• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
babyyy ... vy ste neskutočne zlaté ... ďakujem vám za vaše príspevky ... takto mám nádej, že sa to zmení a že nebude do 100 rokov len kričať a papuľovať ... dnes naštvala aj mm, skákala po gauči a on ju v jednom kuse napomínal, aby s tým prestala, nakoniec spadla na terezku, samozrejme rev a krik a mm ju poslal preč do svojej izby, tak mu odpapuľovala, že sa vytočil a dal jej po zadku a začala na neho neskutočne vrieskať ... tak sme s mm pochopili, že už naozaj nemáme žiaden spôsob, aby nás počúvla
2. júl 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ty máš aký sympatický hlas ... ani náznak, že si východu :wink: zato ja rozprávam ako nora mojsejová
2. júl 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamisqva dakujem za pochvalu veru neviem si predstavit co myslis...skus pohladat na nete fotku,potom by som skor poradila :slight_smile:
@akika722 neviem ale svokre zatial nic nepovedali,takze nevieme nic :frowning2:
2. júl 2011 o 13:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 neboj dobre bude proste to musi len prerast a potom pride ta ozajstna puberta :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze nora mojsejova umreeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2011 o 13:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute Terezke sa tlaci von stolicka uz jej trcia dve spicky z nej, no kym ta vylezie cela asi v noci moc nenaspime :sweat_smile:
2. júl 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 mojko neboj ona to preroste bude z nej moc hodna princeznicka
2. júl 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 mozno bude teraz najmudrejsie dieta v skole :wink:
@katulkaaaaaa svokrovi sa to zhorsilo? Alebo nieoco ostalo, ze ho tam poslali? Viki bude v pohode neboj, mne dnes tiez troska praskli nervy, ale uz je dobre, ani vinko netrebalo, iba dobru kavu :slight_smile:
@akika722 som zvedava na foto z dnesnej akce :slight_smile: a hlavne na cistu vilu a Patiho :grinning:
2. júl 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ahoj mojko no ako sa ma malicky anjelik mi stale spolikujeme dnes sme nesli ani von lebo je riadna kosa a fuka
2. júl 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 :grinning: :grinning: :grinning:

@lenadka neviem, ci si citala, nasmu Timovi rastie trvala stolicka- 21.zub a to ide iba do prvej... :fearful:
2. júl 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 to az zajtra moja :wink: zajtra sa Trebisov zatrasie :grinning: :grinning:
2. júl 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte :slight_smile: išla som vás trošku prečítať. Len aby som nepísala od veci. A čítam že princezná @majka35 sa stále bojí kosačiek :frowning2: Chúďatko moje malé, už aby sa nekosilo. Ja mám strach z hadov a keby boli hady všade asi by som tiež len ležala v posteli. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možno je fóbia z kosačky zvláštna, nie príliš častá. Najskôr som ti radila aby sa s tým stretala a tým si zvykla. Ale keby po mne niekto chcel aby som chytila hada :frowning2: :angry: :angry: určite by nepochodil. A tiež nemám doma ideálne deti. Práve máme doma spoločnosť a môj najstarší sa odúva a robí napriek deťom známych. A to bude mať 12 rokov. :angry:

A vidím, že sa chytá stretko na východe :wink:
@akika722 @evanns @majka35 teším sa na foto , nech vám všetko dobre dopadne.
2. júl 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamisqva super synator, tak este jednu noc a mas ho doma .
Budem na vas mysliet nech synator je v pohode a ty tiez. Mna uz tiez myslienky mataju , moj synator sa mi este neozval ,tak dufam ze je v poriadku
2. júl 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 he he ta coši..uvidziš jutre :grinning: :grinning: :grinning: ja som s Paťa znes HOTOVA...NEBIRUJEM!!!!!!!
2. júl 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 jasnéé..foto budze :grinning:
2. júl 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@liba78 ude aj koncom jula..pridaj sa :dizzy_face:
2. júl 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ty to mas ako u nas. Nas Jakub je tvrdohlavy, papulnaty, vrieska na nas, trieska, chce sa zabit... Prosto, je inteligentny, osobnost....atd... ako aj vy.. :grinning: :grinning: :grinning: Musim to brat len z tohoto hladiska, inac by som ho niekedy vyhodila... a to ma iba skoro 10 rokov... Nie je chyba vo vychove, Tima vychovavame uplne tak isto a je uuuplne iny, taky pokojny, posluchne, podakuje a je lenivy... :grinning: :grinning: :grinning: Mam blby pocit, ze Terezka bude viac na Jakuba... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. júl 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. júl 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. júl 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 aj Lucke narastli nedavno uz obe :confused: tiez som pozerala :astonished:
2. júl 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby,zaškrtiť mojho chlapa :rolling_eyes:
dala som deti spať po bojovom dni a on pride domov,začne sa s nimi hrať/20:00/ nahanať ich a teraz maly stoji v postielke a spieva si a hovori mamaaaaaaa..mama?mamaaaa..mamamamamamamamamamamam :confounded:
no dik..on,čo zaspava o 19tej ešte nespi :rolling_eyes:
naučil sa dnes rano vstavať v postielke a teraz sa mu to tak zapačilo že asi aj zaspi po stojačky :rolling_eyes:
2. júl 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no to je radost vsak?
2. júl 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 veru velka...a jasne..musel sa napiť mlieka fešak krpaty a už je tam ticho...
dnes ked stal som bola pri nom a taku chuť mal chodiť ale boji sa pustiť :grinning:
2. júl 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nasa zas len placvka cely den uz teda haja ale ma spoliky a kaka ruky v pusine cely den zubky nas trapia :unamused:
2. júl 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 @evanns Paťko:mamkaaaaa?
hmmm?
P: a hned ked sa vyhajam pjidu tety???
ja:hej Pati len spi...
P:mamkaaaa?
ja:hmmmmm
a pjide aj to dievšatko Babouka?
Paťko to je Barborka
ved hovojim Babouka :grinning:
ano pride...
aj ta Natauka?/Natalku maju v školke/
Paťko to je Nataška
jaaaaj a pjide aj Natalaška? :grinning: :grinning: :grinning:

TRUUUBKAAAAAAAA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@danulienka35 jaaaj tie zubky :frowning2: kokos..ani zuby nam netrebalo :grinning: problemy ked idu a problemy ked vypaduje :rolling_eyes: aj tak ked budeme stary budeme zas bez tych zubov :confounded:
mojmu sa tiež ryju už dllllllllllllllllllllllho horne 2
2. júl 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak ti drzim palce a mohla by si mi poslat trocha pevnej vole ja sa tiez chystam na nieco ale ked ja nemozem drzat nieco predpisane vtedy mi chuti prave nieco ine a to ma niciiiii.ja musim nabehnut na dietu Cica nežer.Len kedy to bude to netusim.
2. júl 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to je strasne neco mame sopliky uz od munuleho tydna teraz sa jej riadne spustily :frowning2: chudatenka nase :unamused:
2. júl 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamisqva jaaj moja.len ten vitaminovy deň je hrozny..no kto tušil že sa možu aj polievky :sweat_smile: a ja cely deň hladna,krče v bruchu,na odpadnutie :confounded:
@danulienka35 moja to aj to blbe počasko :frowning2:
2. júl 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ved to prave neviem najst bolo to na mimibazare v tortach ale asi pred rokom som to pozerala bolo tam tusim cislo 55.No nevadi nieco vyspekulujem .Bolo to nejak z platov bledeho a tmaveho a akosi naukladane .aj tak dik.
2. júl 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok