• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Dobre ranko, u nas uz sprchlo :wink:
17. jún 2011 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dobré ránko
večer som nahadzovala fotky na fb,spadla mi sieť a už som to nevedela naštartovať :angry:
@katulkaaaaaa mojko fotky mi došli o čudnom rozmere že 10x13 :unamused: ale je mi hlavne že nejaké fotky mám aj v tlačenej forme lebo všetko je v PC. Ďakujem za kompliment mojko,len ma mrzí že sme toho nestihli viac....
fotky mi môžeš poslať zmenšené,lebo veľké súbory dosť ťažko posiela aj príjma môj PC. Ja ti ich tiež pozmenšujem a pošlem potom cez IP adresu :slight_smile:
@memory97 tak veru dúfam že si to nabudúce nenecháš ujsť a ani ostatné :wink: ano s tými topánočkami je to ťažké,a pokiaľ si pamätám Dávidko má menšie nožičky,jemu by možno 19 max 20 lebo aj Denis aj Jurko majú vysoké nárty a také baculatejšie nožičky takže je to fakt o skúšaní....a tortička už po rozkrojení sa papala :grinning: :grinning: :grinning:na fotenie sme zabudli ale bola mňam a ja ešte kúsok v chladničke mám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@danulienka35 mojko dúfam že zorganizujeme zase nejaké mini stretko a všetko nám výjde a dojdeš aj s Chiarinkou :wink:
@vladka84 , @mirmaj, @seagull2404 maminky bolo super,počasie o niekoľko stupňov viac ako na tom našom,takže úpek ale myslím si že na dvore sme našli trošku tieňa no a v meste už nebolo možné slnečným lúčom ujsť :wink:
@lenadka ďakujem :slight_smile:
@liba78 že "teplý odchov " :grinning: :grinning: :grinning: mojko ak máš chuť na banánovo čokoládovú chuť ...v chladničke ešte je :wink:ozaj kúpila si kapsule? cesta domov bola ok?
no zatiaľ toľko,dnes idem do blavy na to stretko s hypoconsultantom,a potom sa začne vybavovanie v banke,tak držte palčeky ....
v noci som sa zobudila o 3:40 na buchot rachot ,zahrmelo prehnala sa tu búrka ale aspoň trošku ochladilo vzduch aj keď prvé slniečko to zase pohltí a bude sparno a dusno....len mi zmoklo komplet všetko na záhradke :grinning:

17. jún 2011 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som mrtva, akoze toto asi neda nocou nazvat, ako dlho este????? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

inak baby, mam kamosku, inak je to rozumne, racionalne ziena, ale je tehotna, zdoraznujem v 7tt a predvcerom konstatovanie, ze jej uz vidno brusko a vcera sa ma pytala na kojenecky vankus s tymi icroperlickami, lebo ze uz pre brusko nevie v noci spat, a dnes rano uz sprava na fcb, ze si ide pre tehotensku knizku, mne je aj smiesno, aj trapne, ja neviem ani ako mam reagovat

@eis4 sak ved ono to asi nevadi, ktovie kde vsade mame ten cukor :wink:
17. jún 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano! u nas stale prsi a vyzera, ze neprestane, ale akosi mi to nevadi... :sunglasses:
17. jún 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 mojko ty si sa ma minule pýtala kedy sme začali zanárať.Koncom prvého kurzu sme už išli pod vodičku aspoň sa mi zdá a potom čím ďalej tým viac ....
17. jún 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure no tak to je super, lebo mi sa este stale len olievame :angry: :angry: :angry:
17. jún 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 je ťažko povedať kedy a čo,lebo aj naša trenerka s niektorými deťmi išla rýchlejšie s niektorými nie...ale mám pocit že sme už na konci prvého išli pod vodu....
17. jún 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte u nas prsi ale velmi som rada ze sa ochladilo po vcerajsom vypeku :stuck_out_tongue_closed_eyes: @liba78 super foto si pridala boze ja som aka krpata pri @alure :grinning:
@memory97 moja ja ich fakt jem ved baby videli a olizujem plnky,jem marcipan ja to len dobre maskujem :grinning:
@alure mm a oliverkovi torta chutila? :slight_smile: poslala som na meil fotky
17. jún 2011 o 08:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure jasne, ze si nenecham ujst a nabuduce mozeme ist s @liba78 naraz :slight_smile:, ak bude suhlasit, aspon pokecame uz pocas cesty :slight_smile:
@seagull2404 Ja by som to neriesila, mozno je z tehu troska viac nervozna, tak si to takto kompenzuje :wink:
17. jún 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno:slight_smile:
@seagull2404 @alure ja som s Tobiasom absolvovala dva kurzy, v druhom sa už deti ponárali, aj s Tobim sme začali, ale trénerka zistila že on na to "á šup" vôbec nereaguje, jednoducho išiel pod vodu a nezadržal dych :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sa vždy napil vody, tak sme ho prestali ponárať ... pritom doma vždy po kúpaní ho držím pod sprchou, ale to je iné :wink:
@alure dúfam že aj my let zvládneme :slight_smile:
17. jún 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, u nas prsalo vcera skoro cele poobedie, teraz je este pekne, ale uuurcite do poobedia to pride aj ku nam :unamused:
mame za sebou hroznu noc, Karinka krasne zaspinkala po siedmej a o deviatej sa zobudila a asi si myslela, ze je uz rano :confused: znova zaspala az po polnoci, potom niekolkokrat hore a rano sme mali o pol siestej :angry: no paraaada! :rolling_eyes:
17. jún 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 no asi sa tesi a nevie ako to dat inak najavo :wink:
17. jún 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 @vladka84 ved mne ani slusnost nedovoli, nechcem ju urazit a ani jej brat radost, len ak to takto bude kazdemu hovorit, tak sa z nej urcite budu smiat a to mi pride blbe, v kazdom pripade sa velmi tesime s nou, lebo je to tiez januarovy termin :slight_smile: sme uz tri kamosky, tak sa tesim
@vladka84 ja o dnesnej noci ani nemozem povedat, ze o bola noc, bola som skoro stale hore a Tamarka so zatvorenymi ocami len plackala, mrmcala, mrvila sa, kopala do postielky a ked sme ju prelozili k nam, tak to na moje pocudovanie pokracovalo a kopala do nas, neviem, ako dlho ja toto este vydrzim, ale aj ona bola urcite unavena, lebo spime uz od 9tej, co u nas vobec nie je zvykom
@adal inak ja mam tiez pocit, ze Tamarka na "a sup" nereaguje, tak som zvedava, ze ked to pride, ako zareaguje :grinning:

baby, konecne sme objednali kuchynu, zjednali cenu a doladili uz posledne detaily, podarilo sa mi presvedcit mm na fragranitovy drez, nie nerez, tak som taka rada, ale uz dnes nestiham urady :confounded:
17. jún 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 plávanie bolo v takom bazéne, kde si od 07.00 do 09.00 močili dôchodcovia otlaky, potom ho uzavreli pre "húsatká" a keď som si predstavila že si Tobias glgol tej hnusnej vody, až mi prišlo zle :cry: tak na ďalší kurz začneme chodiť až vtedy, ak zoženiem niečo také kde je to vyslovene len pre deti :slight_smile: teraz ideme na dovolenku, tak sa za 12 dní vyblázni a potom budem hľadať :wink:
17. jún 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adal to vazne??? fuuuuj
17. jún 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adal to je nechutne, to si nevedia domysliet, ze deti tu vodu piju :unamused:

babulky poradte mi, co kupit pre 10rocne dievcatko za vysvecko, este je skolsky rok, ale vobec nemam napad a netusim, co 10-11rocne deti zaujima...
17. jún 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 nechaj tak moja :grinning: ja som tiez pri prvom tehu vykvakala vsetko :grinning: az ked som potratila dalsie tehu som tajila :unamused: to tie tehu hormony
idem kamoske zajtra pozret na babetko,nsiem ako darcek plienkovu tortu :slight_smile: krasna vsak?
17. jún 2011 o 10:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulkaaaaaa krasna je :slight_smile: urcite bude mat novopecena mamina obrovsku radost :slight_smile:
17. jún 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa jeeeej, ja som ani krajsiu nevidela, tato posobi velmi uzitocne
17. jún 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 netusim ani ja, ja by som volila nejaky lesk na pery s motivom hello kitty :slight_smile:
17. jún 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 to je super foto, mne celkom chutil aj sa mi pozdaval od buduceho tyzdna vyskusame :slight_smile:
17. jún 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 tesim sa ze sa paci,su tam nohavice vel.74,capacky,sprchac,hreben a kefka na vlasky,uterak,hracka a plienky,vsetko v jednom :slight_smile:
17. jún 2011 o 10:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
@adal fuuuuuuuuuuuuj asi sa pogrcaaaam :confounded:
@katulkaaaaaa jeeeeeeeeej krasne..aj my sme mali taku supravičku s tigrooom :grinning:
17. jún 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 myslim za to je 5-6 rocnik ze?ja by som ju zobrala do obchodu a nech si nieco vyberie na oblecenie, pripne nieco na skraslenie, ked som odchadzala mala som 6tacky a tie nic ine nezaujimalo len vyzor a chalani :grinning: ja to robim aj svojej neteri ma 12 a ona sa nevie dockat kedy navstivime obchod a ona si mze skusat
17. jún 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 moja mala ma 7r a momentalne fici na hanne montane,obleceni,lesky,laky na nechty....myslim ze nieco z toho a najidealnejsie zober ju na nakupy,toto maju najradsej ked si oni same mozu vybrat :slight_smile:
17. jún 2011 o 10:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...
@akika722 je mi ľúto, ale do mi sa nepôjde, barborka začala tak sopliť včera, bola aj hrozne uplakaná, že som ju dnes ani do škôlky nedala :confounded:

@katulkaaaaaa kráááásny darček určite urobí velikánsku radosť

@memory97 tiež som chcela napísať že niečo s motívom hannah montana na tej fičí aj moja 4,5 ročná dcéra ... a v DM majú veľmi pekný barbie parfém pre dievčatká
a to vaše mini stretnutie, no nemám slov, ste neskutočne sympatické baby a vaše deťuchy na zjedenie ... @alure, ty si aká vysokááánska ??? super kočka
17. jún 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adal už mi aj obed prestal chutiť, to je čo za rozum ... ste sa nesťažovali?
17. jún 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 tak vy ste inac sikovny, kedy hodime stretko, miesto si vyber kedze si tehu :slight_smile:
17. jún 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa
@vladka84 @akika722 baby, vaše mladšie stvreniatka tiež tak neskutočne žiarlia na tie staršie? ja som z terezky hotová, akonáhle si vezmem barborku na ruky, terezka pribehne s revom a naťahuje rúčky a tiež si ju musím vziať a pritúliť... robí to stále a ked som sedela v sedačke, barborka si išla ku mne sadnúť, terezka priletela jak víchor, stiahla barborke nohavice a normálne na nu začala kričať ... no nechápem :confused:
17. jún 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :grinning: :grinning: som sa normalne zasmiala, ake podarene, povedala by som, ze by to skor malo byt opacne
@kvietok121 buduci tyzden moze byt, okrem utorka, to mam poradnu a piatok plavanie, ale mne je uplne jedno, kde, ja nemam problem do mesta, do lesoparku, kde poviete
17. jún 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok