• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ahojte, sme s5 doma, CRP 7 :slight_smile: tak som spokojna, boli sme u nasej Dr. na pohotovosti, nic na nej nevidela len pozerala ze chuda tolko zubov naraz ide /vraj vsetky :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: :zipper_mouth:/ a ked nic nenasla spravila CRP aby nenasadila zbytocne ATB, zajtra mam volat a ked teploty neustupia o 11.30 kontrola :confused:
@21 vazila malu ma 8800g :slight_smile: tak 300g za tyzden sme v + :slight_smile:
20. júl 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, prosím napíšte mi, čo k prvému rôčku plánujete kúpiť svojim miláčikom - ďakujééééééém
23. júl 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elina313 odrazadlo! terezka ma rada auta, tak taky bager :grinning: :grinning: :grinning: so zvukmi...
23. júl 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 odrážadlo máme .... :confounded: ja som rozmýšľala nad takou trojkolkou, čo sa tam dajú vyložiť aj nôžky a rodič vie viesť dieťatko, ale my bývame na takom kopčisku, že neviem neviem, rovinu tu treba hľadať, tak sa mi to zdá zas nepraktické :frowning2:
23. júl 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elina313 som si myslela :grinning: aj my sme rozmyslali nad trojkolkou... ale pre tu sme sa rozhodli az ked bude starsia... :wink: inak neporadim, fakt. takporadi niektooo???
23. júl 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 odkedy sú kočky v súkromke, zabudli na verejné fórum a my občasné prispievateľky sme tudíš odpísané...
Ale vieš čo mi napadlo ? Poďme k júlovkám na výzvedy :grinning: :grinning: :grinning: tie už nakúpili :wink:
23. júl 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elina313 :grinning: :grinning: :grinning: ok, prizvi ma
24. júl 2011 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elina313 inac, my sme tiez 31.7. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elina313 my-odražadlo a svokra chce kupiť hojdacieho koňa-ale boh vie kde ho dam-mame plnu izbu hračiek :rolling_eyes: ostatny neviem..jaaaaaaaaaaj chcem isť domoooov :confounded: som u svokry :confounded:
25. júl 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 mojinko, my ked ideme k svokrovcom, ideme nanajvys na 3 dni, mm suhlasi, lebo ano on tam nemusi... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute, ja nekupujem nic horibilne, po Lucke ma hraciek plne pradlove kose a len sa s tym obhadzje, je par hraciek s ktorymi sa hra a ostatne len vyhadze z kosikov, chcem nejaku hracku co svetielkuje a vydava zvuky, to ju bavi, trojkolku mame po Lucke aj odrazadla :slight_smile: v draciku mali taku husenicu co blikala a da sa aj tahat a zvuky vydava, pojdem ju obzriet

jo a mala sa uz pusta bezkat sama :slight_smile:
26. júl 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka bifloska!
27. júl 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. júl 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka inac nasa tak nenapadne... Mame rohovy gauc a ona sama skusa prejst z jedneho kraja na druhy. Nemusime byt pri tom, ide jej to. Skor by som povedala, ze je rada, ked ju nikto nevidi... :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka a inac, vsetko naj!!! Nech sa rychlo nauci chodit, nech rozprava a rozprava, nech pekne papkava (a nech jej to vydrzi roky..:slight_smile:)..................
27. júl 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 dakujeme :slight_smile: veru vecer uz balim veci a v noci fujaz smer porodnica :grinning:
27. júl 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
27. júl 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee :grinning:
29. júl 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatulienka ahoj! :wink:
29. júl 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
100 rokov som tu nebola
29. júl 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatulienka noo, aj viac... :sunglasses:
29. júl 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je nove?
29. júl 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, uz sme dorazili domov, konecne, ta dlha ceta dala zabrat!
Ako budete oslavovat prvy rocik babatka? :sweat_smile:
31. júl 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetci, tak to strašne letí! náš najmladší miláčik má dnes 1. rok!:sweat_smile:
2. aug 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dymko skus este vit. B12 podporuje to chut do jedla, mozno zaberie.
2. aug 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elina313 my mame trojkolku a maly sa s nou uz niekolkorat prevratil :unamused: prvykrat to bol skaredy pad. Ja by som to veru uz nekupovala. U nas bodovali teraz vedierka, lopatky,...

@ilona3 vsetko najlepsie milacikovi :wink:
2. aug 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@memory97 ahoj, prosim ta, aku mate trojkolku a ako malinky z nej spadol? Malej chce babka darovat k prvemu rociku, tak mam teraz obavy :unamused:
3. aug 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 my mame 3kolku este po Lucke detto zrubala sa mi z nej este Lucka, odvtedy ju vzdy poriadne drzim za tu paku, resp. ona nespadla z nej, prevratila sa cela aj s nou :angry:
3. aug 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nini88 my mame presne tuto http://www.pricemania.sk/katalog/detske-vozidla-trojkolky/trojkolka-be-fun-comfort-1118931/
som si myslela, ze je to stabilnejsie, ide o to, ze sa nesmie babatko celou vahou dat na jednu stranu, comu nezabranis u deti. Maly mi v nej sedel a natahoval sa za skrinkami a prevratil sa celou vahou, bol to moment a ani som ho nestihla prvykrat zachytit, potom sa mi este parkrat prevratil, kym sme sa chystali vonku, proste obuvas sa a maly sa za niecim natiahne celou vahou a prevrati sa to, ale uz som vedela, tak som reagovala a nestihol spadnut, inac sa mu v nej neskutocne paci a velmi rad sa v nej vozi. Mali mi to uviest do navodu, pozor prevracia sa :grinning: :grinning: tiez sme ju dostali ako darcek k prvemu rocku.
3. aug 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka juj, takze tiez mas s padmi skusenosti, veru, mali by to dat velkymi pismenami na krabice, pozor moznost prevratenia :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok