♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
15. feb 2010

zuzi, ved som aj ja mala dost kym mala papala bolo mi zima 😖

lenadka
15. feb 2010

bihan, ok nie kratsiu ako 4.2 m, ukladam do pamate 🙂 mc Slniecko

lenadka
15. feb 2010

zuzka, moze byt, lebo ranajky uz boli davno a obed este nebol, tak som toho cukru asi mala malo 😅

lenadka
15. feb 2010

jaj to co mi tam napisalo ze mc slniecko 😀 😀 😀

carmenn323
15. feb 2010

Ahojte babulky,tak k tomu obleceniu ja tiez budem kupovat body viac s kratkym myslim ze budu este dost horucavi.Dnes som mala strasny den isla som autom do mesta po hlavnej a jedna co isla z vedlajsej tak si ma nevsimla a naburala do mna zrovna som urobila s autom hodiny taky sok som mala.Dufam,ze babetku sa nic nestalo vo stvrtok idem na poradnu este tetraz sa tresem. ☹

ikulka
15. feb 2010

rozoberali ste dievčatá oblečenie, tak ja ešte nekupujem nič tiež si počkám na to čo to bude...a po malej mi všetko ostalo tak veci mám ja budem kupovať tak 56 malá mala 50cm ked sa narodila tak aj tie boli velké....a lenté určite kupovať nejdem lebo termín sa i asi posunie na koniec augusta tak letné už vobec asi nebude treba.....
a veru ja tiež rozmýšlam nad letnou dovolenkou ale neviem kde lebo na kratšie vzdialenosti kde by sa dalo aj autom bude ešte chladno a dalej niekde sa bojím ale rozmýšlala som také turecko dkedy v maji začiatkom juna by mohlo byť nie???

lenadka
15. feb 2010

carmen, uf zly zazitok, ked si urobila hodiny asi to bol dost silny naraz, nepojdes pre istotu na prehliadku uz teraz?

lenadka
15. feb 2010

bihan, co povies na tuto satku? ja nemam ziadnu skusenost a toto tu mame na koniku ako reklamu 😕

lenadka
15. feb 2010
denisocka
15. feb 2010

tie som niekde videla leni 2 za cenu 1 Nove

lenadka
15. feb 2010

ano v ponuke su vraj dve rozne velkost iza cenu jednej, len sa tam neviem dopatrat tych velkosti 😅

carmenn323
15. feb 2010

Isla som len 40 na stastie ato mi dost rozbila ale citim sa v pohode zatial len ako bol ten naraz tak som mala pocit ze od strachu citim aj pohiby ktore som este nemala.Teraz o.k uvidim ak by mi doslo zle tak rano uz padim mam gyndu az 50km z domu

denisocka
15. feb 2010

ved tam maš M a L a XL

denisocka
15. feb 2010

ale toto by som aj tak nekupila , s tým sa neda nijak "pohrať" ,utiahnuť,povoliť

lenadka
15. feb 2010

deni, no to vidim, len neviem kolko meria M, L, a XL 😅 a co to je zac, ci len taky oval, ci sa to viaze alebo ktoreho anciasa? 😅

lenadka
15. feb 2010

deni ved to nic k tomu nepopisuju-alebo to blba neviem najst 😅

bihan
15. feb 2010

to nie je šatka, iba sling.. nekupovať.. skoro ako babyvak 😉

Carmen, verím, že ťa to poriadne vydesilo, ja mám tiež paniku z toho, že keby som mala nehodu, tak to mimi dostane priamo pásom 😖

lenadka
15. feb 2010

uz som to nasla-popis v instrukciach ze je to vlastne len taka serpa 😒

denisocka
15. feb 2010

prave ide o Genetone na MArkize v Reflexi

carmenn323
15. feb 2010

😢 Tak si practavte,ze mi volala mamina a zomrela mi babka tak to je dnes vazne hroza

lulusha
15. feb 2010

carmen, uprimnu sustrast 😢

michaela80
15. feb 2010

No ja som akurat dorazila z poradne a hned vo stvrtok mam dalsiu lebo mi tvrdne brusko...dostala som magnezium a buscopan a urobil aj ultrazvuk...mala zase v plnej aktivite sermovala rucickami a kopala nozickami...pytal sa ma na pohyby...takze asi to co citim su pohyby...takze si to nenamyslam...

carmen uprimnu sustrast

halintoa
15. feb 2010

carmen: to mi je ľúto, dnes máš skutočne zlý deň, úprimnú sústrasť 😔

lenad: ja som už 2x takmer odpadla, vždy mi prišlo zle od žalúdka, oblialo ma teplo a už sa mi pomaly robili mžitky. Pomohlomi napiť sa, vísť von na zimu a čerstvý vzduch. Naposledy som si to ,,užila" v piatok v Tescu 🙄, ešteže bol so mnou mm.

Dnes som bola na prvej poradni, moja bambulka má 50,4mm, NT 1,8, krásne sa hýbala a kopkala, bol to nádherný zážitok 😵 a konečne mám tehotenskú knižku 🙂 . Zodpovedá 11+5, čiže je menšia ako minule a termín mi doktorka posunula na 1.9. - a sama prišla na to, že ten termín čo mi vyrátala minule bol zlý. Zasa som schudla, ale nijako rapídne, z pôvodných 56,7 mám 54,9kg, čo nie je nijako strašné. Už som dobrala duphaston, vraj už netreba, tak dúfam, že si to myslí aj moje telo a bude to OK. Len hrdlo ma bolí viac ako včera, maminka mi kúpila septisan, že ten jej odporučila lekárnička, že sa môže v tehu aj pri kojení, tak snáď zaberie, lebo slaná voda je humúúús.

bihan
15. feb 2010

Carmen, to mi je ľúto 😔

Michaela, v 16tt je dosť pravdepodobné, že si tie pohyby nenamýšľaš 🙂
Koľko horčíku ti doktor predpísal?

michaela80
15. feb 2010

No ja som akurat dorazila z poradne a hned vo stvrtok mam dalsiu lebo mi tvrdne brusko...dostala som magnezium a buscopan a urobil aj ultrazvuk...mala zase v plnej aktivite sermovala rucickami a kopala nozickami...pytal sa ma na pohyby...takze asi to co citim su pohyby...takze si to nenamyslam...

inac s malym som prisla domov ked mal 6 tyzdnov a vahu 2,22 kg, mama a svokra sa ho bali chytat a manzel ktory take babo pred tym ani zvlaku nevidel ho od prveho dna kupal a cvicil vojtovku...ono sa da naucit a "zvyknut" aj na take drobatko.....

bihan o satke uvazujem aj ja ..potom dufam poadis ktore su naj...a hlavne kde najdem navod... 😝

denisocka
15. feb 2010

miška a miery máte ake?

hali,ved v podstate ti to sedí, kedy ti zle vypočítala TP? kedy si mala PM?

carmen,je mi to luto

michaela80
15. feb 2010

bihan popisal mi to ze co by som mala citit.... take ako presypavanie uplne dole v podbrusku , ze mozem to citit ako jemnu vlnku....ze to je vtedy ked sa mimco prekoprcne ....este to nie su kopance ako take..

dal mi 2x 1 tabletu 500 mg co zodpoveda 51 mg cisteho horciku

michaela80
15. feb 2010

miery tam nemam...ultrazvuk robil kvoli tym testom na vyvojove vady a podla ultrazvuku sme o 2 dni vacsi...ale ukazal mi chrbticu nozicky, ako ide pupocnik rucicky a ako si cumla palceky

bihan
15. feb 2010

hali, dúfam, že od nás nechceš zdupkať teraz kvôli jednému posunu 😀

Jasné, keď budete chcieť kupovať šatky, pokojne sa pýtajte 😉

bihan
15. feb 2010

Presne tak.. roll-on po brušku, nie kopance 😀 Ja ich cítim stále častejšie a hrozne si to užívam, lebo také príjemné šteklenie to už dlho nebude 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre