♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
16. jún 2011

@danulienka35 nie je tučna 😠

katkavv
16. jún 2011

slubene fotky 🙂

akika722
16. jún 2011

@katkavv 🙂 🙂 🙂 jeeej kraaasne...jaaaj aj ja chcem niekoho stretnuť 😅

akika722
16. jún 2011

bolele ma hlava..teda ešte boli...
Paťko:mamka čo ti je?
ja:boli ma hlava
on:odpadneš?
ja:ked budeš stale kecať tak hej
on:hm.ked odpadneš budem mať inu mamku?budem však?
ja:ty chceš inu mamku?už ma nechceš?
on..hmmm..chcem ťa.tešiš sa?no ukaž ako sa tešiš 😀

xi 😀

vladka84
16. jún 2011

@akika722 zlatyyyyyyyy 😵 no ukaz 😝
ved si uz stretla - haju a helen, este stretnes majku a evanns, no co by si este chcela? 😀

danulienka35
16. jún 2011

@katkavv ahoj mojko nie nemame kiahne mala je v pohode 😉

danulienka35
16. jún 2011

@akika722 trosku je moja i holky u Niki v skole povedaly ze mame obezne dieta ale nevadi

akika722
16. jún 2011

@vladka84 ved heeeeej..ale take velke stretkoooo 😀 dufam že Majka dojde,evanns že nepride teraz 😒
helen som dnes videlaaaaaa.ale ona mna asi nie 😒
@danulienka35 kšli na druhych 🙄 je krasna,kočica 😵

danulienka35
16. jún 2011

@katkavv aky ste krasnucky zavidim

danulienka35
16. jún 2011

@akika722 neboj nic si z toho nerobim je aka je ina nebude hlavne ze je zdrava aj ked je troska viac prerostla 😀 😀 😀

kvietok121
16. jún 2011

@seagull2404 ked chcem aby zjedol, davam mu dobky do rucicky alebo priamo do ruciciek, ked si myslim ze spapal dost tak mu ho dam do rucicky, samozrejme ze po kazdej vychadzke vysavam kocik 😀

memory97
16. jún 2011

@adal ja davam aj teraz, mne dr. vravela, ze az do tusim 2 rokov, ale tiez obcas zabudnem 😀

@danulienka35 jedanenky, to je pohodacka 🙂

@adal krasny je a ako sa mu krasne hopka v sedacke 🙂
Primorsko je krasne, nasa prva spolocna dovolenka s uz teraz mm, boli sme tam pred niekolkymi rokmi, krasna destinacia a dufam, ze budete mat dobre ubytko. My sme mali privat a ten bol super a velmi sme si pochvalovali aj cistotu. O hoteloch moc nevraveli v dobrom, ale nebola som v nich, tak neviem posudit, ci boli tie baby prehnane zavisle na upratovani 😉 a odporucam dat si frtana pred kazdym jedlom 😉 akurat na plazi sme nasli plno spakov, ale hadam sa to tam uz zmenilo za 10 rokov k lepsiemu. To bolo jedine negativum, co sme tam nasli my, ale stavali nove plaze, tak tie su hadam lepsie.
@katkavv akurat som pisala libe, ze som aj rozmyslala, ze pojdem, ale maly zacal soplit, som nechcela, aby nakazil vsetkych. Nakoniec to vyzera, ze nam asi ide dalsi zub. Je mi luto, ze som tam nemohla byt s vami, ale do konca roka sa isto este nieco spacha 🙂

katulkaaaaaa
16. jún 2011

tak konecne simon zaspal po 5hodinach,uf ja som mala asi upal strasne ma hlava bolela uz to preslo po tabletke @katkavv sme boli na tom podobne 😉
@akika722 tak pridi aj ty 😀 nejakych 500km a si u mna 😝 a maly zlaty tes sa 😀

danulienka35
16. jún 2011

@memory97 ahoj mojko moc dakujeme je moc hodna ja snou mozem kamkolvek ist bez toho aby plackala

katulkaaaaaa
16. jún 2011

@memory97 jasne ze sa spacha sme ta spominali 🙂 baby ale najblizsie ked bude troska ochladene lebo som sa uvarila v aute s malym ja nemam klimu,sme dosli domov mokry totalne 😀

memory97
16. jún 2011

@katkavv zlatucke deturence, ste si uzili krasny den 😉

@akika722 skvely syncek, nevymenil by ta za nic 😀

akika722
16. jún 2011

tie migreny ma raz zabiju..a ja blba ešte aj pračku som teraz zapla..pere sa kočik 😅 rozobrala spm ho

katulkaaaaaa
16. jún 2011

@akika722 mas migrenu?tak sup vypnut pc a spat...pc ti to este zhorsi moja 😉

akika722
16. jún 2011

@katulkaaaaaa ja viem moja,no pračka pere a mm v praci ☹

alure
16. jún 2011

Ahojte
tak som tu ,boli sme ešte pre fotky došli s happyfoto 😉 a potom sme zbehli s mm sa schladiť na jazerá.Dnešná príšerná horúčava nám dala asi všetkým zabrať....
@adal leteli sme do Ríma a Denis zvládol let úplne že fantasticky - celú cestu prespal aj tam aj späť 😎
@katulkaaaaaa upiekla úžasnú mňam tortičku, @katkavv doniesla miláčikom nejaké dobroty a @liba78 moc potešila môjho Olina super knižkou. Babulky boli ste skvelé ĎAKUJEM za návšetvu,ste tu smozrejme kedykoľvek vítané.
@memory97 no škoda že ste nedošli aj vy moja...apropo sandálky mali len veľké veľkosti tuším od 21 vyšie čo by asi na Dávidka nebolo dobré,Gabika aj zvažovala len sa bála aby ste do toho nedorástli až v zime a ani by ste ich nevyužili,predsa len sú to botičky za dosť veľa peniažkov 😒 ale ak budeš mať možnosť vyskúšať tie od nich dáš vedieť a vezmem ti ich u nás a pošlem 😉
pridám aj ja pár fotiek a babulky do IP vám pošlem email,ak budete môcť pošlite mi naše fotečky a aj ja samozrejme poposielam vám 🙂

katulkaaaaaa
16. jún 2011

@alure aj my dakujeme si uzastna hostitelka 🙂 fotky dosli v poriadku?rozmer aky si si objednala?
jeeej krasne fotky konecne mam normalnu fotku s malym jeeej chces poslat fotky vo velkom rozmere alebo zmensene ako som davala na fb? 🙂

vladka84
16. jún 2011

@alure jeeej, uzasne fotky... tak a uz vam to stretko zavidim aj ja 😅

mirmaj
16. jún 2011

krásne fotky baby, aj ja vám zavidím stretko 😅

danulienka35
16. jún 2011

@alure moc krasne fotecky az zavidim ☹ ze som nebola svami skoda

mirmaj
16. jún 2011

a Tamarka ešte nespí 😠 😠 tak idem zasa ku nej, dobru noc kočky 😉

memory97
16. jún 2011

@danulienka35 super, tak to je skvele, ten nas drobec je teraz taky uplackany, no mam z toho mojho synceka pocit, ze si zacina vydobijat vsetko placom. Myslim, ze uz na to vek ma 😀 Sranda je, ze ak zbada cudzieho cloveka, ktory sa mu zda byt mily, tak na plac sa jednoducho zabudne 😀 Najhorsie, ze to akosi neviem rozoznat, ked si zo mna robi dobry den a kedy skutocne placka 😒

@katulkaaaaaa a mne sa aj stikutalo, ale zvalila som to na babky, ze sa tesia na maleho 😀 kedy uz konecne prideme 😉

@alure si pokladik a aj Gabika, ze ste na nas mysleli, uz sme sa s Gabikou dohodli, ze Davidko vyskusa. predsa len mate pravdu, som si to neuvedomila, ze u deti je to ine ako u dospelych 🙂 Krasne fotky, aj maminky aj milacikovia, len ste tu torticku neodfotili rozkrojenu 😉 zeby sa roztopila 😀

@katulkaaaaaa tak tebe neverim, ze aj papas tie uzasne torticky, co napecies 😉 a uz banujem, ze som tam nesla, ale dalsie si nenecham ujst 😎

memory97
16. jún 2011

@mirmaj my uz spinkame 😀 len dokedy 🙂 dobru nocku a Tamarka nech sladko spinka.

seagull2404
16. jún 2011

@katulkaaaaaa @alure @katkavv jeeeej, zda sa, ze ste mali krasny den 😎
@kvietok121 a to maslo nemate vsade? lebo ja som minule este aj z ucha vyberala 🙂

danulienka35
16. jún 2011

@memory97 neboj jeho to prejde mojko i nasa vcera zbadala jednoho uja a vies ako palckala chudatko moje

kvietok121
16. jún 2011

@seagull2404 ked davam do pusz tak nie a ja len tak letmo natieram 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre