• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Baby mne je dnes nehorazne zle...od rana co som vstala nalacno beham zvracat stale zlc...myslite ze je to normalne? Stale ma napina aj ked uz nemam co vyvracat :frowning2: ono sa cloveku povie ze najedz sa...ale akonahle zacitim pach ladnicky alebo nejakeho jedla, zas mozem bezat na wc...za dokim mam ist az 8.1. :confounded: a tiez nalacno...
28. dec 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biba presne tak,. Ja som tiez o tom pocula, ze to presne nie je a ze vo svete sa to robi vacsinou len matkam nad 30 alebo 35 rokov alebo rizikovym skupinam... Tak ani neviem, ci je to dobre alebo nieje, ale stres som mala tiez riadny :(
28. dec 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy no je to normalne... zial niektore tehulky to maju takto... mne ked bolo najhorsie tak som aspon tie lizatka zazvorove cucala :D a trosku to pomohlo ;) maju ich v lekarni, skus to. Ak nepomoze tak neuskodi ;)
28. dec 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A skusal niekto tie torecanove cipky? Tie lizatka skusim.
28. dec 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne lekár povedal že v Česku tiež nerobia AFP, tak ja nechápem prečo z toho u nás robia takú vedu. A vraj môj lekár už mal pacientku ktorá potratila po amnio, tak by ma tam nikdy neposlal. :sweat_smile:
Lucy vydrž! Mne dnes zas nič nie je! :slight_smile:
28. dec 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, tie som ja neskusala. Ale lizatka mi na chvilku zabrali :D ale viem, ze niektorym nepomoze nic len vydrzat kym prejde tychto par prvych mesiacov...
28. dec 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kila, tak si to tusim pekne podavame :unamused: no co uz...a dalsia vec co ma vcera vytocila...taku strasnu zahu som vecer mala, ze som muza poslala do lekarne kupit rennie, vsade som na to pocula chvaly, ze to jedine sa moze v tehotenstve brat a samozrejme, tu v SR ich nemaju.... :angry: vsade inde ich dostat, v rakusku, dokonca v australii ale tu nie...a tak sa pyta lekarnicky ze co ine mi ma kupit a ona ze mandle :rolling_eyes: ale bohuzial, tie mi nezaberaju...cize som ho poslala do hainburgu...
28. dec 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kila bože to riandy syndrom :cry:

fakt sa tými testami strašne stresuje :unamused:

lucy chudatenko teba to riadne trápi :frowning2: nech sa ti čoskoro polepší!
ja si zatiaľ neviem predstaviť ísť na lačno na krv, mne je hneď z rána taak zle, sa musím najesť inak mi to neprejde...
28. dec 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Lucy este vydrza, prejde to ;) aspon ja si to tak hovorim :D mne byva zle, ale nezvraciam, aj ked obcas si prajem radsej zvraciat nez takto trpiet...
28. dec 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janusa mne bolo tiez dnes rano strasne zle,a le ak by som sa najedla bolo by este horsie...
28. dec 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hadam to bude moje vytuzene dievcatko, ked uz mi je tak zle :grinning: boze, len aby bolo vsetko ok, zdravucke :pensive:
ja mám už chlapov hore, tak sa idem venovať, zatiaľ pa :slight_smile:
lucy no nechcem ta strasit, ale mne pri malej nebolo zle ani jeden den a bolo to dievcatko :D a teraz mi je zle od sameho zaciatku a mam pocit, ze to bude chlapec ;)
28. dec 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som zacala ale blbu temu, hlavne sa nestresujte, vsetko bude ok
28. dec 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biba v pohode, niektore sme si to prezili a ine sice nie, ale ja som napriklad tym, ze som o nicom podobnom ani nevedela bola pocas prveho tehu uplne v soku... teraz ked viem, co moze byt tak ma to stresuje o nieco menej ;)
28. dec 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne našťastie nie je až tak zle že by som nevedela čo so sebou, najem sa a o hodinu som ok... :sweat_smile:
28. dec 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Biba to nič, už je to za nami a ako vidíš nikomu sa nič nestalo. :sweat_smile: A nestane sa ani tentoraz! :wink:
28. dec 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne je tak isto "pomerne dobre" ako pri Réke, malo by to byť zase dievčatko? Dúfam že nie! :sweat_smile:
28. dec 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda baby,to ste ma velmi nepotesili :wink: ale ja mam silny pocit ze to je baba :slight_smile:
28. dec 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co sa tyka vsetkych tych chorob, tak ja radsej nic nestudujem...radsej ani nechcem vediet co vsetko existuje..spolieham sa na doktorov, tak hadam nic nezanedbaju :unamused: az ked by vysiel nejaky test zle, tak by som sa zacala zaujimat..a to sa dufam nestane :wink:
28. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, toľko ste u popísali že nestíham prečítať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ako ste sviatkovali? My krásne lebo me oznámili šťastnú novinu našim rodičom :wink:

Ja zatiaľ neviem čo sú to tehotenské nevolnosti, štedrú večeru som zjedla v pohode, aj duplu som si dala. :grinning: Akurát semtam ma páli záha a som dosť unavená, inak žiadne iné príznaky. Som sa aj zľakla tak som sa včera testla a už mám riadne silné čiarky, potom niekedy hodím do albumu.
28. dec 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, chcem sa spytat v ktorom tyzdni vam zacali ranne nevolnosti? Ja zatial ziadne nemam akurat predvcerom som zazila jednu z najhorsich migren v mojom zivote a pregrcala som celu noc :( Nieco strasne!
28. dec 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, torekanove cipky davaju v tehu aj v nemocnici ked je maminam moc zle, jeden mam z nemocnice doma, ale odkedy ho mam nebolo mi taaak ble, len obcas, hlavne ked som hladna a este o tom neviem :grinning: ked citim ze mi zacina byt zle, zadrzim dych otvorim chladnicku a nieco zlupnem a je to lepsie :slight_smile:

kila ak nechces babu tak vymenim ak sa mi narodi chalan :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja mam ist na krv 5.1. ale nepamatam si ze by vraveli ze treba prist nalacno :confused: normalne ste ma zneistili, budu brat krv na protilatky, zltacku a pod. choroby a este cosi a na to asi nalacno netreba byt :fearful:

kupila som dnes malej postel poschodovu, mm montuje...dolu je take rozsirene lozko 120 siroke a hore norm. 80..tak sa mi paci ze aj ja sa do nej nastahujem :grinning:
28. dec 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem na krv 7.1. a mne kazali na lacno, ze mozem len cistu vodu a ak by som bola velmi hladna alebo by mi bolo velmi zle tak ze polovicku sucheho rozka, nic ine a ani mlieko a mliecne veci sa pred odberom nesmu
28. dec 2009 o 17:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenadka, dakujem za info :wink: s tym zadrzanim dychu, to je trefne :grinning: ja mam pocit, ze pokial nedostanem ranajy do postele, tak cely den je na..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dec 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte, MM mal ešte dnes voľno, tak sme si užívali deň spolu.. :dizzy_face:

Ja by som tááák chcela druhé dievčatko, ale cítim, že asi budem mať smolu :sweat_smile:
28. dec 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my by sme chceli druhe dievcatko, hlavne muzik
28. dec 2009 o 18:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tusim je tu prevaha dievcatiek :sweat_smile:
28. dec 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,no docitala som vas ...ste toho tolko popisali :grinning: ja by som tiez chcela dievcatko...a k tim tripple testom-mne robili v 13tt ,lucy mne je tiez strasne zle aj pri tamerovi mi tak bolo ale le rano a teraz je to 3x na den :frowning2:
28. dec 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvi a je ti zle len tak cez den hocikedy bez priciny, alebo je ti zle ked si vyhladovana?
28. dec 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok