• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
oné... všetky ste tu pomerané? akože bruško meriate hej?
7. apr 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dožehlene,kto chce rýchlokurz rýchložehlenia? :grinning:
7. apr 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hod navod...
7. apr 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisocka tak to si fakt zaslúži potlesk, rýchla si ako blesk :grinning:
7. apr 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška - tie dosky daš na 2 strany postielky,k hlave a k nohám a aby to malo vraj lešpiu citlivosť ked dieťa putuje. ta jedna sa do stredu a tiež ma vysoku citlivosť,takže pre 100€ nebudem objednavať 2dosky z SK ked funkcia rovnaka a nebudem to používať do 3rkov ,ale len prve mesiace,alebo proste kým to bude potrebne
7. apr 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...a zase som tam kde som bola...tam padom ani vysielacky nebudem moct pouzivat na balkone..
7. apr 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navod na rýchložehlenie - je že žehlím len jednu stranu a nedbám na priadne poskladanie do komínkov,lebo syn mi veci zo skrin denne vyhadzuje,. čiže žehlením robím len jednu vec a to je ta,že veci to zmäkčí,ked po nich prejdem žehličkou, optimálne žehlím 15min ,max 30min ked je velka kopa , kedy to videli naši,tak mi ruky dolámu . ale zas moja vina,moja teta nežehli vobec - uklada to zo šnury rovno do takeho koša a odtial do skrín,ja som taka leniva,že to všetko zvalam zo šnury,hodim na postel do detskej,kde zatial nik nebýva a žehlim až nieje čo na maleho obliecť :grinning:
7. apr 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vysielačku používať možeš,toho anjelika daš do kočíka a vysielačku-domovu jednotku maš pri sebe,a ked zaplače,počuješ
7. apr 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

fajne sme sa vonku vyvetrali, malý je spokojný, vybehaný, pekne sa mi tu sám hraje. :slight_smile:

Čakáme divečatko :dizzy_face: Povedal to Dr. na morfologickom utz, tak snáď sa pri pôrode nebude konať veľké prekvapko. Hoci by mi chlapček nevadil, ale už som tak stotožnila s dievčatkom, že ten šok by som asi ťažko predýchavala.
7. apr 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carculka, mne teraz ešte mlieko nevyteká, ale pri Tomáškovi mi už na zač. 6.mesiaca vytekalo. Je to v pohode.
7. apr 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute prisla som z posty, flasticky su doma :slight_smile: su chutne :grinning:
7. apr 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie pidi ponozticky boli v balicku ako bonus prekvapenie :slight_smile:
7. apr 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka, aj ja ich uz mam doma, super su, dufam, ze sa aj drobcovi budu pacit :slight_smile:
7. apr 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi si vezmem ten angel care...takze na amazone si to kupila?
7. apr 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je nika,tak dievčatko,parada :dizzy_face: a fotku nám ukážeš?

leni,paradne flašky .ja nekupujem nijake , netreba mi,ale ak by som brala tzak idem zas do MAM , v DM maju take darčekove sady 5faše,cumel a take capoviny k tomu za nejakých 17€ či ako
7. apr 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka krasne flasticky...super su rozkosne :wink:
7. apr 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamajka :wink: akoze obod bruska davame :wink:
7. apr 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, musím naskenovať, nemám to v PC.

inak fľaše by som ani ja veľmi nekupovala :sweat_smile: pri Tominovi sme kopu dostali a všetky stoja v skrini. kojila som a malý odmietal iné tekutiny a v podstate mu iné nebolo treba. Potom sme pozvoľna prešli na tvrdý náustok resp. lyžičkovanie.
7. apr 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej nikitka ďakujem aspoň nieto si ma tu všimol :slight_smile: tak ja sa bojím aj pomerať. ale pomeriam sa len otec je u nás tak sa pred ním hanbím :grinning:
7. apr 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som objednala pre istotuTT flasku + odsavacku....
dik cakam...
7. apr 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuto za 59.9libry, potom to stalo 69.9 a teraz 65.9 http://www.amazon.co.uk/Angelcare-AC401-Movement-Sensor-Monitor/dp/B0013FW5G8

vzala som k tomu hned aj 2x europsku zasstrčku a pošta na SK je 5libry,ale ja som to posielala kamoške do UK a ona mi to doniesla .no a neplatila som to ja,ale kamoška čo ma v UK učet,lebo ja neviem do zahraničia platit
7. apr 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, ja skorbim normalne tak ze skrob tekuty rozrobim s vodou namocim vec, postoji a vyzmykam a je to
7. apr 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka Eliška je pekné meno :slight_smile:
7. apr 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. apr 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamajka ja ta vnimam,ale čakam na číslo ,to bude niečo do 82cm
7. apr 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedavaj miška bodky pred linkom ... šaty som videla, jedna ich ma za 26€ a nepačia sa mi
7. apr 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisocka nechapem :grinning:
7. apr 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok