♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
16. jún 2011

Ahojte babulky
tak mini stretko sa skončilo,predchvíľkou maminy aj s miláčikmi odišli. @liba78 kúpila svoje vytúžené "korytnačkové" superfity pre zlatíčko Jurka 🙂 @katulkaaaaaa tiež krásne sandálky miláčikovi Simonkovi 🙂 Ja si idem trochu ľahnúť s Denisom lebo je nejaký zmorený aj z tepla aj od únavy....potom nahodím foto
pekný dník všetkým

eis4
16. jún 2011

@kahlan1 ako som ti už dávnejšie písala Nelinka mi prestala priberať po 4 mes,za 6 mes pribrala len 1,5 možno aj menej,neviem kolko má teraz a dr to vobec neriešila.a to máme velmi prísnu dr. takže nechápem a Anetka nikdy nevizerala podvyživená!

kvietok121
16. jún 2011

@eis4 ahoj moja, tak vy ste uz profici, ked takto schadzate, my vzdy prideme k okraju a strmhlav a maminka povie nie, nie a ukaze ako nozickami a aj nabuduce ide strmhlav 😠
nas den o pol osmej rano mliecko, vychadzka - berieme so sebou roztek ak prsi, davam mu doma aj s masielkom, o desiatej mliecko, okolo dvanastej - jednej obedik, o tretej mliecko, o piatej ovocicko, o siestej - pol siedmej kasu, o osmej mliecko a v noci raz- dvakrat mliecko, ovocicko a chrumky pomedzi
buduci tyzden zacneme s jogurtikom

eis4
16. jún 2011

to bola asi len náhoda,aj ona sama bola vyhukaná 😀 😀 ja som začala dávať jogurtík minulí týždeň a strašne jej chutí activia biela sladká 🙂

kvietok121
16. jún 2011

@eis4 ja este neviem aky, ale ja activiu nemam rada, takze ani matejkovi nebudem davat, ved kto to potom dopapa 😀 😀 😀 chuti mi celkom hollandia biely - maju ho v carfure aj v bille

lenadka
16. jún 2011

@majka35 @denisocka na doslo aj na teba uz mas inu foto, ale teda diskusia v tej teme je ...no ani nemam slov totalita, lustracia, aj nazor maminy na moju foto co sa ma zastala - zmazali a neskor aj dalsie moje prispevky 😅 🤐

seagull2404
16. jún 2011

@kvietok121 a ako ten roztek papate, moja sa s nim len hra a trieska s nim o co pride, neviem si to s maslom ani predstavit
@eis4 davas sladenu? ja sa tomu vyhybam ako sa len da

katulkaaaaaa
16. jún 2011

ahojte stretko bolo perfektne @alure @katkavv @liba78 su skvele baby 🙂 deti sa super pohrali,mi sme boli na prechadzke ,cesta docela ok len ta horucava bola hrozna aj torta sa topila 😀 ale babam chutila tak som rada pripajam par fotiek,aj na fb dam 🙂 konecne som kupila sandalky tak sa tesiiim 🙂

memory97
16. jún 2011

@mirmaj tie flakate na 60tke, ale zavisi to aj od materialu, niektore sa pri 60tke natiahnu 😒 menej spinave na 40tke.

@akika722 a aky prasok mas, ja tiez rozmyslam, ze vymenim persil sensitive za normalny, lebo uz sme parkrat mali moznost vyskusat iny a nebolo mu nic. Ako babo sa mi z ineho vyhadzal, teraz by uz ani nemusel 🙂

@lenadka to nemyslia vazne, ze uz kvoli tomu stopnu fotky... este o chvilku sa bude predpisovat aj velkost a ako mas presne sediet pred fotakom 😀
@majka35 z kolacikov si nic nerob, aj skusena kucharka ich obcas pripecie 😉 nabuduce, ked budes zatlacat kolaciky, pouzi vidlicku 🙂

memory97
16. jún 2011

@lenadka to nemyslis vazne, ze kvoli fotke toto stvaraju 😲

@katulkaaaaaa waw tak tam bola hotova jaslickova skolka 😉 dufam, ze aj nam sa usli nejake sandalky, ze ste vsetky obchody nevykupili 😀

adal
16. jún 2011

@katulkaaaaaa pekné fotky 🙂
chcem sa opýtať, dávate teraz deťom Vigantol ? Asi netreba teraz v lete, či ? 😒
@kahlan1 tu je moje tiež "podvýživené" dieťa 😉

danulienka35
16. jún 2011

ahojte babulky pridavam dnesne foto z detskeho kutika

akika722
16. jún 2011

@eis4 neda sa..len rovno tam 😖
@majka35 aj mne polka lekvaru furt vytečie 😀

akika722
16. jún 2011

@katulkaaaaaa jéééééééééééééj no vam bolo isto super 😵 😎
@memory97 použivam persil čo je v nom už aj silan/avivaž/ fresh pearls 😉 ale davam aj avivaž navyše 😅 milujem ak to krasne vonia 😀
@adal zlaty je 😎 kolko važi??jaj tie dr 😖 čo chcu aby mali deti po 20kg? 😀
@danulienka35 zlatíčko 😵 ako keby mala rok a pol 🙂

adal
16. jún 2011

@akika722 asi 8600 g 🙂 po dovolenke pôjdeme do poradne, ale šrotovník je to asi ako Tvoj malý, jedol by stále a veľa, keby do 8-mich mesiacov negrckal tak by asi inak vyzeral 😀

danulienka35
16. jún 2011

@akika722 jej dakujeme mojko je velka viem a moc 😒

danulienka35
16. jún 2011

@adal jej aky je rozkosny milacik 😉

akika722
16. jún 2011

@adal moj tiež grcal do nedavna 😅

akika722
16. jún 2011

@danulienka35 joooooooooooooj ty,ved ja nie v zloooom..ja len že je taka dlha na ten fotooooo

adal
16. jún 2011

@danulienka35 Chiarka je aká "veľkáčka", smejka 🙂
Dnes prišli pokyny na dovolenku, budúci týždeň letíme... ale o 20.30, to si neviem predstaviť ako to bude keď o takomto čase spáva 😔

lenadka
16. jún 2011

@katulkaaaaaa super fotky, záávidim to stretko 😉 😵

adal
16. jún 2011

@lenadka a zabudla som, aj táto fotka je super 🙂 ale tá bola krásna 🙂

lenadka
16. jún 2011

@adal moznomprave to bude dobre ze to prespi 😉 dakujem za pochvalu foto 🙂

vladka84
16. jún 2011

no baby, idem sa pri vas naobedovecerat a potom by som mala pokracovat vo vcerajsom zehleni 😒
Karinka uz spinka, dnes poobede spala asi 15min., tak uz bola na nevydrzanie, som zvedava aka bude noc a ake skore ranko 😕
dnes sme boli u novej kadernicky a som veeeelmi spokojna - opravila mi predosly strih, este pojdeme farbit a potom vam hodim foto 😅 dokonca aj Timke sa pacilo, nakoniec som ju nedala ostrihat, len podstrihnut 😉

jeeej, chlapci su krasni 😵 😵 😵 😵

vladka84
16. jún 2011

@adal a kam letite? no vyslo vam to nafigu, lebo ved 2hod. predtym na letisku - to ho tam okupete v letiskovom umyvadle 😀 potom zaspi v lietadle a zasa budicek 😕 ale vacsinou to deturence zvladnu lepsie ako si myslime 😉

adal
16. jún 2011

@vladka84 do Bulharska, Primorsko a letíme zo Sliača, je to letisko 17 km od BB 🙂 takže okúpem ho doma, šup na letisko a idú s nami aj moji rodičia, tak sa prinajhoršom vystriedame 😅
Bežím uložiť Lukáška, ak nezaspím tak na MK ešte zavítam🙂

adal
16. jún 2011

@alure Ty si letela, ako ste to zvládli, či ste išli autom ?

danulienka35
16. jún 2011

@akika722 ja to ani nepochopila mojko v zlom neboj ja viem ze je dlha a tusta v pohodicke cmuk 😀
@adal vdaka mojko i malicky je moc krasnucky a chlapik velky

vladka84
16. jún 2011

@adal tak vam aspon dlha cesta na letisko odpadla... ja by som tiez mohla do Bulharska, odlety su aj z PP 😀

katkavv
16. jún 2011

ahojte baby 🙂

tak dnes den bol naozaj pekny, ale som unavena ako kon, normalne mam asi upal :O
@katulkaaaaaa @alure a @liba78 boli fain, torta bola krasna a aj chutna .... a aj deticky, kludnucke a poslusne :D len kajo tam zlobu robil xixi
aj ja pridavam par fotiek ....

@danulienka35 mala buchticka 🙂 a ako je malickej? nama teda kiahne?
@memory97 a ty si preco nebola, tak radi by sme ta spoznali aj s @danulienka35 a jasne ze aj ostatne baby, ale su taaaak daleko ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre