♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
11. jún 2011

@majka35 toto robi šimon,spieva len oči otvri, jak nenormálny...čim viac ma nasere,tým je to lepšie ...a u nás fiči - slniečko sa zobudilo,popretahovalo kosti ...... a A okolo LEvočí,tam še voda...... a ziape jak ***XX***

majka35
11. jún 2011

@lenadka ja som ich kúpila v Kauflande "stelline" sa volajú, sú z tvrdej pšenice, bezvaječné

@denisocka 😀 😀 😀 😀 u nás fičí všetko asi, podľa nálady a teraz sa k tomu ešte učí hrať na klavíri ... už má naučeného kohutíka jarabého a jedna druhej riekla, takže to počúvam stáááále dookola, pretože má z toho takú radosť, že to dokáže a chce a chce normálny klavír ... a ak sa jej terezka náhodou dotkne toho klavíra, tak na ňu chuderku tak kričí 😨
keď vstanú, musím ísť s nimi do obchodu, či chcem, či nechcem ... nemám mlieko a barborka bez mlieka nezaspí ... kurnik šopa ... aspon mi den ubehne rýchlejšie 😀 😀 😀

majka35
11. jún 2011

terezka už reveeeeeee... nieee, prosím ... nechápem, čo im dnes je 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
tak sa tu majte, idem znovu nerváčiť

denisocka
11. jún 2011

@majka35 moj hra na gitare 😀

fialka5959
11. jún 2011

@majka35 Mnam tak to by som si i jadala 🙂)) dakujem

fialka5959
11. jún 2011

@memory97 Tak to mas jednoduchsie 🙂
ja to tiez pouzivam ale len obcas ked nemam navarene

fialka5959
11. jún 2011

@lenadka To uz aj take mozu jest? divinu? Ked chuti tak nech papa 🙂

danulienka35
11. jún 2011

@jankasramka moc ti drzim palecky mojko aby konecne vam to vyslo a bola si s manzelom stastna z miminka malicky je rozkosny milacik 😉

lenadka
11. jún 2011

@fialka5959 ja jelenie maso prirovnam k hovadziemu a je bio 😀 kedze to nicim nikto nestope a len sa to pasie v lese, masko chude, tak si myslim ze ano 😉

danulienka35
11. jún 2011

ahojte babulky moje jak sa mate? 😉

memory97
11. jún 2011

@majka35 tie cestovinky so spenatom vyskusam tiez 🙂 dufam, ze malemu budu chutit, aj ked v nich nebude masko 😀

@danulienka35 my uz konecne spime, ale prehadzuje, tak to bude zas asi divna noc, ach ten zubok 🙂 a co vy? Chiara uz spinka?

danulienka35
11. jún 2011

@memory97 spinkala a pojde o 21 je nejaka nervozna rano mala ocka cele zalepene vcera jak sme boli autom boli okna otvorene je nejaka tiez nervna asi dalsie zubky dnes sme boli s helen malicka
dominka je uzasne miminko a ako krasno cupita 😀

majka35
11. jún 2011

ahojte ... tak mne sa mm vrátil nakoniec hned potom, ako som tu vypla PC ... odovzdala som mu mladšiu a so staršou som utekala na MDD ... boli tam Čanaky a Podhradská ... super nám bolo

evanns
11. jún 2011

@majka35 no najlepsi ☹ a my???

som musela zdielat byt s mm a ledva som vydrzala 😀 😀 😀

majka35
11. jún 2011

@evanns som myslela, že budeš v galérke, furt som po tebe pokukovala, že dze ši ... ale my sme tam boli až okolo pol šiestej
a idzeš ku Haňoj, či neidzeš 😀

danulienka35
11. jún 2011

kde sta vsetky babulky
😒

evanns
11. jún 2011

@majka35 😝 😝 😝 ja bez tebe nešla 😝

a do Mihaěovec neznam ešči...jutre ci povim...ma prisc baba a mi povie kedy idze do Polska, bo chcem isc s nu, mm se mnu nepujdze a sama nejdzem, a uz potrebujem malej nakupit aj trojkolku aj bazenik a tak 😉

majka35
11. jún 2011

@evanns mi dumala, že stary še vraci kolo dzešatej večar, tak povedzel ... a jak ja mi tu nervačila, že jake plane tote moje dzeci, ta slucham, slucham, či dobre čujem, dakto virga s kľučikom v zamku a to stary a ja na ňoho: ta ty co tak ši skoro prišol domu a vun, že či mi to vadzi, ja že nevadzi, nevadzi, nebuj še, tu maš mladšu ja idzem zobudzic čistu vilu ... no kym še vila vychystala ta i pozdno bulo ... ale čanakyho s podhradsku sme scihli a to bul naš hlavny zaujem

joooj, ta šak jak by bulo dobre, keby my dva me prišli haňu kuknuc
a na ukrajinu nechodziš? tam by mi išla, lem nemam s kym

memory97
11. jún 2011

@danulienka35 jej, ste sa museli mat super 🙂 juj, ocka, nenafukalo jej do nich, ked su cervene?

danulienka35
11. jún 2011

@memory97 vies co cervene niesu len mala hnisave rano a je nejaka spava a mrzuta

memory97
11. jún 2011

popoludnajsie okienko vychodnarciny ma aj pobavilo, esteze vas mam, lebo by som uplne zabudla, niekedy az rozmyslat musim o com to klebetite 😀 😎

danulienka35
11. jún 2011

babulky idem ku malej haji pekne snickyvsetkym prajem 😉

lenadka
11. jún 2011

@evanns @majka35 pekne rečujete 😀

evanns
12. jún 2011

@majka35 no kukaj ho jak ta prekvapil...esteze nebol ziaden opravar u vas nahodou 😀 😀 😀

na Ukrajinu nechodim, davam si odtial nosit veci u jednej pani 😉

a ty ides k Ani 18.6 aj ked ja nepojdem? sa nebude dat posunut na nedelu abo na dalsi vikend???

evanns
12. jún 2011

Dobre ranko baby,

tak konecne sa vycasilo aj na vychode...co sa velmi tesim lebo mame dnes v robote den otvorenych dveri a MDD spolu 🙂 tak uz sa tam chystam 🙂

memory97
12. jún 2011

dobre ranko,
aj u nas vykuklo slniecko, tak sa tesime 🙂 hned by sme sli aj vonku, ale asi by sme vyzerali divne, ze tak skoro rano 😀

kahlan1
12. jún 2011

@jankasramka my sme také ako Mateo mame nejakych 7800 gramov takze sme asi este aj lahsi, teraz sme boli chori tak sme schudli trochu. Nam dala dr na papanie peritol na chut do jedla a tusim sa to trosku zlepsuje.
My stvronozkujeme, sama sa postavi o nieco a vie dat serus a ked ma dobru naladu tak ukaze aka je velka a zakyva papa. 🙂 take sidlo

tak drzim palce aby kontrola dopadla dobre a všetko bolo ok a maly Mateo mal coskoro surodenca 😉

kahlan1
12. jún 2011

@brulka to je super 🙂 my sme tiez za kratky cas spravili viac veci naraz comu sa velmi vytesujeme 🙂

kahlan1
12. jún 2011

@evanns @memory ahojte aj tu vyzera krasne ale sme chore tak sme doma :( uzite si nedelu

liba78
12. jún 2011

Dobré ránko 😉
Práve som dovytierala podlahy za 12 hodín 4x ☹
MAlý má soplík a včera mu moc chutil melón, tak asi sme to prehnali. Takže vracal v štyroch kolách. No proste všeeeetko sme mali od toho. Komplet prezliecť jeho, mňa a poumývať podlahy 😖 Zaspal okolo polnoci a ráno o 5:30 sme mali ráno. Som ko, @majka35 kde berieš energiu na takéto nespavé noci ? Mne stačila táto jedna, klobúk dolu že takéto niečo zvládaš.
@alure kuk IP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre