♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kamajka
7. apr 2010

😀 to je pravda deni, ale mne je to také blbééé.... ja radšej počkám nech sa nemusím nikde náhliť, môj otec ten je všade a všetko musí vedieť čo sa kde robí...... ja bývam teraz sama tak mi chodí pomáhať .... 🙂

kamajka
7. apr 2010

Renka? v albume čo mám ? toť moja sestra

abbey1
7. apr 2010

Pozerala som našu tabuľku a máme to zatiaľ 11:11 chalani a baby.Ale veľa bábätiek je ešte utajených.Denisočka počkaj keď hodím bruško.Pristihla som sa,že by som len najradšej sedela al.ležala a mojkaka si maličkú v beušku.Už som sa pristihla aj v práci,že to robím podvedome,keď sa pohne.Ale najzlatšie je,keď manžel má slabú chvíľku a mojká bruškko a sleduje pohyby.To je naše posledné baby,tak si ho vychutnávame.

kamajka
7. apr 2010

abbey aj ja čakám posledné.

kamajka
7. apr 2010

a kde nájdem tú tabuľku?

michaela80
7. apr 2010

lucy oproti mojmu teraz ani nie...myslim ze su rovnake..ale ked porovnam ake som mala pri Robinovi...tak hroza des...take ake mam teraz som mala v 30 tt

abbey1
7. apr 2010

Do tretice stačí,však? Keď som spomenula ešte 1,manžel vyprskol,či bude ešte v 50-tke pestovať.

abbey1
7. apr 2010

Máme album augustovky,tam je tabuľka i s údajmi.

abbey1
7. apr 2010

Kamajka,klikni na fotoblogy a tam sú augustovky 2010

kamajka
7. apr 2010

no zmerané 86 🙂

michaela80
7. apr 2010

neviete nahodou aka je to stranka ta nemecka s kociarmi? niecoako obaby.de ale ako

kamajka
7. apr 2010

abbey ja už nebudem mocť mať detičky. no idem pozrieť tú tabuľku.

michaela80
7. apr 2010

mam ju je tam pomlcka..

kvietok121
7. apr 2010

ahojte babiky takze som po sone a vsetko ok tesime sa

kamajka
7. apr 2010

ahoj kvietok tak to je super 🙂

kvietok121
7. apr 2010

dakujem tesime sa z toho

kamajka
7. apr 2010

to verím 🙂 my máme pred sonom zajtra do poradne ideme a az zajtra mi dr naručí kedy mám ísť na sono.

kvietok121
7. apr 2010

dobre to dopadne bolo to sranda

ikulka
7. apr 2010

ahojky kočice no ste toho zas popísali..... 🙂
no ked sme pri tých bruškách tak ja 88osééééééééém ale s váhou som na tom oproti ám nejak divne teda neviem či mi zle váži váha alebo čo ale mám stále len +1kg 😕 tak sa utešujem, že je to pravda 😀
a nízky tlak jooooj o tóm by som mohla písať romány ja ten 70/50 mávam bežne alebo sa mi nedá zmerať vobec....aj pri malej ked som mala problémy mi dr nemohla dať magnezium, čo by mi ho ešte znížilo tak mi kázala piť magneziu vodu, že je tam síce magnezium ale predsa len to pitie, že mi ho snád zvýši.....
a ste ma naservítkovali s tými vašimi hranolkami a adidaskami.... 😉 🙂 hned som zožrala 2 rožky s paštikou takže ma máte na svedomiiiiiiiiiiiii 🙂 😀 😵

lubina82
7. apr 2010

ahoj kvietok 🙂 som veľmi rada že ti to dnes dopadlo v pohode a teším sa spolu s tebou 🙂 myslela som na teba

denisocka
7. apr 2010

Odkedy sa moze babatku v brusku čkať?

kamajka
8. apr 2010

dobré ránko. ikulka 2 rožky s paštikou sú super ja ich jedla o pol noci 🙂 a o tretej miňonky..... potom že som pribrala 9kg.. sa čudujem? denisocka neviem odkedy sa môže bábätku čkať ale vygooglim 😀

rubinka
8. apr 2010

Dobré ránko,
Lucy pekné bruško 🙂
Kvietoček som rada, že ti sono dobre dopadlo, nedozvedela si sa pohlavie?

Baby idem aspoň trošku požehliť, kým sa mi ako tak chce, 😝

kamajka
8. apr 2010

denisočka našla som že kolo 24 týždňa vie bábätko kašlať a čkať. 😉

janusa127
8. apr 2010

Ahojte 🙂

včera mi na večer začalo riadne tvrdnuť bruško pri každom pohybe 😕 no už som myslela že idem do nemocky ale ked som ležala tak to bolo celkom fajn...tak som si dala kúpiť magnezko a ak to bude aj dnes pokračovať skočím zajtra ku môjmu dr, lebo dnes nerobí ... no šoky 😒

janusa127
8. apr 2010

my už čkáme, také klopkanie, no sranda 😀 ale zatial je to len párkrát že zakopká a konec 😀

janusa127
8. apr 2010

ja som na tom s bruškom 98cm obvod 😅 🤐 a plus 1kilo 😀 no čo nazberala som si pred tehu cenťáky aj kilečká ...

kamajka
8. apr 2010

janusa pekne si guľatá 🙂 tretie bábätko ste chceli alebo sa pritrafilo?

tea333
8. apr 2010

janusa a kamajka, vy ste tu same co cakate tretie? 😕
Ja by som velmi chcela 3 deticky, dufam ze budem zdrava a ze budeme moct 😵 😵 😵

rubinka
8. apr 2010

Ahojte, tak hlásim že mám už konečne všetko pekne požehlené a popratané, sa teším. Pôjdem si asi kúpiť časopis Mama a Ja a dám si pri ňom leháro. Kupuje to niektorá z vás? Ja som minule kúpila prvýkrát a veľmi sa mi zapáčil. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre