• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 :grinning: :grinning: :grinning: juuj tetusa jedna, ma dostala :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akika722 dobraaaa je!!!!!!!!
3. júl 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vonku niekomu place dieta na ulici a mna furt strhava ze to moja :sweat_smile:
3. júl 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka ééj ake su zlateeee :dizzy_face: ale sa podobaju nie?
3. júl 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka
@evanns že??? :grinning: a u vas neprši že vonku plače? :fearful:
3. júl 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ako vajce vajcu :wink: prsi u nas asi idu po ulici, alebo susedom maju takeho chlapceka 2 rocneho, mozno na terase huka ze nemoze ist von, on je zvyknuty byt stale vonku, tak je asi nestastny :unamused:
3. júl 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka jaaaj to poznam..sme doma zatvoreny už treti deň a hrabe mi :confounded:
3. júl 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 vcera u nas poobede neprsalo tak som behala s kocikom po dedine, sme si to uzivali, mala potom aj cupkala po dvore, topanocky vyzerali, mm uz spravil rovinku na bazen na dvore a stale prsi tak neviem kedy bude, lucka stale vyduda, ze kedy uzzz :sweat_smile:
3. júl 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akika722 to co bolo preboha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lenadka jejda aky su krasnucky :wink:
3. júl 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 no sexiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minnie55 @straznyanjel Ďakujeme za informácie aj z druhej strany mince. Je mi ľúto každej maminky, ktorá sa miesto vďačnosti dožije takéhoto nevďaku. :frowning2:
@evanns @majka35
@akika722 super stretko, krásne ste maminky a tie miminká ešte krajšie. Princezná vyzerá spokojne, ona asi potrebuje chlapa aj na doma :grinning:
@eis4 @lenadka gratulujem máte šikovné dievčatká. Jurkovi sa ešte chodiť nechce. Nevadí, počkáme.
@alure držím palce, nech výlet do Nemecka dobre dopadne a domček bude váš určite :wink:
3. júl 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@liba78 mala som im pribaliť Paťka že? :grinning:
3. júl 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 kto ty ano :wink:
@liba78 ahoj mojko no vitaj stratena kde si sa nam tulala?
3. júl 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 a ty pani co len tak obcas? deti uz prazdninuju? ci? :wink:
3. júl 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ano, musis sa zaregistrovat, je to velmi rychle. Dakujem!!! :grinning: :sunglasses:
3. júl 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anjelstrazny a ty si ci za mudrana ze ma posudzujes a vobec ma nepoznas staraj sa laskavo o seba a neplet sa do temy do ktorej ti nic nie je ja nie som rodicom na krku zadarmo neviem odkial mas tieto sproste informacie ale najprv si over fakty a potom hovor
3. júl 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelstrazny a ty so mnou spis? ze vies kedy chodim spat?
3. júl 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelstrazny bud taka laskava a staraj sa o seba vobec nechodim po supewrmarketoch a nechodim domov v noci len pre tvoju info kazdy den som doma do osmej pretoze mala mi davno o pol deviatej spinka
3. júl 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus ja myslim že ťa musi poznať dobre ked to piše..a ta druha čo pisala?tvoja sesternica???akože nič v zlom..ale..ja mam tiež dosť
3. júl 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja viem velmi dobre kto to je ibaze toto su reci id inej osoby a mna nepozna aka som v skutocnosti a to co pise su uplne nezmysly ved so mnou nebyva tak ako moze vediet kedy chodim spat ja alebo moje deti a co robim a co robiua moje deti a v akych podmienkach zijem u rodicov ked u nas nebola
3. júl 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus tam som este nedosla este si to precitam a uz tu chodit nebudem aj ked mi je z toho smutno takto ma osocovat to maju od mojej mamy ze sa nehanbi ma poohovarat a narozpravat sestre sprostosti
3. júl 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus ku mne sa nevyjadriš?
3. júl 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus preco sis vymazala vsetko fotky atd?
3. júl 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hajatanufus ja to od tvojej mamy nemam..a mne je smutno z teba
3. júl 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus preco sis teda vymazala vsetko? divne nie? hovorila si ze tu budes len na 3 tyzdne a uz si na sk dlho asi sa ti nechce vratit nazad vsak?
3. júl 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vobec nie je pravda ze sa mi nechce vratit neviem od koho to beries vobec som nebala byut 3 tyzdne ale 6 a nemozem za to ze sa vyvinula situacia tak, ze momentalne nemam na letenky lebo su vysoke ceny a vobec co tu budem pisat aj tak ja budem najhorsia a nikto uz mi verit nebude presne o to tej mojej sesternici islo a tetke tiez ale ze ma nikto z nich ani z vas nepozna to nevadi co uz
3. júl 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus a estye jedna vec je velmi smutne ze gynekologicka mi povie ze dalsie decko cakam zena ktora privadza denne detio na svet by sa mala tesit ze cakam babatko a mala by sa tesit z kazdej novej pacienky ktora pride za nou ze je tehotna a nie mat takyto postoj k zivotu
3. júl 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus tak odpiš aj mne..či nemaš odvahu lebo vieš že to čo som napisala je od bodky do bodky pravda???????????čiiii????
3. júl 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 vymazala som to preto aby ma uz nikdy nikto cidzi tu nevedel najst
3. júl 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neviem teraz som moc rozrusena zo vsetkeho takze ani neviem na co mam reagovat a co mas na mysli ja proti vam nic nemam
3. júl 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok