♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
23. jún 2011

@katulkaaaaaa dakuajem

a velmi drzime svokrovi palce aby to vsetko dobre dopadlo

kvietok121
23. jún 2011

@majka35 aj nam pomaha solmucol, alebo calcium
@katulkaaaaaa perfektne tak sa budeme len inspirovat
@hajatanufus tak sa drzkaj a mysli na babenko v brusku

kvietok121
23. jún 2011

@kahlan1 ako to rychlo ide, ze 33 tyzden ... to uz mate druheho anjelika zachviluu pri sebe

memory97
23. jún 2011

@kahlan1 ake ste krasne 🙂 waw🙂
@eis4 no vidis a ja som kupila tiez v akcii, ale kupila som iba tu univerzalnu plastenku, tak hadam sa to bude dat na kocik natiahnut a maly vydrzi....

danulienka35
23. jún 2011

ahojte babulky moje ako sa mate?

memory97
23. jún 2011

@seagull2404 fotograf sa kryl 😀 😝 uz som videla 😝

memory97
23. jún 2011

@danulienka35 ahojky, my sa mame dobre, zajtra cestujeme, tak dufam, ze pocasie sa umudri a budu dobre cesty 🙂 a co vy, ako mala?

kvietok121
23. jún 2011

@danulienka35 mz este nespime, a je hore od polsiestej rana (2xspal)

danulienka35
23. jún 2011

@memory97 no mi docela ok mala uz haja dnes bola nejaka nervozna neviem co snou bolo ale uz spinka 😉
@kvietok121 a co nozicka uz neplacka?

eis4
23. jún 2011

čaute baby. ťažký deň 😒 ja neviem čo to malej pichli ale bola ešte viac nasolená ako inokedy, chodila na gauči sem a tam pokušala sa sama stáť, spadl,a postavila sa,zas spadla,zas sa postavila a toto robila asi 50x.tak sa naučila sama postaviť bez toho aby sa niečoho chytila ako bola na 4 tak sa postavila sama,asi o to ani nevie 😀 raz skoro spadla dole ale som ju zachytila,tak sa jej to zapáčilo že potom to už robila naschval a nahlas sa smiala ked som ju chytila 😔 velku zabavu s toho mala 😒 tak som ju dnes uspala už o 7:45 lebo už som nevládala.
inak pekne sme pribrali ani som nečakala kedže sa tak zastavila od 4 mesiaca. máme 9590g 🙂 tučko moje malé.doktorka nás vychválila že je velmi zdatná fyzicky,tak jej malá aj zatancovala,ale ked uvidela ihlu ,to bolo plaču 😢 a pri druhej nožičke už vedela čo bude tak sa celá triasla a vrieskala 😢 chuda moje malé, ale potom v pohode akoby sa nič nestalo vyliezala doma na gauč aj 20 krát.
skoro som zabudla ,v noci mi spadla z postele 😔 ked som jej išla naliať vodu do flašky. asi ako sa premiestňovala v spánku,lebo ešte 5 min plakala zo zatvorenými očami a ked sa zobudila tak prestala plakať a obzerala sa kde je, nechápala prečo sme v obývačke 🙂

mirmaj
23. jún 2011

@kvietok121 nič si z toho nerob, my sme zaspali asi pred 10 min. len toľko čo som sa osprchovala teraz a sadla ku vam vas dočítať čo máte nové, a tiež sme hore od 6 a cez deň sme spali doobeda asi 45 min. a poobede necele 2 hod. 😒
@kahlan1 krásne ste kočky, ja som to bruško moc nevidela 😕 mala by si nám sem hodiť nehjaku takú na ktorej ho poriadne vidieť, lebo zachvíľku ho už mať nebudeš 😉
@memory97 zajtra šťastnú cestu aj ja dufam že sa počasie umudri, lebo máme gulaš z roboty a ak bude pršať neviem čo tam budem s tamarkou robiť 😠
@danulienka35 ahoj, my sa máme super 😝 Tamarka si riadi celý deň ako jej vyhovuje a my všetci sa jej prispôsobujeme 😀 😀
@akika722 Semi má naozaj krásne kučery, nemá ich po mm? aj tomu sa trocha točia nie? 😕

kvietok121
23. jún 2011

@mirmaj ach jaj ... este stale ho pocujem, idem pomoct tatikovi
@eis4 no nemam slov, nelinka je sikovnica, tak to je super ze ste bez horucky

memory97
23. jún 2011

@mirmaj dakujeme, dufam, ze bude rychla a vsetci budu na zapade a nikto nepojde na vychod 😀 😀 😀

danulienka35
23. jún 2011

@mirmaj no vidis mi zatila len kecame a jasime sa ale dame zopar krocikov 😀

memory97
23. jún 2011

@eis4 sikulka, asi potrebovala rozcvicit tu boliestku 😉

kvietok121
23. jún 2011

@danulienka35 vyzera ze ho to uz tak neboli aj ked je taky tulkavy cely den a menej chce byt na nozickach

memory97
23. jún 2011

asi aj pojdem do postele, akosi som unavna, neviem,ci som dnes nechytla upal, tak mi bolo zle, ked sme sa poobede vratili z prechadzky...
od zajtra tu nie som, tak sa mi majte krasne a krasny bliziaci sa vikend. dobru nocku

danulienka35
23. jún 2011

@kvietok121 no nasu bavi kopirka tak se sni vyhraje jak hrom a telka ked moze vypinat a zapinat maniak nas malicky-velky

danulienka35
23. jún 2011

@memory97 pekne snicky mopjko budes nam moooooooooc chybat ☹

lenadka
23. jún 2011

@memory97 stastnu cestu zajtra 🙂
@eis4 tak aspon uz mate ihly za sebou, nech nema teplotku a nozicky nebolia prajem 😉 tiez som uz malu v noci zbierala zo zeme, teraz som dala k jej noham paplon a nan vankus a dufam ze to neprelezie + spava v spacom vaku a to jej brani zdatne 4nozkovat, lebo aj ked ho ma, nejak zahadne sa presuva 😅 😀 😅 vahu ma mala akuuu fajn 😀 😉

eis4
23. jún 2011

@kvietok121
@memory97 no len aby ju to zajtra nebolelo o to viac,ked dnes neoddychovala ☹ ☹ aj ked mi sme doteraz nemali nič z očkovaní ,tak možno aj teraz to tak bude 🙂 dúfam 😒 memory- tak sa maj cez víkend,malému posielame pusinku
@danulienka35 maniak náš maličký velký 😀 😀 😀 😀 pobavila si ma 😀 😀 😀

lenadka
23. jún 2011

dnes sme boli doobeda v meste, kupila som malej topanocky do terenu 😅 mame tak rozbite cesty stale, niektore miesta len vysypane tym hrubym strkom, ihrisko sama diera, kusy asfaltu v travniku, sice to uz upratovalai ale to sa tak dokladne neda, kedze na to ihrisko vlani voda doniesla asfalt z polky ciest v dedine...tak teraz sa v nich taaak nabehala a ja s nou, uz machruje ze stoji v nich sama a za ruky nie ide ale uteka, ani sa velmi nedrzi-nevesia, len sa boji sama ist, keby s rozhodne urcite by uz behat sama vedela, len sa neodvazi a teraz vecer sme sa kupali vsetky 3 baby spolu vo vani, najskor som tam hodila decka a ja som mal namierene do sprchy, ale Terezka taaak zacala plakat ze som s supla k nim, tak sa im to ratalo ze nechapem 😀

danulienka35
23. jún 2011

@eis4 no ona je mala velka nie ved mame 14,550 a 89 cm 😀

eis4
23. jún 2011

@lenadka váhu máme peknu aj ked sme už prestali priberať lebo mi sme mali už v 28. decembra 8080 g 😀 😀 vtedy bola tučná 😀 😀 ale zlatá 🙂
moja už vo vaku nechce spať stále sa mi do neho zamotala 😀 😀 😀 😀
pridávam fotky na tej 1. má 3 mes a na 2. má 4 mes 😀 😀 😀 😀

danulienka35
23. jún 2011

@eis4 jejda aka je krasnucka princeznicka

eis4
23. jún 2011

@kvietok121 dufam že malemu už bude lepšie 😉
@danulienka35 89 ????????? tak potom tá váha nie je až taká velká si myslím. dr ťa ešte stále otravuje ? že je to vela? ja si myslím že na tu vyšku je to v pohode

eis4
23. jún 2011

@danulienka35dakujem, aj moja bola tučnučká 🙂 teraz jej stále hovorím že kde má tie tučnučké stehienka a ona sa tomu stále rehoce 😀

danulienka35
23. jún 2011

@eis4 nie si myslela ze ma rok jako lekarka ano? ale ja ju neriesim ano je velmi dlha do ziadneho kocika sa neda 😀 kazdy ze co jej nekusi vetsi kocik

eis4
23. jún 2011

@danulienka35 vidíš ja mám taký dlhý kočik, čo sme mali pred buginou dorjan značka.akurát minule mi teta hovorila že tam sa mi smestí ešte aj v 4 rokoch 😀 😀 tak asi mi tam bude spávať aj v 4 ked budeme u svokrovcov pekne na dvore 🙂
ja si myslím že ona ked začne chodiť tak to vybehá ved vy ste všetky ako modelky 🙂 ona bud tiež. teraz je ešte bábätko a tie maju byť také na spapkanie. aj ja sa stále malej vyhrážam že ju upečiem a zjem 😀

eis4
23. jún 2011

idem spať asi som tu už sama .dobru nocku aj detičkám 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre