♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
19. jún 2011

dakujem babenky za hlasy ste strasne zlate 😵 😵 😵
@akika722 fakt to mozno na slnku a po par umytiach bude do cervena 😉

memory97
19. jún 2011

@liba78 sa kludne zajtra zastav, ti ju nabalim🙂 brrr, ja som uz asi odvykla od takejto sladotky🙂

lenadka
19. jún 2011

ak by vam to nevadilo tuknite aj kamoske mariji, to je tak zlata osobka, pozname sa len z netu a uz 2x mi spravila nakup v IKEA a poslala mi to domov, niekedy az nechapem ake sa tu na koniku najdu fajn baby 😵
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-jun-2011-mesiac-so-samsung-vyhraj-fotoaparat-samsung-v-planeo-elektro-bratislava-raca/

lenadka
19. jún 2011

@memory97 ale ved nie vzdy sa vsetko podari, 2x bude akurat 😉 😀 😎

memory97
19. jún 2011

@seagull2404 😀 😀 😀 este ze tie teplaky skoncia aj s Tamarkou dolu, ked nemate navstevu 😀 😀 😀
som sa dobre pobavila 😀 😀 😉

@lenadka no pekne, tak to este chvilku sa mamina nevyspi 😉 nech su cim skor vonku potvorky zubate 😉

@jankasramka maly kaka tak 2-3x denne, ale ked idu zubky, tak aj viackrat. Teraz nam idu dalsie, tak to uz ani neratam 😀 ak by mal parazita, velmi by to smrdelo 😎

@danulienka35 aka herecka a ako jej pristane modra 😝

lenadka
19. jún 2011

jaj ja uz som dnes varia cistec ako bosorka, mm mi ho po kupani malej doniesol a umyla som ju v tom, ze ci nema "z oci", taka uz je v noci otras, a normalne zaspala do 10 minut inokedy 1.5 hodiny vecer uspavam 😅

memory97
19. jún 2011

@danulienka35 my uz len 2x spinkame, lebo ked spinkal este 3x pred ulozenim na nocku, tak mu to uspavanie trvalo velmi dlho 😒 tak sme uz dali iba 2x a zaspava v pohode 😉

@akika722 potahovka je dobre kyselkava k tej sladkej gebuzine, aspon sa to celkom da, ale veru len som to dala do chladnicky a uvidim, ci to zajtra nepojde rovno do kosa. mm to nechce a mne to veru nechuti take sladke....brrrrr tebe sa to isto podari, to len ja som trulko, som vsetko robila od oka a tak to dopadlo, ach jaj..

danulienka35
19. jún 2011

@memory97 jej dakujem moja 😉

danulienka35
19. jún 2011

@memory97 ona zaspi v pohode pokeca si a je a hned zaspi jen ked si neodgrgne nekedy placka ju dvihnem odgrgne a polozim a spi dalej

memory97
19. jún 2011

@lenadka tebe uz viac nemozem, tak dostala jeden aj tvoja kamoska 😀
ja viem, len toto je prvy nepodarok, co sa mi podarilo vyrobit z kolacikov, tak ma to troska stve 😠 nabuduce uz budem vediet ako na to 😉

lenadka
19. jún 2011

@akika722 ako uspavas, das mu dudu a tu plienku, supenes do postielky a sam zaspi? ja musim s mojou si lahnut, inak vresti ako keby ju rezali a vola mamamama 😅

danulienka35
19. jún 2011

@memory97 ved torticka vyzerala super mojko a musela byt dobrucka mnamky

lenadka
19. jún 2011

@danulienka35 to super zaspava, ja niekedy nosim aj pol hodinu aj tak niiic, lebo v posteli ma len prelieza a jasi sa a tak na rukach alebo v satke ju spacifikujem nech sa nehybe, ale dnes super aj kazdy den jej toho cisteca navarim keby to fungovalo 😀

memory97
19. jún 2011

@lenadka kludne moze byt, ze na nu niekto pozrel divnym pohladom.. veru aj ja to robievam malemu, ak stretnem niekoho, lebo vacsinou je aj mna zle.

@danulienka35 to je iny pokladik, ked takto tisko zaspinka, my este robime ramus okolo toho, ale dnes bol unaveny hrozne. Mali sme navstevu a utrapil sa z plackania, ked ich zbadal. Hrozne placka, ked zbada cudzieho cloveka, ja uz neviem, co s nim, tak sa ho len snazim ukludnit, ale niekedy maloco zabera ☹

danulienka35
19. jún 2011

@lenadka no to mas pestre mojko ti poviem ona je tak naucena lebo by som prisla o ruky 14,500 nosit 😝
@memory97 chudatko moje a uz hajinka?

danulienka35
19. jún 2011

babulky ja to tu balim idem haji sem jak pes utahana pekne snicky prajem a detickam pusinky aby vas nechali vyspinkat papa

memory97
19. jún 2011

@danulienka35 moja bola hrozitansky sladka, ako ked papas karamelky a dvojnasobne si ich predstav sladke... brrr.
ano uz spinka drobcek maly, ale tiez spekuloval ako zdrhnut mamine, aby nemusel spinkat 😀

lenadka
19. jún 2011

@memory97 aj sa tam chumace urobili ked akoze bolo zle, tak hadam bude lepsia noc 🙂
@danulienka35 veru odpadli by ti, juj len ked to takto pojde dalje mne tiez idpadnu, hadam tak nebudem uspavat este 2 rocnu a uz sa nejak nauci zaspavat 😀

memory97
19. jún 2011

@danulienka35 dobru nocku, idem tiez do postele k mojmu drobatku 😉 sladke snicky vsetkym

akika722
19. jún 2011

@lenadka eéé,pri mojom šťasti bude hneda 😖
@memory97 ha ha ha ja už neriskujem 😀 zavolam Katku na vychod 😀
@lenadka ano presna tak ako si pisala 😀 on mi inač nezaspi..a katko do minutky spinka 😀

memory97
19. jún 2011

@lenadka neviem ake chumace, ja poznam iba to "carovanie" so zapalkami 🙂
nech len pekne drobcek spinka a maminka si oddychne, bude plna energie a zajtra hned bude krajsi dnik 😉

@akika722 vidis, tak to asi preto sa mi nepodarila, som chcela piect sama a tak radsej nech mi upecu babule, co to vedia 😀

lenadka
19. jún 2011

@memory97 dobru noc, to sa ako ten cajik s toho cistca akoby zrazi ked na nu niekto zle pozrel, ked sa nezrazi tak je v tom vraj cosi ine 😉

lenadka
19. jún 2011

idem aj ja do sprcha a haji, dobru noc vsetkym 🙂

liba78
20. jún 2011

Dobré ránko 😉 Malý akosi už nevydrží dlho v posteli. Keďže chodí spať o 22-hej, mohol by potiahnuť aspoň do 9-tej.
@jankasramka aj Jurko teraz kaká častejšie. Pripisujem to jeho jedeniu všetkého. Občas v plienke rozoznám aj kúsky toho čo jedol. Asi im to rýchlejšie prechádza 😒

majka35
20. jún 2011

prajem krásne ráno ... dúfam, že ste sa dobre vyspali, ja som spala dokopy dve hodiny, celá noc o odsávaní, kolísaní, plači a kričaní ... som totálne hotová ... vo štvrtok máme ísť na chalupu, tak neviem, či vôbec pôjdeme 😖

katulkaaaaaa
20. jún 2011

dobre rano
baby taka som vytocena,dosiel balicek tuto z mk...uz sa stava pravidlo e platim postu doporucene 1,20 alebo 1,50 a krasavice mi to poslu obycajne za 0,60centov esteze mam super postarku ktora mi vzdy zazvoni a donesie inak neviem....a balicek stal 16eur cize nie malo 😠
maly mi vcera nespal 7hodin!!!!taky bol zly nervny az zalomil tak ze som mu do flase spravila riedku kasu vypil a spinkal do 3 rana 😀 potom sme dve hodiny bojovali zuby ho asi zase boleli...rano som zaviezla viki do skoly ,svokor je na tom troska lepsie davaju mu kortikoidy proti opuchu a uz lepsie rozprava ked mu to netlaci 😒 stredu magneticka rez. a stvrtok asi operacia...
@memory97 mrzi ma to s tou tortickou,nabuduce budes vediet 😉 inak sa zda ze to pecenie je lahke,ale nez sa naozaj podari tak ich musis par pokazit 😝
@jankasramka jani mne kaka maly uz len raz denne,skusala som do nocnika ale tam ani za svet,dam plienku a za dve minuty je pokadeny 😀

katkavv
20. jún 2011

dobre ranko
@majka35 juj, tak sa to vratilo? mala vystraja,co?! hmm, neviem, co povedat hned tak z rana ....
@liba78 ahoj, no tak to by mohol spinkat dlhsie, kajko ide spoat o 19 - 20 h a vstava o 6 h 🙂 kajko mal teraz 3 dni zapchu, nevedel sa vykakat ale uz je lepsie, pomohli mu slivkove vyvary :D

majka35
20. jún 2011

@katulkaaaaaa toto nemám rada a napísala si jej to? ja by som jej to dala do hodnotenia a hotovo

@katkavv mám obavy, že sa nám to vrátilo ... aspon, že jeden týžden ma nechala vyspať sa .. neviem, dokedy bude vládať takto v noci vystrájať

katkavv
20. jún 2011

@katulkaaaaaa
ahoj, ja som si tiez nieco objednala 1 x z MK, tak som zvedava, ze ako mi to pride 😨
drzime paste svokrovi, nech to dobre dopadne, urcite to zvladne!
ked budu maleho trapit este stale zubky, skus ten nurofen sirup, kajkovi to uplne super zaberalo ;)

evanns
20. jún 2011

@majka35 pani zlata ta co to??? to asi aby si z cviku nevysla ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre