♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

biba12
21. dec 2009

Aj ja som dnes absolvovala vysetrenie na gynde. A povedala, ze je tam velmi maly fliacik, ale je vo vnutri maternice/nema este ani 1 cm/. Tak sa mi k tomu nevie este blizsie vyjadrit. Ale vyzera, ze tehotna som. Objednala ma na 14.1. nalacno, s mocom a UTZ. Dovtedy ma asi porazi. Teraz by som mala byt v 5 tt a termin podla menstruacie mi vychadza na 24.8.10. Kupila som jednu modru a jednu ruzovu capacku a 2 darcekove krabicky. Do kazdej som dala ruzovu a modru capacku s textom: "Ahoj babka a dedo, ked vsetko pojde tak ako ma, uvidite ma 24.8.10." Dufam, ze to teda bude pravda.

marija
21. dec 2009

biba snad ano 😎 ved ked si v 5tt tak tam toho este vela vidiet nie je. Ale pekny napad a stari rodicia sa urcite zblaznia od stastia ;)

lenadka
21. dec 2009

marija, je januarca 😀 a riadne kozla ako to ma v znameni, stale skace aj teraz 😀

peta 131, beriem ta za susedku, jedna mi chyba 😀 aj pohnojit ti pridem 😀 😉

nika, no do certa s nou 😠 a na kedy ta teraz objednali?

biba12
21. dec 2009

To hej, bude to ich druhe vnuca z oboch stran. A mojmu synovi to len prospeje,lebo ma pozornost celej rodiny ako jedine dieta v rodine. Takto sa aspon nauci podelit. To budu sceny🙂

marija
21. dec 2009

Lenadka a kolkateho je? No moja je uplne kludna 😀 mi vsetky maminy zavidia, ze aka je neubehana.... a ja by som bola radsej keby bola viac akcna 😎

marija
21. dec 2009

Biba moja mala je tiez jedine dieta v celej rodine a ako to vyzera, tak az tak skoro by jej ziaden bratranec ci sesternica nepribudli. Tak sme sa rozhodli riesit to vlastnym surodencom 😀 😵

lenadka
21. dec 2009

marija akurat mame tu nevyhodu ak sa nam aj narodia druhe dievcatka, skoro ziadne veci im po strasich nesadnu 😅 a bude dost treba dokupit, lebo napr. overal zimny na pol roka nemam aj bodiky nesedia, tie co som pri malej potrebovala v lete mi na ten isty vek bude treba na zimu a naopak 😅

lenadka
21. dec 2009

moja je 18 teho 🙂

marija
21. dec 2009

Lenadka presne tak 😀 tiez som nad tym minule premyslala 😀

lenadka
21. dec 2009

nasa je jedina s mojej strany, teda bola, pred par dnami sa jej narodil bratrancek, od manelovej strany ma uz 3sesternice a 1 bratranca-tak s tej strany sa moc nerozmaznavalo ale moji rodicia to bol des 😅 teraz sa mozu realizovat na malom 😀

lenadka
21. dec 2009

keby som 2 babo nepotratila tiez by bolo januarca 😕 celkom sa mi to pacilo rodit v zime, aspon mi luto nebolo ze sa nemozem kupat a tak 😝 😀

leteku
21. dec 2009

Ahojky. Dlho som tu nebola ale riešim tú istú vec. Malá je novembrová a teraz augustiatko, no a ak to bude chlapec tak riešim kompletnú výbavičku. Po Terezke je všetko ružové a ak nie ružové tak je to určite dievčenské čo by som chlapcovi nedala.

janusa127
21. dec 2009

ja mám novembrové a májové.. zo začiatku vecičky nesedli ako overaliky a tak ale postupne sa to nejak zladilo,,, dupačky a také to je v pohode a na vrch už len dokúpite.

lenadka
21. dec 2009

ved ano tak neskor sa to vyrovna 4 rocna sesterka je augustova a nosi rovnake veci ako moja asi od 2 r. uz mali rovnaku velkost...

jankaat.
21. dec 2009

moj brat sa narodil "len" pred 7rokmi..v spetembri..a len vcera som pozerala ze dost vela veciciek je po nom zachovalych takze caistocne s vybavickou by nemal byt problem..-

jankaat.
21. dec 2009

ja si dneska pripadam uplne mimo.. zajtra budu dva mesiace co mi zomrel najlepsi kamarat a akosi ma dnes chytaju "depky"..

bihan
21. dec 2009

ja som po malej tie najmenšie veci už odstránila, nechala som si len darčeky a unisex veci...nejako extra tých maličkých nemám, asi jednu krabicu a také veci ako body a teraz väčšie tričká už malá znosila dosť na to, aby boli "zrelé" rovno do koša 😀

groka
21. dec 2009

peti ja nechodim v nasom meste gyndosovi 🙂

biba12
21. dec 2009

Mne by to co sa tyka oblecenia vyjst malo dobre. Lebo Andrej je septembrovy a teraz augustove babo. Takze v pohode. Akurat by som dokupila nieco ruzove, keby to nahodou bolo dievca. Aby nebola cela v modrom. A trojrocny rozdiel. Dufam, ze si budu rozumiet.

tiriel
21. dec 2009

ahojte

nika,to ma mrzi.tiež som robila na gynde a na take dačo treba mať guraž !!! aby sestrička rozkazovala kto pojde alebo nie k dokymu ??? ja by som mu zavolala,a vravela by som , že som bola rano na krv , že som chcela isť k nemu nakolko som rizikova a mam take a take pobolievanie a sestrička ma nechcela pustiť, a za odbver si asi vypýtala preto-lebo si si to "želala " sama - teda ten odber HCG . lebo ináč sa za take veci neplati !!!iba na vlastnu žiadosť . som sice setrička,ale tiež ma kolegyne na gynke nechali vykrvacať a potratiť a mam na kopec sestričiek ťažke srdce ,ale rešpekt pred lekarom predsa musia mať !

ja som dnes taka nenažrata .... každu hodinu som hladna . Zajtra idem na ten USG tak som zvedava či bude sŕdiečko

peta131
21. dec 2009

Groka ved prave ani ja ja chodim do TN k jankovskemu lebo u nas v meste to je hrozne s tymi gyndosmi jeden lepsi ako druhy 🙄

evitkamalicka
21. dec 2009

ahoj dievcata

groka
21. dec 2009

peti ja mam po znamosti sukromnika roky uz

groka
21. dec 2009

cau evit 😉

evitkamalicka
21. dec 2009

co mate dnes noveho?

tretulka
21. dec 2009

nika, mna by to tiez nastvalo a poriadne, ale podobne ako vravi bihan, nedala by som sa odbit, vsak sestricka nie je vsemohuca aj ked sa viacere tak tvaria 😠
ja nastastie nebudem riesit problem s vecickami, kedze maly je 31.8. a ak dobre pocitam tak toto bubatko by sa malo narodit 14.8. 🙂 , ak bude dievcatko, tak budeme musiet dokupit aspon daco ruzove, lebo malemu som kupovala take neutralne, ze vynosi aj baba 🙂
mne je tak zle...ci som hladna, najedena, furt jedno, len ma natahuje...dufam, ze mimi je ok, 14.1. je este daleko...co Vam pomaha na nevolnosti, teda okrem zazvoroveho caju?

michaela80
21. dec 2009

tretulka mne nepomaha nic...absolutne nic... len ked uz je dlho zle tak palec do ust...lebo 20 min stat nad zachodom s tym ze ma iba napina a idu iba sliny sa mi uz nechce...potom sa mi nachvilu ulavi... 😝

groka
21. dec 2009

evitka my mame bodku na sone 😵

bihan
21. dec 2009

Tretulka, skúsila si cocculine? je to homeopatikum proti cestovným nevoľnostiam. Mne zaberá, len na pomerne krátku dobu a musela by som ich cucať vkuse 😒

evitkamalicka
21. dec 2009

groka super, gratulujem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre