♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
3. júl 2011

@hajatanufus a na svoju maminku nikdy nenadavaj ved ona ti dala zivot pomohla ti v najhorsom ako si pisala jej mas byt vdacna za vsetko a bozkavat jej ruky nikdy by som na svoju maminku ani krive slovo nepovedala NIKDY pametaj to si hovoris krestanka ??????????????

akika722
3. júl 2011

@hajatanufus ja som nevidela že tvoje deti su pre teba "babatka"ale deckaaaa 🙄 ved ty si k ni ANI RAZ nezdvihla zadok či niečo nepotrebuju od teba 🙄 nehraj tu divadlo...

akika722
3. júl 2011

@danulienka35 nerozčulujme sa...asi zbytočne..

akika722
3. júl 2011

@hajatanufus aj ja som bola rozrušena ked si odišla...normalne v šoku..

hajatanufus
3. júl 2011

@akika722 sesternicu som si este nestihla precitat lebo to je niekde vzadu a nbebolo to adresovane mne ale obe maju tieto taranice od mojej mamy

danulienka35
3. júl 2011

@akika722 vies ako ma toto vytaca mojko? nevies ako moze jedna matka sa zachovat takto? nechapem a asi nikdy nepochopim na tot som moc alergicka na klamarov prelhanych fuj ale som sa roculila idem dat cigu 😝 😝 😝

akika722
3. júl 2011

@hajatanufus a ja od koho???ešte raz pišem..JA TVOJU MATKU NEPOZNAM...

akika722
3. júl 2011

@danulienka35 ja som to už mala dosť času predychať 😀

hajatanufus
3. júl 2011

ved ja nehovorim vobec o tebe ale to je jedno ja sa tu s nikym nechcem hadat boli ste moje kamaratky a teraz sa kazdy ku mne otaca chrbtom len koli takym dvom hienam dakujem pekne mozno som nezdvohla zadok ja sa uz nepamatam pokial viem lucinka sa hrala a rachel spinkala a chodila som za nimi ked trebalo alebo tam isla sestra lebo my sme sa rozpravali

danulienka35
3. júl 2011

@akika722 ja uz som to tiez predychala nikotynom fuj a vetrom brrrrrrrrrrr 😝

akika722
3. júl 2011

@hajatanufus išla len tvoja sestra..tovja sestra ju krmila,prebalovala,stražila,robila všetko..ja s nimi idem v tom..a nie su to žiadne klamstva...oni to možno maju od toho od koho pišeš,to ja neviem.ale ja som to videla.videl to aj moj manžel..a na konci od teba na moju adresu padla ešte uražka ohladom Paťka..tak čo sa ti mam klaniať???začo???
ja som si po hodke s tebou vytvorila nazor a keby že som socialka normlne ťa kontrolujem ako sa o tie deti staraš..sama..nie tvoja sestra 🙄

akika722
3. júl 2011

@danulienka35 ale keby priznala sakra a nerobila zo seba chuderku..neodsudzujem ludi na prvy pohlad..ale toto bola silna kafe aj pre mojho mm a on toho veru znesie vela..on sam sa čudoval že či su to jej deti že sa vobec nestara...

minnie55
3. júl 2011

@hajatanufus Ja ti dám takú hyenu, ty krava jedna nevystatá !!!! žiješ horšie ako cigánka, na deti kašleš, k mame sa nevieš chovať a mňa tu budeš osočovať ?!!!!!!!!!! A to, že tretie dieťa ti skutočne netreba, je holý fakt, keďže sa nedokážeš postarať ani o seba. Ja som považovala za nutné napísať tu pravdu, keďže som si prečítala, aké bludy tu píšeš. Nehanbíš sa ? Zo sestry si si urobila obyčajnú slúžku, veď to vidia aj cudzí ľudia ! Deťom nie si schopná navariť, riady máš v kuchyni špinavé, čo nie si schopná tri týždne ich poumývať. Zamysli sa radšej nad sebou a potom tu vypisuj. Na to máš čas, aby si pri notebooku sedela, čo ? Som z teba strašne sklamaná, mala som ťa rada, myslela som si, že si normálna, ale toto je už na sociálku. Je mi v podstate jedno, ako žiješ, ale to, že tvoja mama sa trápi, plače, že oboch rodičov doma tyranizuješ, to mi jedno nie je. Ja na ich mieste by som ťa už dávno zbalila a davaj do Anglicka, nech sa tam s tebou naťahuje tvoj muž.

evanns
3. júl 2011

@hajatanufus ok pani ja vazne mam rada tuto "temu" a ludi v nich, niektore su mi blizsie ako rodina a mam ich vazne rada, a chodim sem lebo je to moje utociste aj priestor na zasmiatie sa, ale riesime tu aj vazne temy, ako strata blizkeho alebo choroby operacie a tieto problemy su nase ale v prvom rade su realne a nevymyslene, otvarame tu svoje sukromie, niekedy az velmi...a ja by som bola rada keby to tak aj ostalo a aby sem "nechodil" nik kto si vymysla a , resp. nas nezatazuje vymyslenymi problemami alebo niecim co ma daleko od reality...dakujem

anjelstrazny
3. júl 2011

@hajatanufus zamysli sa nad sebou ☹

katkavv
3. júl 2011

ahojte, fuuuha, kruto - tuto 😖
@hajatanufus prosim ta spamataj sa a zacni sa starat o svoje krasne deticky !!!
@akika722 , @danulienka35 @evanns baby suhlasim s vasimi nazormi, je mi z toho smutno ...

danulienka35
3. júl 2011

@akika722 necudujem sa ze knim chodia na kontroly jak pisala ved ona sa nevie postarat a teraz ide pisat ze matka je taka nebo taka ona nech sa nad sebou konecne zaymsly hamba

katkavv
3. júl 2011

neviem co k tomu dodat, nemam s hajatanufus osobnu skusenost ale ak je to pravda, je to naozaj zle, zle, zle :( :( :(

akika722
3. júl 2011

@danulienka35 fakt tie kontroly..a prečo k nim začali chodiť?myslim že preto lebo nato bol dovod

akika722
3. júl 2011

@katkavv ja by som za žiadnych okolnosti nevypustila z ust to čo nie je pravda..na nijakom fore..u mna bola osobne..7hodin..tak si to dovolim tvrdiť

danulienka35
3. júl 2011

@katkavv mojko ale ved toto je proti panu bohu a ona chodi do kostola? ved sa moze hanbit pekne deticky ma a dalsie na ceste a ide na svoju maminku hovorit protm ji ma byt vdacna za vsetko ako spalacala a splaca jej dlhy co tu nechaly sama to tu pisala taka by nemala byt ani matkou !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

minnie55
3. júl 2011

Dievčatá, je mi veľmi ľúto, že som tu spôsobila takúto diskusiu a vtrhla vám do témy. na jej ´dalšie voloviny už nebudem reagovať. Jej mamka nemá ďalejko od infarktu (a to myslím doslova), ale naozaj už bol najvyšší čas, aby to tu niekto ozrejmil. Osoba ako je ona, si nezaslúži žiadnu ľútosť. Dúfam, že sa zamyslí nad tým, čo sa tu napísalo a porozmýšľa o sebe a o svojom živote. je až neuveriteľné, ako ste ju vy, úplne cudzí ľudia, dokonale odhadli. To hovorí samo za seba. ja nie som ani pomstychtivá, ani nechcem nikomu ubližovať, ale toto už bolo na mňa príliš. Prajem vám aj vašim detičkám všetko dobé, nech vám robia radosť
🙂

liba78
3. júl 2011

@akika722 mohla si Patiho pribaliť, možno by sa Majka čudovala kde sa podel vzdor peknej čistej víly 😀
@evanns trošku Vás zanedbávam, nejak nestíham. Deti prázdninujú a ja im behám okolo zadku ☹ . Teraz som ešte po telefóne komunikovala s kamoškami. Zajtra máme v KE to školenie. Som tam mala byť s nimi, ale kto by bol s malým 😒
@danulienka35 mojko cez leto je to u nás zložitejšie. MM je buď preč, alebo poriada "Gardenparty" včera nás tu bolo 22, vrátane detí. Sedeli do noci. Našťastie vonku na terase a nie v dome 😅 A teraz sa s malým hrá mm, tak sedím pri vás 😵

@hajatanufus súhlasím s @evanns a
@katkavv

katkavv
3. júl 2011

@danulienka35 mas uplnu pravdu, ja som ju tiez tak lutovala, ked bola v UK, a teraz totok?

liba78
3. júl 2011

Jeeej baby na zlepšenie nálady a zmenu témy 😀 😀 😀 som sa zabudla pochváliť že som zhodila vlasyyyyyyyy 😝

evanns
3. júl 2011

@liba78 si mohla prist!!!!

akika722
3. júl 2011

@minnie55 ja som rada že je to von..aj zo mna 😵
@liba78 Barborka je na prazdninach 🙂
@liba78 jeeej a kde je fotooo?

katkavv
3. júl 2011

@liba78 jej, tak faine, a kolko si dala dole? ja som bola vcera v poluse - v nakupnom centre a tak mi napadlo, ze tie moje vlasy su uz moc dlhe, tak som vybehla do kadernictva a dali mi dole cca 10 cm, a hned mi je lepsie, vlasy mi obzivli :D ... ale tym ze som mala dlhe vlasy tak to nie je az tak viditelne

danulienka35
3. júl 2011

@liba78 fotot mojo pozrite aku momentku urobila Sarinka 😀

evanns
3. júl 2011

@liba78 fotooooooooooooooooooooooooo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre