♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
25. mar 2010

u nás sa zatiahlo, idem sa vyvaliť. dojedla som dalšiu kupu halušiek,ešte mi ostal jeden tanier na obed a finito

rubinka
25. mar 2010

Ja o dve hodinky odchádzam na poradnu a potom si dám prechádzku, asi si kúpim aj zmrzku a omrknem detské vecičky 😀

abbey1
25. mar 2010

Ahojte.Užívajte si pohodu doma.Ja to ešte rátam do konca mája.Viac pracovať nebudem.Teraz konečne som dobehla na hodinku domov a raňajkujem pri koníku.Už sa teším na materskú,ako si budem s mojimi slečnami užívať leto.

didulka85
25. mar 2010

Abbey ja som na tom podobne... Pocitam dni do materskej.

denisocka
25. mar 2010

kedy cca vychadza materskaa?

didulka85
25. mar 2010

Mne od 23.6. ☹ To mas 6 tyzdnoov pred ocakavanym porodom.

abbey1
25. mar 2010

Ja mám termín 2.8 a materská riadna vychádza od 21.6.Ale rada to zabalím skôr.6tt sa musí,8tt sa môže zo zdravotných dôvodov Chcem si trošku užiť voľna a nachystať sa na bábäno.Tak to zavriem skôr.Už som to všetkým oznámila a v júni už len podoťahujem resty a nutnosti.

abbey1
25. mar 2010

Didulka tak to budeme tak skoro rovnako.Už sa teším aj bojím,ako pôrod a aj ako to zvládneme potom.Už sme si odvykli od takého drobca a žijeme inými vecami.

didulka85
25. mar 2010

Ja sa vobec neviem starat o dieta. Neviem ako mam takeho drobca prebalit, obliect, okupat, ako sa koji... Budem si musiet dat nejaky kurz. Len neviem, kedy....

evitkamalicka
25. mar 2010

didulka nemaj strach, rychlo sa naucis

mata1001
25. mar 2010

caute baby mozem sa pridat? 🙂

evitkamalicka
25. mar 2010

mata ahojky, jasne ze mozes 😉

didulka85
25. mar 2010

Evitka dufam, ze mas pravdu.
Vitaj Mata!

abbey1
25. mar 2010

Neboj.Techniku zvládneš.Horšia je psychika.Ja sa vždy stresujem,či je dieťa v pohode,či sa jej dosť venujem,či som dobrá mama,či je zdravá...A tá obrovská zmena života.Všetko sa točí len okolo dieťaťa.Žiadne ja a muž,SABI,SABi...... a potom my.Ale zajtra idem hrať s kamoškami bowling.Pred 2 rokmi som zaviedla i krátke výlety do cudziny bez dcéry-zvalila som to na prácu.Ale neviem,či som odlúčením netrpela viac ja ako dcéra.Teraz sme s bábätkani 1 telo,ale 1 duch zostaneme na veky.

rosienka
autor
25. mar 2010

deni- sorry za vyraz, ale pridrbany sef ma tu totalne mobuje 😠 spinavec!

abbey1
25. mar 2010

Vítame Matu s drobčekom

mata1001
25. mar 2010

evitka my sa uz trochu pozname.

chcela som si pisat s niekym kto je cca v takom tt jak ja.tak som zavitala k vam. 🙂

didulka dakujem 🙂

evitkamalicka
25. mar 2010

mata to je fajn, ze si prisla medzi nas

denisocka
25. mar 2010

didulka, neboj, zmakneš 😀 to je škola hrou , dostaneš domu dieťa a proste ho musiš obliect,prebaliť,okupať .... no,neboj - zažda to zvlada 😉 . ja si pamataám ako sme šli prvy X prebalovať 😀 😀 😀 - muž asistoval, 10 minut sme si chystali veci aby sme mali po ruke a dalších 10 minut sa pokušali dať čistu plienku,aby som tomu malemu neubližila. potom 10minut som ho nazad obliekala 😀 . No a ked sa šlo kupať, tak s tým som zazračne žiaden problem nemala

rubinka
25. mar 2010

Mati vitaj 🙂

mata1001
25. mar 2010

a ako sa mate?
dneska ma moje mimco vylakalo.zvykne sa rano o pol osmej hybat a vrtiet a dneska nic...ale uz predchvilou som zacitila nejake pohyby tak by to malo byt ok...

mata1001
25. mar 2010

rubi diky 🙂

denisocka
25. mar 2010

mati vitaj

mata1001
25. mar 2010

deni diky.vy uz viete ze budete mat chlapceka?super.my este bohuzial nie... ☹

evitkamalicka
25. mar 2010

mata a chodis uz cvicit k tej Eme?

lulusha
25. mar 2010

ahojte dievcata! v prvom rade, marija -vsetko naj k narodeninam! 🙂

ked ste sa bavili o odbere pupocnikovej krvi, tu je link na spolocnost, co to jedina u nas robi: http://www.eurocord.sk/ Vpravo je ikonka, ked mate zaujem o tlacene materialy, ja som si dala poslat a prestudovala som si ich. Podla mna je to dobra vec a my mame v rodine kadejake "sajrajty", takze istota je gulomet. Samozrejme, bodaj by sa nikdy nic nestalo... A darovanie je zdarma.

Dnes som sa vytesovala z jari a urobila som si jarnu velkonocnu vyzdobu 🙂

henrik1407
25. mar 2010

Ahoj Zuzana76, nevieš o nejakom prípravnom kurze alebo nejakých cvičeniach pre tehotné? Ja mám gynekológa mimo Nitry zatial, chcem sa potom prihlásiť sem. Vieš mi niekoho odporučiť?

marija
25. mar 2010

Lulu dakujeeeem 😵

Deni ako je to ked som s malou na materskej a nerobila som pocas nej, mam sa ist opat nahlasit na Urad socilnych veci alebo do Zdravotnej poistovne alebo kam?

marija
25. mar 2010

Lulu krasna vyzdoba nechces prist aj k nam ozdobit? 😀

mata1001
25. mar 2010

Evi ano uz som zahlasena,len teraz v pondelok nam to odpadlo a minuly pondelok sme mali taky uvitaci.
teraz by sme uz mali cvicit...tak sa tesim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre