♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
15. mar 2010

Evitka 😀 tak si aspon overis uspesnost v tipovani 😉

denisocka
15. mar 2010

no,ta uvidime 😅

inač, va babatkach čo riešim tie cystičky tak sa jedna babena "preklepla" a napísla ,že ked boli " KRIPL" testy Ok,tak sa nemám bať a mne až po odpovedi došli,že to asi nemylsela slovo kripl,ale tripl 😖 tak mi to tak prišlo luto,Až TO NEJAka maminka čita čo ma doma chore bábo.ale bolo to neumyslene

denisocka
15. mar 2010

maly mi tu stojí pri toťase a "tlači" DO PLIENKY A ešte jak šopén tu po klávesnici lieta ,....ho prerazím

anxuska
15. mar 2010

deni, no miery ani nedám, bo smiali by ste sa, čo to mám za trpazlíka, no doki povedal, že je to ok na termín.
tá prvá 3d to je v pravom dolnom rohu hlávka a drží si nos rukou,
tie rozmery, ževraj má 20cm, celé pri fl mám že 19,6 a bpd k0,1 no proste nečitatelné a nepochopitelné 😀

denisocka
15. mar 2010

K0,1 je 50,1?

denisocka
15. mar 2010

Inac ta FL NEJAK malo?

anxuska
15. mar 2010

no teraz, ked som sa na to pozrela , tak to môže byť 20,1 a kedže za tým neni napísané mm tak to asi je 19,6 t a 20,1t, 50 určite nie

anxuska
15. mar 2010

no aj ja som sa trochu zlakla tej fl, ale asi som to len nepochopila 😀

denisocka
15. mar 2010

Jaj,ty mas ze fl zodpoveda 19+6 a bdp 20+1,ci si ma uz zmagorila.xi. Ja som mala fl 27mm a bpd 46mm

denisocka
15. mar 2010

Dobru nocku,maly kope ,hadam zaspim., a stale je KP,KOPE Len dole

kika36
15. mar 2010

ahojte baby, tak som dnes bola na morfologii. Sme zdravuckí ako repa, vsetko ako ma byt tak sa straaasne tesime 🙂
A konecne sme sa dozvedeli co cakame... a bude to chlapcek 🙂

zuzannas
15. mar 2010

Kika, gratulacie ku chlapcekovi 😵 , posilnila si nase rady.. 😉

anxuska
15. mar 2010

kika aj ja gratulujem k chlapčekovi 🙂

kika36
15. mar 2010

Dakujem baby 🙂 Konecne mozem zacat nakupovat vybavicku 😀

markiza
15. mar 2010

DENI, percentile 99,8% znamena, ze Tobi je uplne krasne, zdrave babatko a 99.8% deticiek rovnakeho gestacneho veku je ako on.

lenadka
15. mar 2010

kika gratulujem k chlapcekovi 😀 kolegynka mi dnes napisala ze tiez caka chlapca...no tak hadajte, typujte co povedia zajtra mne 😀 uz sa neviem dozit 😅 😅 😅

lenadka
15. mar 2010

idem spat, nech je uz rychlo zajtra 😀

simuska153
15. mar 2010

Ahojte,

Lenadka, zajtra drzim palce, nech sono dobre dopadne... a nech mas v brusku to, co si zelas 🙂

Ja som bola dnes na sono - vsetko v poriadku 😵 😵 😵 .... taaaaaky kamen mi padol zo srdca, od vcera som mala scvrknuty zaludok. Maly sa zase predvadzal 😀, hned ukazal pipika - no hotovy exibicionista 😀. Miery zodpovedaju tt, tak som spokojna 😵. Este zvladnut sono v Ba vo stvrtok a ide sa tiez na nakupy 😀.
Inak, dnes sme mali s MM 18.vyrocie, co sme spolu - tak sme krajsi darcek ani nemohli dostat - ze je vsetko OK.

Kika, blahozelam k chlapcekovi 🙂, chlapci su uzasni 😵 .... dievcatka samozrejme tiez 😉

lucy1990
15. mar 2010

Dievcatko 😉

simuska153
15. mar 2010

Ahoj Lucy, to tipujes Lenke? Ja som tiez najskor tipovala dievcatko... ale kukla som jej do albumu na brusko a myslim, ze to bude chlapcek 😀

lucy1990
15. mar 2010

Kika, simuska gratulujem ku zdravym chlapom 😀 a simus krasne vyrocie, ze 18 😵 uz mate "dospely" vztah 😀

lucy1990
15. mar 2010

Ano 🙂 to patrilo Lenke 🙂 ale brusko som nevidela, ma spicate? Lebo aj ja mam 😀

simuska153
15. mar 2010

Lucy, dakujem... hej uz sme dospeli 😀
Neviem, ci ma spicate... tak ma nejako naraz osvietilo, ked som ho videla..... ale mne moc never, ja tipovat velmi neviem, ja mam stastie v laske 😀

lucy1990
15. mar 2010

No tak to aj ja mam 😀 ale niektora mat pravdu musi 😝

simuska153
15. mar 2010

Este to mozu byt dvojvajecne dvojicky 😀 ... chuda Lenka, ta sa potesi, ked si nas precita 😀

lucy1990
15. mar 2010

😀 😀 😀 tak to ano...a co ty, uzivas si tehotenstvo, kopanceky?

simuska153
15. mar 2010

Uzivam 😉 , este mi byva zle, takze si davam pozor, co jem a pijem.....ale uz sa to lepsi. No a kedze mam doma 2-rocny pokladik, tak ani niekedy nestiham registrovat, ze som tehotna. Ale akonahle si sadnem, tak sa ohlasi drobcek v brusku 😵 .
A ty ako? Je to uzasne, zazivat tie pocity prvykrat, ze? Ja si dodnes pamatam prve kopanceky - presny datum - a to je uz takmer 5 rokov 🙂

lucy1990
15. mar 2010

Milujem ten pocit 😵 to ma tak naplni blaho, ze je vsetko v poriadku 🙂 idem sa trosku povenovat mm, tak dobruu nocku 🙂

simuska153
15. mar 2010

Dobru nocku, prijemny zvysok vecera 😉 ... idem uz aj ja.

rosienka
autor
15. mar 2010

ahojte- no pekne bruska uz mate...boze, vy ste tu vsetky take stihle, ja si pri vas pripadam ako slon 😅

kika- super, tak na 2.8. uz mame aj dievcatko, aj chlapceka...bohvie co bude mat anxuska, zeby fakt to dievcatko?

denis- skoro som sa tu urehotala na tych KRIPL- testoch, az mi slzy vyhrkli 😀 😀 😀 ...to je fakt cierny humor jak svina 😅

lenadka- uz len sa rano zobudit a uz budes vediet, co to mas...zeby chuapcek? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre