• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
u nás sa zatiahlo, idem sa vyvaliť. dojedla som dalšiu kupu halušiek,ešte mi ostal jeden tanier na obed a finito
25. mar 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja o dve hodinky odchádzam na poradnu a potom si dám prechádzku, asi si kúpim aj zmrzku a omrknem detské vecičky :grinning:
25. mar 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Užívajte si pohodu doma.Ja to ešte rátam do konca mája.Viac pracovať nebudem.Teraz konečne som dobehla na hodinku domov a raňajkujem pri koníku.Už sa teším na materskú,ako si budem s mojimi slečnami užívať leto.
25. mar 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Abbey ja som na tom podobne... Pocitam dni do materskej.
25. mar 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy cca vychadza materskaa?
25. mar 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne od 23.6. :frowning2: To mas 6 tyzdnoov pred ocakavanym porodom.
25. mar 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám termín 2.8 a materská riadna vychádza od 21.6.Ale rada to zabalím skôr.6tt sa musí,8tt sa môže zo zdravotných dôvodov Chcem si trošku užiť voľna a nachystať sa na bábäno.Tak to zavriem skôr.Už som to všetkým oznámila a v júni už len podoťahujem resty a nutnosti.
25. mar 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didulka tak to budeme tak skoro rovnako.Už sa teším aj bojím,ako pôrod a aj ako to zvládneme potom.Už sme si odvykli od takého drobca a žijeme inými vecami.
25. mar 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa vobec neviem starat o dieta. Neviem ako mam takeho drobca prebalit, obliect, okupat, ako sa koji... Budem si musiet dat nejaky kurz. Len neviem, kedy....
25. mar 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didulka nemaj strach, rychlo sa naucis
25. mar 2010 o 11:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby mozem sa pridat? :slight_smile:
25. mar 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata ahojky, jasne ze mozes :wink:
25. mar 2010 o 11:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka dufam, ze mas pravdu.
Vitaj Mata!
25. mar 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj.Techniku zvládneš.Horšia je psychika.Ja sa vždy stresujem,či je dieťa v pohode,či sa jej dosť venujem,či som dobrá mama,či je zdravá...A tá obrovská zmena života.Všetko sa točí len okolo dieťaťa.Žiadne ja a muž,SABI,SABi...... a potom my.Ale zajtra idem hrať s kamoškami bowling.Pred 2 rokmi som zaviedla i krátke výlety do cudziny bez dcéry-zvalila som to na prácu.Ale neviem,či som odlúčením netrpela viac ja ako dcéra.Teraz sme s bábätkani 1 telo,ale 1 duch zostaneme na veky.
25. mar 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
deni- sorry za vyraz, ale pridrbany sef ma tu totalne mobuje :angry: spinavec!
25. mar 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vítame Matu s drobčekom
evitka my sa uz trochu pozname.

chcela som si pisat s niekym kto je cca v takom tt jak ja.tak som zavitala k vam. :slight_smile:

didulka dakujem :slight_smile:
mata to je fajn, ze si prisla medzi nas
25. mar 2010 o 11:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didulka, neboj, zmakneš :grinning: to je škola hrou , dostaneš domu dieťa a proste ho musiš obliect,prebaliť,okupať .... no,neboj - zažda to zvlada :wink: . ja si pamataám ako sme šli prvy X prebalovať :grinning: :grinning: :grinning: - muž asistoval, 10 minut sme si chystali veci aby sme mali po ruke a dalších 10 minut sa pokušali dať čistu plienku,aby som tomu malemu neubližila. potom 10minut som ho nazad obliekala :grinning: . No a ked sa šlo kupať, tak s tým som zazračne žiaden problem nemala
25. mar 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati vitaj :slight_smile:
25. mar 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa mate?
dneska ma moje mimco vylakalo.zvykne sa rano o pol osmej hybat a vrtiet a dneska nic...ale uz predchvilou som zacitila nejake pohyby tak by to malo byt ok...
25. mar 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubi diky :slight_smile:
25. mar 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati vitaj
25. mar 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni diky.vy uz viete ze budete mat chlapceka?super.my este bohuzial nie... :frowning2:
25. mar 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata a chodis uz cvicit k tej Eme?
25. mar 2010 o 12:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata! v prvom rade, marija -vsetko naj k narodeninam! :slight_smile:

ked ste sa bavili o odbere pupocnikovej krvi, tu je link na spolocnost, co to jedina u nas robi: http://www.eurocord.sk/ Vpravo je ikonka, ked mate zaujem o tlacene materialy, ja som si dala poslat a prestudovala som si ich. Podla mna je to dobra vec a my mame v rodine kadejake "sajrajty", takze istota je gulomet. Samozrejme, bodaj by sa nikdy nic nestalo... A darovanie je zdarma.

Dnes som sa vytesovala z jari a urobila som si jarnu velkonocnu vyzdobu :slight_smile:
25. mar 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzana76, nevieš o nejakom prípravnom kurze alebo nejakých cvičeniach pre tehotné? Ja mám gynekológa mimo Nitry zatial, chcem sa potom prihlásiť sem. Vieš mi niekoho odporučiť?
25. mar 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulu dakujeeeem :dizzy_face:

Deni ako je to ked som s malou na materskej a nerobila som pocas nej, mam sa ist opat nahlasit na Urad socilnych veci alebo do Zdravotnej poistovne alebo kam?
25. mar 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulu krasna vyzdoba nechces prist aj k nam ozdobit? :grinning:
25. mar 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi ano uz som zahlasena,len teraz v pondelok nam to odpadlo a minuly pondelok sme mali taky uvitaci.
teraz by sme uz mali cvicit...tak sa tesim...
25. mar 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok