♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
29. dec 2009

Ahojte baby, tak ako vam je dneska? 🙂 Ja som prelenosila cele doobedie, u mna to vyzera na jedinacika, nejako si myslim, ze to jedno postaci 😅 a strasne dufam, ze to bude malinka babika 😀 a co sa tyka systemu oplodnenia podla rychlosti spermii, tak by to mala byt babulka, ja som sice nesledovala, ze kedy mam ovulku, ale kedze sexik mame kazdy den, tak urcite to muselo byt pred ovulkou, nie? 😕

anxuska
29. dec 2009

ahoj, tak popísali ste zas riadne,no ja ešte neviem čo by som chcela, či dievča, alebo chlapca. Pri FEdorovi som chcela strašne dievča a keď sa narodil bola som aj tak najšťastnejšia matka na svete a ostalo mi to do teraz 🙂
No máme tiež problém s chlapčenským meno a dievčenské máme vybraté 🙂 Klára
Ináč aj ja používam látkovky a myslím si, že to bola velmi dobrá investícia 😉

jankaat.
29. dec 2009

ahojte..ach jaj ked tu clovek nie je tak toho popisete az az... 😅.. ja akosi enstiham ani internet problemy v rodine atd..ale snad sa vam tu dari dobre🙂

lenadka
29. dec 2009

ahojte, veru tu sa pise odusu, ze ked to vsetko precitam, tak an konci zabudnem co ktora pisala, resp. mam v tom hokej 😀
ja mam doma babu ale aj tak chcem dalsiu 😅
no moje tehu je celkom ine ako prve, mam uplne opacne chute a byva mi zle a vyhadzala som sa...pri malej mi zle nebyvalo a plet bola 😵 a nie ako teraz som ako v puberte 😝 ale mozno je to s toho duphlastonu 😕 dnes rano som cosi v spajzke zacitila a hned som mala ranajky v krku...mm som to poslala vyhodit-ten sa navyhadzuje 😀 a uz mam syndrom hniezdenia-mate vidiet tie zmeny v byte co ja vyvadzam...uz som potomkom kupila novu postel-poschodovu a malej reorganizujem hracky-take triedenie, ze za dve tasky leteli do pece a do plastov 😎 a uz teraz rozmyslam nad regalom za dvere - mm dostal instrukcie aby som na vrchne police dala knizky a do kosickov hore take male blbiny co by babo mohlo zjest aby to nebolo v dosahu...uz chystam vyjazd do mesta asi zajtra na ulozne boxy a kosiky 🙂

mala dnes sama spala vo svojej izbe-ta postel zabrala, ked tam mala obyc, detsku valendu nechcela tam byt a teraz v pohode...zato mne bolo smutno, chodila som za nou hladkat a tulit sa, na chvilocku ju podrzat za rucicku 😀 😀 😀 rano nas cakala cela pysna v posteli, ze vydrzala do rana a ze bola sama 2x cikat a nebala sa 😵

lenadka
29. dec 2009

jankaat a coho sa tie problemy tykaju-hadam nie babatka? ☹

jankaat.
29. dec 2009

lenadka nie babatka nie.. tykaju sa "len" toho ze rodicia uz boli radi ze sme sa s priatelom rozisli..ale po dvoch dnoch sme sa udobrili a sme opet akosi spolu ...a tak mam doma "mierne" peklo lebo vraj nemam rozum 😔

evitkamalicka
29. dec 2009

janka a preco ste sa rozisli? priatel nechce babatko?

jankaat.
29. dec 2009

evitka on babatko aj chce.. ale tam ide o to ze nam ten vztah uz dlhsie neklape stale sa pohadame na "blbostiach".. jednoducho to prestava fungovat medzi nami akosi....

leteku
29. dec 2009

Ahojky dievčatá. Ani ja to tu nestíham čítať. No k téme pohlavia, tak ja chcem tiež ďalšiu babu (Tamarku alebo Adelku), tehu je takmer rovnaké ako pri Terezke tak dúfam, že by to mohlo vyjsť. A aj tie spermijky museli čakať na vajíčko, keďže v deň ovulácie nám Terezka neumožnila mať sexík. Preto som ani neverila, že nám to vyjde 😉.

tiriel
29. dec 2009

leteku a ty nehodiš nejake fotečky do albumu? a kde máš týždne pri mene?

lenadka
29. dec 2009

jankaat, co vadi tvojim rodicom na tvojom priatelovi? doma si im este nepovedala o tehu-vsak?

lenadka
29. dec 2009

leteku, kedy ma Terezka narodeniny? moja ma tiez 4 ale o par dni uz bude 5 rocacka-v januari 🙂

leteku
29. dec 2009

tiriel - ja to ešte tajím pred všetkými, okrem manžela 😀. Zajtra končím 7tt. a do pasu si dám až po ultrazvuku 7.1.. Fotky hodím, ale to musí môj muž, ja som na také veci ľavá.

tea333
29. dec 2009

Ste sa pekne rozpisali 🙂
my sme sa dnes boli pozriet na stokke veci v KIKE, aby sme vedeli aspon cca kolko stoji kocik, postielka, prebalovaci pult, stolicka..kedze to bude nase prve mimi tak sa nevyzname 🙂

jankaat a kedy povies rodine o babatku?

lenadka
29. dec 2009

ja budem tiez potrebovat prebalovaci pult, uz horlivo rozmyslam ako to urobit-chcem ho dat do kupelne, ale chcem to vymysliet tak aby to bola skrinka a navrch dat pult, ktory ked uz ho nebudem potrebovat dam dolu a skrinka ostane-som nenarocna co? 😀 a este to zladit tak aby sa hodil k ostatnym skrinkam v kupelni-vidim to tak, ze ho dam vyrobit stolarovi 😅

tea333
29. dec 2009

leteku v nasej rodine ma sesterka mojej mamy Terezku a Tamarku, je to mile a hodi sa to k sebe 🙂
a Terezka to mozno urobila naschval aby bola sestricka...

inak ked uz ste nacrtli tie latkove plienocky, myslite ze je to normalne zvladnutelne aj pri novorodeniatku pouzivat len latkove? a kolko ich asi tak treba do vybavy? ked chcem kupit babatku vsetky plienocky naraz a chcem take naozaj kvalitne z bio bavlny, kolko by to stalo? aspon priblizne, lebo sme sa dnes rozpravali o tom kolko naraz investujeme ...

bihan
29. dec 2009

Tea, opýtaj sa radšej vo výbave v Látkovkách 😉 tu to nechcem zahlcovať.

anxuska
29. dec 2009

tea, my sme bez problémov zvládli, Fedorko nosil latkové od narodenia. No keď bol úplne malý, používali sme hlavne obyčajné látkové štvorce, lebo bol každú chvíločku pocikaný. Teraz zas pre zmenu štvorcové používame už minimálne.

tea333
29. dec 2009

bihan anxuska dik 😉 pojdem do latkoviek sa popytat 😉

leteku
29. dec 2009

tea - mne sa tá kombinácia mien tiež páči, len manžel chce Adelku, tam ma odrádza, že meninky by mala dva dni pred vianocami, čo nie je nič moc. Žeby to Terezka tak vymyslela, no ona chce sestričku tak je to možné 😀.

tea333
29. dec 2009

zacala som si citat latkovky, ale to bude este nadlho 🙂 ale urobila som si aspon predstavu o cene 🙂

leteku ja mam brata Adama a ja som narodena 27.12 a poviem ti ze to nie je nic moc 😒 🙄

leteku
29. dec 2009

Som si myslela, že to nie je nič moc. Stačí, že Terezka má všetky sviatky behom troch mesiacov.

rubinka
29. dec 2009

Baby my sme počali asi na ovulku lebo tri dni pred sme nemali sexik, myslite že to bude teda určite chlapec?

evitkamalicka
29. dec 2009

my sme mali keksik dva dni pred ovulkou, potom cez ovulku a dva dni po ovulke takze to moze byt hocico

jankaat.
29. dec 2009

lenadka nasim vadi na mojom priatelovi to ze nie je taky bohaty ako moj byvaly, to ze je momentalne bez prace a podla mojej mamy sa s k sebe ani vyzoriom nehodime..

jankaat.
29. dec 2009

a rodicia o babatku nevedia..a asi im toani tak skoro nepoviem..

evitkamalicka
29. dec 2009

jani podla mna to nie je dobre, ze im to stale tajis, cim skor im to povies tym lepsie

groka
29. dec 2009

ahojte

my by sme chcela dievcatko,sexik sme mali v den ovulky,co je chlapec,ale mali sme aj 2 dni pred ovulkou 3 dni po sebe,takze ?

ale dnes mi muzik povedal,ze to bude chlapec,lebo som velmi pekna,som normalne nechapala ze co ta lichotka 😅

jankaat.
29. dec 2009

evitka len to sa akosi tak lahko neda.. uz som tuto temu viackrat naznacila a ked som pocula mamine nazory na taku temu,..tak sa jejto aj bojim povedat..

nika.r
29. dec 2009

groka, presne to isté povedal môj mužik včera aj mne 🙂

ja si myslím, že ja keď bol sexík len v deň ovulky, nemusíto ešte nič znamenať, proste len je vyššia pravdepodobnosť na chlapca. Mohla sa aj nejaká dievčenská poponáhľať. 🙂

janka, teda nezávidím takúto situáciu. Budeš to mať veľmi ťažké, keď ťa rodina nepodporí. Hlavne s priateľom si dajte vzťah do poriadku 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre