• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 pri tak peknej babulke co by nie :grinning: vsak su super babulky ja som mala tu cest byt s helen aj Dominkou su uzasne
15. jún 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak robi zajacika a blbosti snu robia holky srandicky :grinning:
15. jún 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akika722 skus francuzaky, tam nie su cestoviny :grinning:

@katulkaaaaaa velmi, velmi drzim prsty a hlavne nech je svokor v poriadku
15. jún 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 aka je podarena a ta fontanka, no kocka je to :wink:
15. jún 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 som tu zas :sweat_smile: mm mi dal chrobaka do hlavy :frowning2: byvali sme v byte 4roky a tak sme menili s doplatkom a vraj budeme musieť cvakať nejaku debilnu dan či čo..prepočitaval tak že cca 120 000sk/počitane v korunach/ :pensive: a neviem či fakt.čo s tym.. .ejne ma :pensive:

aaaa bude tarhoňove rizoto :dizzy_face:
@danulienka35 kraaasna :grinning:
15. jún 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ak predas byt skor ako 5 rokov pri prechodnom pobyte, pri trvalom su to 2 roky a trvaly ste isto mali v starom byte :wink:
15. jún 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kazdej jednej moc mi to pomaha ze vas mam :dizzy_face: boli sme s nim cely den pekne sme sa rozlucili aj sme si poplakali,no je mi smutno na dusi verim ze to bude ok,troska som sa odreagovala pri torticke na zajtrajsie stretko,baby tesiiim :slight_smile:
15. jún 2011 o 20:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@memory97 jasne mali sme tam trvaly 4roky ale že vyšiel nejaky novy zakon tak nevieme či aj podla toho je to tak..lebo take prachy by som asi nenahrabala tak skoro :pensive:
15. jún 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa Kati bohovskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa je,juuuj kraaaasna..pošli kusok aj do Tv :sweat_smile:
neboj,s dedom bude ok...keby si chcela niečo popisať som tu...moj otec mal to iste..ved vieš..pisali sme :pensive:
15. jún 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa nadherna je Katulka a neboj, ak to nie je este nejako velmi rozsirene bude v poriadku.

@akika722 neviem, kde to hladal tvoj mm, ale zakon hovori, ze ak ste tam mali trvaly pobyt viac ako 2 roky od kupy bytu, tak sa na vas dan z prijmu pri predaji stareho bytu nevztahuje :wink: tento rok som to riesila s kamoskou, takze tak :slight_smile:
nech ti presne zisti aky novy zakon, o ziadnom inom neviem :slight_smile:
15. jún 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 dakujem moja :wink:
@akika722 dakujem :wink:
15. jún 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 este ma napadlo, ci nepozeral podnikatelov, ti maju 5 rokov :grinning:
15. jún 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 jaaaaaj moja keby to bolo tak :frowning2:
a mm odkazuje že maš dať do googlu daň z predaja nehnutelnosti-novela zakona od 1.1.2011 a že tam to je niekde...dufam že maš pravdu ty :grinning:
15. jún 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 dufam dufam dufam :sweat_smile:
15. jún 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa wow Katus nadherna je moc si sikulka a neboj vsetko bude ok i moja maminka bola na tom velmi zle a uz zacina chodit sama ale nerozprava vsetko ale verim ze bude zas vsetko ako bolo
15. jún 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa moja myslím na teba,držkajte sa
Tortička je krásna,keby som to nemala ďaleko,tiež by som sa priplietla na to vaše stretko :wink:
15. jún 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 asi ste to nekupili iba vymenili, ked nesuhlasi so mnou :wink:
15. jún 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: @memory97 no je to zložiteeeee...my sme menili ale v zmluve mame že sme predavali a kupovali :confounded: vraj to tak museli napisať pre našu hypoteku čo mame...a mm sa teši,hovori že ak je to tak tak hura :grinning:
ale v robote mu to natlačili do gebulky a vysvetli madarovi :sweat_smile:
15. jún 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 zajtra ti napisem teraz uz nemam silu na nic,ale si ma rozosmiala ze vysvetli madarovi :grinning: diky :dizzy_face:
idem spat dobru :slight_smile:
15. jún 2011 o 21:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 teraz som to pozerala aj s vykladom, ak ste to iba kupili a predali, tak a nic nemusite platit :wink: dodrzane 2 roky mate. Dolezite je, co je v predajnej zmluve napisane :wink:
15. jún 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa dobru nocku a mysli na nieco pekne, bude dobre, moc drzim prsty :wink:
15. jún 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa v pohode moja..ja veim ako ti je..bež sa vyspinkať,oddychnuť..ked sa to podchytilo bude dobre,neboj,len musiš veriť...aj ja som sa dostala s rakoviny a porodila 2zdrave deti..tak myslieť pozitívne a všetko bude dobre :wink:
@memory97 boh vie čo je v tej zmluve..behačky boli na mm,ja som bola služka v domacnosti,upratovačka,kucharka,opatrovatelka,... :confounded:
15. jún 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak skus do nej nakuknut a pozri, ci je v predmete zmluvy napisane vymena alebo predaj :wink: ak predaj, tak je to v pohode, ak vymena, tam sa to tusim zdanuje.
15. jún 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 predaj :grinning: bola to kupna zmluva :grinning: :grinning: :grinning: huraaaaaaaa...
15. jún 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ty si taka sikovna! svokrovi drzim palec nech vyberu co tam nema byt a liecba zaberie :wink:

15. jún 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tesim sa s tebou ze dan odpada :slight_smile: :grinning: :sunglasses:
15. jún 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka jaaaj dufam moja..dakujem :dizzy_face:
ok idem zas off...paaaaaaaaa :dizzy_face:
15. jún 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure @katkavv @katulkaaaaaa Ahojte - platí zajtra mini stretnutie ? Aby som si vedela rozplánovať cestu.
Dnes sme síce dostali sandálky, ale nevadí. Potrebujem si ísť aj tak do Ikea kúpiť kávu. :dizzy_face:
15. jún 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no vidis a je po starostiach :grinning: a kolegov nech mm nepocuva, to je ako jedna babka povedala :grinning:

@liba78 normalne by som sa pridala na cestu :slight_smile:
15. jún 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok