♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
20. jún 2011

@akika722
@evanns moja krstná dávala malému kravské od 3 mesiaca a nič mu nie je. ale ona dávala aj halušky z lečom už od 4 mesiaca a je zdravý ako buk.len dufam že neskor v dospelosti sa to nejak neprejavý. 😒

katulkaaaaaa
20. jún 2011

@akika722 😀 😀 😀 si zabila

akika722
20. jún 2011

@eis4halušky s lečom? 😀 keby mi maly chcel um tak mu ho budem kupovať..ale nema zmysel kupovať robiť a vylievať 😒
@katulkaaaaaa a nie je to pravda? 😅 ty maš tiež 2deti

kvietok121
20. jún 2011

@eis4
@seagull2404
@danulka3 no teda fakt to pocasie je na hoby, ja mam zas v stredu poradnu a ockovanie, takze neviem aky bude ... ja mam o 12 - 13, tak ak by to bolo dobre by sme teoreticky mohli ... no neviem to povedat na 100%
@vladka84 tak to je super ze uz sa pustate, aj ked je to urcite blbe, my zatial este stale sa niecoho drzime nastastie

katulkaaaaaa
20. jún 2011

@akika722 mne sa prave zda ze stiham ovela viac s dvomi ako predtym s jednym 😉
baby @kvietok121 @eis4 @danulka3 baby neblaznite sak ste v jednom meste dajte kaveju a je 😝 co mi ostatne co na stretko ideme 70km najblizsie? 😀 si robim srandu 😉 no maly uz je hore ideme na prechadzku

akika722
20. jún 2011

@katulkaaaaaa tak ti pošlem na vikend mojho Paťka a potom mi povieš kolko toho stihaš 😀 😀 😀
ked začnu obaja naraz revať 😖

kvietok121
20. jún 2011

@katulkaaaaaa no mas pravdu, z jedneho mesta a este sme sa len raz stretli a to nie vsetky ☹ ked dnes to vyzera na dazd

eis4
20. jún 2011

@akika722 halušky z lečom !😀 ona je blázon že však ked mu to chutí 😀 😀
ved jasné ked to nechce nič s tým neurobíš a mlieko potrebuje.ja zas neviem ako odstavím malu od cecíka chcela by som kojiť tak do roka ale ona je závisla,už ma vyzlieka hocikedy si zmyslí a nechcem dopadnuť ako moja mama.kojila ma do 2 rokov a raz som ju išla vyzliecť v autobuse som z nej trhala bluzku,riadny cirkus som spravila 😀 malá je v tomto po mne,nekompromisná ked ide o jedlo 😀 😀 😀
@kvietok121 ako myslíš.ak bude Maťko v pohode tak može byť 🙂

eis4
20. jún 2011

@katulkaaaaaa ked nám to nejak nevychádza 😒 😖
konečne som objednala autosedačku,už bolo na čase 😀
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2463185

akika722
20. jún 2011

@eis4 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a malu chceš kedy odstaviť?mne je luto že som prestala kojiť ked mal pol roka ☹ ale jemu nestačilo,plakal od hladu ☹
no teraz mi mliečko pije len rano a večer,pomedzi to papa ovocie,jogurty,obedik,chlebik,rožok,zeleninku..čo pride...rano som mu dala černicovy jogurt a ked zjedol začal plakať,asi si myslel že som mu to zjedla ja 😨 😀

kvietok121
20. jún 2011

@eis4 zlata aj po mne sa matejko splhaa, ale zatial ma nevyzlieka 😀 😀
no uvidime ako to v stredu dopadne ... ved este aj tak mu sem tam vyjde soplik, tak uvidimme ci nas nakoniec zaockuje

akika722
20. jún 2011

@eis4 aj naša čo mame 0-18kg sa da tak trošku sklopiť...ale mame staršiu..kupovana pred 3,5r-pri Paťkovi..teraz ju ma Samko

kvietok121
20. jún 2011

@akika722 zlaty je samko

akika722
20. jún 2011

@kvietok121 ktore očkovanie v poradi,my mame isť už na to tretie teraz za mesiac 😒

vladka84
20. jún 2011

@eis4 tak s tym mam aj ja problem, Karinka sa svojho mliecka len tak nevzda, bude to tazke 😒 ale tiez by som chcela postupne od roka odstavovat, uz sme zacali vynechavat denne kojenia, snazim sa ju niecim zabavit, ked mi zacne tricko natahovat a chcela by som to zredukovat na rano, vecer a v noci a potom by som vynechala tu noc a bolo by to super 😅 no ale to su moje predstavy, ktore su od reality veeeelmi vzdialene 😀
@katulkaaaaaa som ich musela zmerat - je to 10x14cm, takze teoreticky sa trafili, kedze to malo byt 10xcca15cm 😀 😀 😀 ale ja som si myslela, ze mi fotky automaticky upravia a mam tam asi tri s cervenymi ocami 😠 no ale zo 104 fotiek je to celkom dobra bilancia 😝

kvietok121
20. jún 2011

@akika722 tiez sme mali mat minuly tyzden uz tretie, ale chytil zo zubkov soplik tak som nesla
@vladka84
@eis4 a ja by som chcela kojit co najdlhsie 😀 😀 😀 😀

eis4
20. jún 2011

@kvietok121
@vladka84
@akika722 chcela by som odstaviť tak od roka,ale pochybujem.nám tiež mliečko už dávno nestačí.už papa každe jedlo normálne a medzitým si dá mliečko a ešte v noci je kojená aj 5 krát.niekedy sa nám podarí vynechať cez deň ale má dni ked aj 5-6 krát je kojená tak sa dožaduje. príde vypýta sa na ruky a už mi odťahuje tričko a tá radosť ked uvidí bradavky 😀 ked mám tričko z výstrihom tak sa obsluži aj sama 😀 minule som sa ráno na to zobudila že cucká 😀 😀 😀 😀

akika722
20. jún 2011

@kvietok121 myslim že pri Paťkovi som mala inač očkovanie...to tretie bolo až na rok a pol nie?no myslim že teaz mame o jedno viac 😒

hajatanufus
20. jún 2011

@lenadka dakujem si zlata nejako to zvladneme

seagull2404
20. jún 2011

@kvietok121 @eis4 @danulka3 my dnes urcite nie, vonku strasne fuka a to Tamarka neznasa, nechajme to teda na tu stredu, ak sa bude dat alebo stvrtok

akika722
20. jún 2011

@eis4 zlataaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale ak kojiš moja tak nič nenahradi ten pocit ked je pri tebe mala spokojna..flaša to je o inom...5x v noci? 😨 jaaaaj.... určite si nevyspata 😒 ked som mojho kojila spinkal pri mne a ked papal vela x som pri tom zaspala a len som sa zobudila a schovala kozu dnu 😀 niekedy sa vetrala až do rana 😀 😅 😀

seagull2404
20. jún 2011

@akika722 my ideme na tretie ockovanie na 11 msiacov, uz sa neviem dockat 😠

hajatanufus
20. jún 2011

@adal ahojky kludne mu mozes zobrat do flasky cajik alebo vodu akurat to budes musiet pri kontrole ochutnat my sme s tym vobec nemali problem

akika722
20. jún 2011

@seagull2404 ja tiež neznašam očkovania a potom trpnem aby mu nič nebolo ☹ čitala som vela o tych vedlajšich učinkoch 😔

hajatanufus
20. jún 2011

@jankasramka aj nasa uz par dni kaka asi 3-4x a tiez dost vela take makksie a tiez neviem cim to moze byt ja som si myslela ze jej idu dalsie zubky ze je to z toho tak neviem a kdr moc ist nemozem lebo mame anglicku karticku a to je len na zakladne osetrenie tak sa bojim ze by ma odbili

kvietok121
20. jún 2011

@akika722 nemam rada ockovania, uz teraz sa bojim a ked si zacnes o nich citat strach a hroza
@eis4 nastastie spi v postielke a nevytahuje mi prsko, ja mu musim spievat aby sa pekne napapal, takze mne staci prestat spievat a odstavi sa sam 😀 😀 😀
@seagull2404 od stvrtku ma zase liat 😠 http://pocasie.pozri.sk/predpoved-pocasia/zilina

kvietok121
20. jún 2011

@akika722 nemam rada ockovania, uz teraz sa bojim a ked si zacnes o nich citat strach a hroza
@eis4 nastastie spi v postielke a nevytahuje mi prsko, ja mu musim spievat aby sa pekne napapal, takze mne staci prestat spievat a odstavi sa sam 😀 😀 😀
@seagull2404 od stvrtku ma zase liat 😠 http://pocasie.pozri.sk/predpoved-pocasia/zilina

vladka84
20. jún 2011

@kvietok121 @eis4 no a my spime spolu, takze v noci vzdy, ked sa ku mne prituli, tak by si hned aj cucnut chcela, ale tak snazime sa spinkat aj bez toho, najma teraz, ked ma to zase boli, tak zmensujem pocty kojenia, cez den sa to da, ale v noci, ked zacne kricat, tak ju utisi jedine prso 😝 minule mm hovori, ze Karinka mala byt chlapec, ona je fakt v noci spokojna len vtedy,ked ma prso v puse 😀 😀 😀

vladka84
20. jún 2011

@kvietok121 😀 😀 😀 😀 si ma pobavila, ze staci prestat spievat 😀 😀 😀

kvietok121
20. jún 2011

@vladka84 a ja som sa zas dobre zasmiala na poznamke tm podareny ... ze prso v puse

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre