♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lji
5. júl 2011

@mamisqva to ja som mávala občas také stavy že som sa zobudila v noci a dosť. a minulú noc sme si aj ja aj mm dali persen (tabletky) a malá bola na panadole tak sme sa vybuvkali čiže asi to pre mna znamenalo ze dalsiu noc proste nemam preco spat 😀

mamisqva
5. júl 2011

@lji som sa zasmiala jasne nie take.Kuracie masko na zeleninke ryzka jej chuti s tej som mala strach ze sa zadrhne ale papa pekne zemiacky uz mala aj ryzova nakyp polievocka hraskova hrstkova zeleninkova chlebik jej chuti roztek aj tie kasicky v krabici dopapavame lebo sme mali velke zasoby banan ju zapeka strasne ho lubi ale dva krat ju zapiekol ze tri dni nekakala a potom s placom tak ten sa jej bojim dat inak jeblcko mala malinky zo zahradky inak neviem ci by som jej kupovala ale moc ich nespapala a tak neviem ci som pomohla nic ma nenepada viac.

mamisqva
5. júl 2011

@miciatko aj mala sa najskor stale vyzuvala ale zvykla si tiez jej davam na doma papucky teraz ked bolo chladno a sme na dome tak dlazky studene inak lepsie ked zacinaju bezkat na boso ked sa da

mamisqva
5. júl 2011

@miciatko
@lji baby musim k malej mrnci pridem vecer okolo osmej ak sa vam bude dat pokecame zatial papa

miciatko
5. júl 2011

@mamisqva aj ja musim ,ideme asi zahradku oslobodit od buriny ,sviatok,nesviatok 😒

lji
5. júl 2011

@mamisqva no to je vlastne dosť podobne ako čo dávam ja len musim trosku rozsirit fantaziu aby to mala na iny sposob robene. toto nastastie my zatial neriesime.saska mala problem sa vykakat len ked papala banan asi 4dni po sebe 😅 a nad malinami ohrnala nos lebo boli kysle ale stale si ich pytala do pusy 😅

lji
5. júl 2011

@miciatko asi tak nejak.sviatok nesviatok. ja som malu nanominovala babke a ide sa makať kym je mm doma 😖 u nás je aktuálne prerábka resp.nanovo robenie kupelne tak sa chcem už konečne sprchovať vo vlastnom a nie u našich 😅

akdarka
5. júl 2011

mam augustoveho krpca a chcem sa opytat mamiciek "rovesnikov" ako reaguju deticky ked im nieco nedovolite, zoberiete z ruky, prerusite cinnost (lezenie na schody.....). pekny den s detickami 🙂

denisocka
5. júl 2011

jeduje sa
@akdarka

akdarka
5. júl 2011

@denisocka moj je kludny tak preto sa pytam. ze ci uz v tomto veku maju "nervy" alebo to pride neskor 😝

denisocka
5. júl 2011

@akdarka maju maju 😀

miciatko
5. júl 2011

@akdarka hned ako ho pustim lezie na schody znovu, a ked mu to znemoznim, zatvorim dvere .. . , tak ruci pri dverach, ked mu poviem nono a pohrozim , tak mi zamava a robi si dalej po svojom

lenadka
5. júl 2011

@memory97 ale to mas asi kvapky alebo co? lebo ja poznam len prasok solmucol 100 a 200 😕

memory97
5. júl 2011

@miciatko my chodievame okolo neposedka, ked sme vonku a pozerame na deticky na tom ihrisku vonku. Maly je hrozne zvedavy, co robia ostatne deti 😀 ved sa tam mozno raz uvidime 🙂

@mamisqva juj netusim, kde to je, ja som taky netrencan 😀

@lji presne si vystihla, rano klobasky, na obed udene a na veceru pecene holuby 😀 😀 😀 😝 ale nie, normalne vsetko co mozu, len to prekombinujem aj na maleho a ked sa neda, tak odoberiem a nam pridam to co mame radi 🙂

memory97
5. júl 2011

@lenadka pre babatka je tusim sirup. Pre dospelych taky prasok.

@lji mozno pomoze: http://www.schutou.sk/index.php/recepty/detske-...

lenadka
5. júl 2011

@mamisqva jejda moja ty sa tiez navstavas ako ja dnes v noci uplny des a pritom predvcerom spala do pol piatej od vecera, potom dalsiu noc buducek 2x a dnes do rana aj 20x a cuckat a cuckat 😅
@miciatko veru v neposedkovi je fajn, dobry napad si mala, juj v spravach bolo o tom chalanovi 17 rocnom s toho festivalu co je nezvestný, som na vas dve s @mamisqva myslela ze vam az srdco muselo stisnut, chudak chalan 😔

lenadka
5. júl 2011

@akdarka no hned sa protestuje, zacne nariekat, ale lahko to prejde ked ju zaujmem niecim inym, nastastie taketo pidi detuchy sa tak lahko daju oblbnut niecim inym a este s nadsenim 😉 😀

mamisqva
5. júl 2011

@miciatko boli ste na konikoch???presne tak sviatok nesviatok ja so makala tiež zavarala legnelariu malimy a tak som akasi akčna dnes aj kupelnu so vydrhla tak riadne myslim nie povrchne.
@lji tak prerabate budete vynoveni sak to nieje taky sviatok že sa nemože robit tušim len je aj štatny tak sa to tak zda
@akdarka bud rada ze je kludmy moja sa tak nervači jak hrom vreštiiiii a este si aj čosi zamrmle ako keby papulovala 😀 😀 😀 😀
@lenadka tak aj ty vstavas tak často,tiež si iba pocucka a spi ja ju mam preto pri sebe kto by tak často vstaval takže už to robim akosi automaticky jak robot vyber didku vopchaj a driememe nastastie nesosa dlho tak minutku ale velmi casto.Najnovsie ma občas aj kusne tak to som jak strela prebrata 😀 😀 😀 😀

mamisqva
5. júl 2011

@lenadka jaj ani nevrav ten chalan sa vraj utopil a to sme sa dopočuli nastastie už ked bol nas doma inak by som šok isto mala.chudak vraj čech 😢

miciatko
5. júl 2011

@lenadka no veru ja ani netusim co by to premna znamenalo, nedokazala by somtake nieco prezit, keby sa to nepotvrdilo a len by bol kdesi u kamosa, mlady chlapec , oni si este neuvedomuju tie rizika , sak aj my sme boli taky a chalani zvlast, moc si prajem nech sa niekde objavi

miciatko
5. júl 2011

@mamisqva boli sme na konikoch ale len v Nozdrkovciach,to je kusok od nas ,bo maly buval do 15 hod, ale jemu je jedno kde sme ,len nech ma neaky objekt na pozorovanie 😀

miciatko
5. júl 2011

@lji jeee to je super mat kupelnu novucku, ked sme my prerobili kupelnu,, som sa nevedela jej nabazit, tak som v nej len tak postavala a obdivovala ju

lji
5. júl 2011

@memory97 jej ten link je uplne super,dakujem velmi moc 🙂

@akdarka saška sa vie enormne jedovať, ale nie tak ukričane rozmaznane ale dokáže sa až oduť,zajedovať,zahundrať si pod nos a ked je moc zle tak zapisti.niekedy mam pocit ze sa sprava ako dospelak 😀 to je zaujimave ze tvoj je kludny,nas chytaju raple uz dost dlho ale vzdy trochu zvysim hlas a zamracim sa akoze sa hnevam a prestanem si ju vsimat a vtedy stichne a najde si inu zabavku 😅

lji
5. júl 2011

@mamisqva
@miciatko ja sa úplne vytešujem z kupelne najmä ked nas to tolko stalo.ked som chcela ist na zachod tak som musela vyjst von a po schodoch k nasim. teda este stale musim.potom sme sa najedovali a vzali sme si pozicku ze inak sa to neda a tam kde mame vlastny vchod bola jedna izba este so surovych tehal,bez podlahy tak sme sa do toho pustili.len raz si mm odrezal z prsta tak nemohol robit,potom bol v nemocnici s nohou tak uz snad konecne nam to pojde.a nastastie sa nebojim roboty tak mu pomaham len mam pocit ze dnes mam uz dost.dávala som obklad na stenu a uz mi začína hrabať z toho 😝 😖

miciatko
5. júl 2011

@lji aj my ked sme prerabali dom tak okrem plynu a vody sme si tu urobili vsetko, obcas za pomoci kamaratov, ale ostatne len my, najprv sme potudovali na nete hlavne na youtube tam je snad navod na vsetko a potom sme robili, trvalo nam to rok aj den a sme sa stahovali

lenadka
5. júl 2011

@miciatko to ste sikovny, my uz prerabame 6 rok, ale tu ostali povodne len obvodove mury snad, este aj strecha-krov, stropy, okna, podlahy, elektrika, voda, plyn...omietky no proste vsetko bolo nanovo a vsetko svojpomocne /okrem strechy to boli aj dvaja majstri zakladat krov, komina-to musi aj kominar aby dal osvedcenie, ale aj ten muuroval mm sam, bol sa poradit u kominara a nejake veci mu bol dotiahnut, krbu /kvoli poistke musi ho namontovat firma co ma certifikat a zapojenia plynovej pece/ mm zo svokrom su sikovny, len keby mali viac casu, prisli z prace do dalsej prace na dome 😅

miciatko
5. júl 2011

@lenadka ńo ved aj my sme tak chodili z roboty do roboty, bolo to na prasky

mamisqva
5. júl 2011

@lji
@lenadka
@miciatko ahojte no ake sikovnice sa tu stretli to si vazne dlazdila teda obkladala?klobuk dolu aj ja sa pridavam ku vam co stale cosi prerabame tiez mm a svokor ja len tak nieco podat nechavam to na chlapov.Momentalne pristavujeme terasu vonku tak sa tam maka.

mamisqva
5. júl 2011

@miciatko to je jedno kde kon ako kon,a pacilo sa mu mala rada sleduje macky u susedky aj pipkyaj havka 😀 😀 😀 😀 😀

mamisqva
5. júl 2011

konecne spi chuda moje strasne jej tie sopliky stekaju a je nervozna a aj ma zase kusla od nervov a tiez aj zubky ju trapia.Ja neviem co bude dalej zacala ma dost kusat zatial nie do krvy ale boliiiiii.Pockam do roka a uvidim ak neprestane tak asi ju odstavim ale ako poradte.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre