania.html
29. máj 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ze malinka bude spinkat az do rana :grinning:

@alure super, tak to vyskusam i ked malemu este zabieha, ale hadam bude vediet papkat "vojacikov", tych si pamatam este z detstva :grinning:
dobru nocku a dobre sa vyspi:slight_smile: ja pojdem tiez o chvilku, akosi sa mi nic nechce a mm pozera formulu, co mna nenormalne uspava :grinning:
29. máj 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chem ist co mam robit bozinku babulky jak mi to je luto moc :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. máj 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 sui teraz formule?
29. máj 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 nie mame magio a drahy si ich nahral, lebo bol dnes v praci a nevidel by :grinning:
29. máj 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 dalsie stretko dame niekde na zapade a budes s nami :slight_smile:
29. máj 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 aha no lebo viem ze boli po obede ,no som zvedava moja
29. máj 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alure ahoj, no keď som čítala, čo všetko dávaš svojmu Deniskovi, tak som žasla, aj ja chcem, aby aj moja malá tak papala :slight_smile: . Ako si to dokázala? my sa s príkrmami stále trápime, všetko jej zatiaľ len mixujem, keď jej jedlo pretlačím vidličkou, tak ju z toho drhne, vôbec mi to nechce jesť, nieto ešte chlieb, to jej dávam žužlať len kôrku - aj to ju musím sledovať, koľko si toho nažužle do pusiny, no hrôza. Ty si to tiež najprv mixovala a pomaly si prechádzala na väčšie kúsky - pretlačené a nakrájné nadrobno? poradíš mi, ako dosiahnúť, aby aj moja tak papakala? :grinning:
29. máj 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
memory97 ahoj, ako je to dávať chlebík na "vojacikov"?
29. máj 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@udada zaleži od dieťaťa..moj Paťko sa s jedlom dusil do roka a pol..a moj maly zje aj velke kusiska-a ma len 2zubky..chlebik si odhryzuje,aj rožok,všetko kusky..dnes zemiaky papal na pare,take kusky ako Paťko,,jahodu velku na polovicu :grinning: su bratia a su rozdielny
29. máj 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@udada na kocky nakrajať :wink:
29. máj 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jaj, tak to by sa moja malá zadrhla, tiež ma dva zúbky, teraz jej ide aj tretí- horný
29. máj 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@udada ked porovnam s Paťkom ktoremu som fakt musela mixovať skoro do roka a pol..čo bolo na nervy..z kuskov grcal...a Semi..no zje uplne všetko,vobec mu kusky nerobia problem..
29. máj 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@udada nic si z toh nerob ani nasa nechce nic co je vetsi kusok vsetko ju napina
29. máj 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok