• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
nibiru, ja som zmenila lekara, ale tym sposobom, ze ma v nemocke preradili do rizikovej poradne, moj obvodak bol s toho nejaky nafucany, ze to sa len tak vola rizikova, ze to jenormalna poradna...ale presvedcila som sa na vlastnej kozi, kedze predch. tehusom chodila k nemu a teraz sem TEN rozdiel :confused: vysetruju ma celkom inak-ovela ovela setrnejsie, pricom on ma vysetroval klasicky a DOST bolestivo az sa cudujem ze som prvu donosila a necudujem ze druhe po drastackom vysetreni potratila....tak ma stlacal, ze som od bolesti videla hviezdicky a pred ocami sa mi zatmelo-odvovodnoval, ze skusa ci to nie je mimomaternicove :angry: poslal ma do nemocky, ale po jeho vysetreni-mal uz cele rukavice krvave :pensive: , v nemocnici zistili ze babo je tam kde ma ma byt, ziadne mimomaternicove to nie je, ale po dvoch dnoch "odislo" :pensive:
teraz som mala stastie ze tam nebol a isla som bez jeho vysetrenia rovno do nemocnice-tam ziadne stlacania, len setrne sono, lezat, lieky...a na poradni ma tiez klasicky teraz neysetruju, zistili mi leziu na krcku a tej sa dr. nechce dotknut, bude ma vysetrovat zrkadlami-mam mu to pripomenut, tak aby sa krcka nedotkol...a ziadne mackanie-to mi sam povedal, tiez boli zhrozeny, ze nemam ziadne vysetrenia, krvne testy a tak...sono mi spravili 2x a vzdy si davali pozor aby nepodrazdili krcok :wink:
20. dec 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka ja som tiez v rizikovej...do poradne kazde 2 tyzdne budem chodit...mna teraz vysetroval zo spodu ale iba prstami ci sa maternica roztahuje a ani som to necitila...cize uplne v pohode... a sono tiez robili vaginalne ale velmi jemne...a dalsie sono ze uz bude cez brusko...
20. dec 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..ja som si dnes prekrasne osuchala zadok na klzkom chodniku :unamused:..uzasne sikovna som :pensive:

janusa moja mama nedokaze predychat ani to ze som s tym priatelom nie to aby predychala ze bude babkou..
20. dec 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani isto to nejako predycha :wink:
Skôr či neskôr bude dobre :wink: :slight_smile:
20. dec 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani no nevyzera to veru u teba ruzovo, ale drzim palce aby to dobre dopadlo
20. dec 2009 o 18:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli len aby to nebolo az prilis neskoro....

evitka nevyzera a asi ani tak skoro nebude... a dakujem..
20. dec 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a mozno budes prekvapena a rodicia to zoberu dobre
20. dec 2009 o 18:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka pochybujem.. ked uz s tm ze sme vobec spolu sa mama nedokaze zmierit tak neviem ako zoberie toto..
20. dec 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám štastie,že mám maminu akú mám.Ale aj to,že moji rodičia vychádzaju s priateľom super a ja z jeho rodičmi a naši rodičia navzájom tak som štastná :dizzy_face:
20. dec 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliq ako dlho spolu chodite?
20. dec 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli to mas dobre... kiez by aj u nas mali take vztahy...

u nas asi problem nebude s priatelovou mamkou..ju som poznala este skor ako jeho :sweat_smile: :dizzy_face:
20. dec 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme spolu 3 roky.Poznáme sa už od útleho detstva :sweat_smile: Naši rodičia sú totiž super kamaráti rodinné dovolenky a všetko som obsolvovali spolu :dizzy_face: :slight_smile:
20. dec 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli tak to sa necudujem ze to vasi zobrali tak dobre:slight_smile:..
20. dec 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. dec 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa veru uz poznate dost dlho :slight_smile: ..inak mas strasne zlatu fotku :dizzy_face: pripomina mi jankaat tvoje heslo v pase :grinning:
20. dec 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka to som pozerala aj ja.. ze ja take heslo a juliq taku fotku:slight_smile: stava sa:slight_smile:
20. dec 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: v pohode :sweat_smile:
Jani na pokec chodíš? :confused:
20. dec 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli na pokec nie..ja som verna Facebooku:slight_smile:
20. dec 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankaat aj farmarcis? :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tam ťa mám :dizzy_face:
20. dec 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka nefarmarcim:grinning:.. nie je casu :pensive: ..ja len sem tam na priatelovej farme:grinning:
20. dec 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som na FB
20. dec 2009 o 19:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby ste niektora chcela: moje fb: Jandula Sabo

idemsa ucit pekny zvysok vecera prajem..
20. dec 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som Júlia Zaharescuová :wink:
20. dec 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka mam ta :slight_smile:
20. dec 2009 o 19:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zajtra idem dokimu,citim sa celkom v pohode az na male nevolnosti zatial,akurat mam tlaky v lavo vedla pupku ale nebolestive,uz som pisala no je to tak cudne,zaujimave,dnes ma bolelo brusko,som sa vylakala ale v pohode je uz,dala som si aj vanu,duphik

drzte mi palce prosim
20. dec 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka drzime vsetky co mame :wink: ....a neboj dobre to dopadne
20. dec 2009 o 19:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka myslime na teba :wink:
20. dec 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby myslite ze je v poriadku ak este nemam ziadne priznaky tehotenstva? iba obcasne zabolenie v brusko? som v 6 tt a 3 dni
20. dec 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka bud rada ze este nie...nie je nic prijemne sa rano prebudit na vracanie a ide von iba zlc ktora az pali hrdlo....taky budicek som mala dnes treti krat po sebe....
20. dec 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok