• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
aj ja mam len to klasicke tehotenske mokro
14. apr 2010 o 12:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ten priehľadný až krémovo biely. Mám to odkedy som tehu. Raz menej raz viac.
14. apr 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jjej snehulienka. pekne brusko.

baby ja som sa teraz zobudila :astonished: som lahla k telke a bum so zaspala na 1,5hod, to bude asi tym pocasim.a mam neskutocny hlad a obed este v nedohlade, no hlavne , ze uz kuracie prsia rozmrazene, tak asi len na cibulke osmazim s ryzou.

a moje male ma vacsinoiu asi priecnu polohu, aj vcera na utz tak bolo otocene a poriadne boxovalo.

ten vytok som mavala aj ja hlavne na zaciatku, teraz uz ovela menje, no ale intimka musi byt furt pre istotu :wink:
14. apr 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, po dlhooooom case :slight_smile:
miska-uprimnu sustrast, tiez sme si to prezili pred 2 rokmi- behom 3 dni dedko zomrel a dovtedy veselo bycikloval a vinohradnicil :unamused: :frowning2:
inak, co som ti pisala ten amazon, tak pozeram na e-bay a su tam este lepsie ceny, tak skusim najprv odtial daco, tiez chcem cca 2 flasky TT z UK :slight_smile:
deniska- mna tiez kope maly dole v podbrusku a do mechura a tiez bol priecne na minulej kontrole :wink: vytok mam aj ja obcas, ale ci je to klasicky tehu, ci nie, to neviem :grinning:
bihan- nadherny Bunker za super cenu :slight_smile: uz sa chystas do tejto zimy tu z vasho teplucka,cooo? :grinning: inak, tu v Bretonsku ale nepobudnete dlho,nie?a na juhu nebyva taka zima....pisem to preto, ze ja rozmyslam len nad nejakym shit fusakom ku nam do Normandie, nakolko budem mat nanoznik a deku ked tak a je tam max. -2 v zime, aj to len par x, vsak vies.....
14. apr 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

deniska ako ti je?kedy ides na kontrolu?
14. apr 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Groka a ty sa ako cítiš? Už všetko ok?
14. apr 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisocka zlty vytok je zapalovy,biely,tahavy,bublinkovy je ok,ale zeleny keby som si ja nasla zeleny uz ma neni doma :confused:
14. apr 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gijar, no to vieš, Bretónsko, Slovensko.. on je do 3r, takže sa určite bude hodiť :grinning: A je celoročný, vnútorná vložka sa dá vybrať...som sa proste zaľúbila a ešte som si aj zašportovala :grinning: Nánožník kupovať neidem.
Ty a že "ku nám do Normandie".. šak ste sa ešte neodsťahovali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hlavne na malé nákupy sa ebay veľmi oplatí.

Výtok mám tiež "klasický tehotenský" a dosť.
14. apr 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rubinka aaaaaaaaa zijem,som strasne unavena,dnes som potiahla do pol dvanastej nejako,mm bol rano zaniest maleho do skolky ze aby som si oddychla tak som drichamala a teraz sa neviem prebrat,dnes to bude uzas den,do toho vonku tma ako v rohu
14. apr 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehulka pekne brusko, mini ale neboj ono vykukne...mne tiez vykuklo asi v 23-24tt

ja som bola dnes u dokiny vsetko ok, babo kopalo ako sialene tak sme sa nasmiali :grinning: :grinning: :grinning: a inak mne kazde bozie rano sa predvadza ako moze :wink: vyduje chrbatik do bruska a tlaciiiiiiiiiii ja neviem ako keby sa zaprelo nozickami niekde a chce ist von :wink: ale na pomojkanie polavi...

inak viete co sa mi dnes snivalo...??? brutal haluz ja nechapem kde som na taky sen aj prisla :sunglasses: ze som sedela a zrazu mi trcalo nieco mini z bruska pri pupceku a ja ze co to je...tak som to chytila,trosku potiahla a to bola nozicka...celaaa podotykam a ja ze jedaaaaaaa co mi tu vystrkujes nohu :grinning: :grinning: :grinning: tak som potom tlacila do bruska tu nozicku naspat...ako nechapem
14. apr 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes fotene brusko
14. apr 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ano,ked do 3 rokov, tak to je jasne, ze vyuzijete :slight_smile: hej, ved ja mam vsetko oblecko komplet z e-bay :grinning: pre maleho myslim.....
no ale o 2 tyzdne sa stahujeme :wink: sice, contrat este podpisany nie je, uvidime co ponuknu, ale dohoda ustna by bola, tak uz to beriem tak, ze sa vraciame :slight_smile: sa tesim....a je toho strasne vela teraz 2 tyzdne pred stahovanim....tych vybavovaciek...................inak,len taka btw otazka....na CAF-e uz nebudu po mne chciet nic potom vsak? myslim do vyplatenia porodneho v 7mom mesiaci...(ked uz som v 6tom a zatial im stacilo a nechcu nic..karticku uz poslali...)-vdaka :wink:
14. apr 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni,ja mavam vseliake farby,zeleno,zlto,bielo,kremovo,no ako kedy ale je stale.
14. apr 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka,zajtra mam hematologiu a ak nebude dokyna na operačke tak poobede aj kontrolu,ak bude-tak až v piatok .

macu,aspon vytoky mame rovnake ,čo nato tvoj doky
14. apr 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem robiť hranolky,šak zachvílku je už večer :sweat_smile:
14. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni,ja som mu to nehovorila este,sa sama cudujem,ja vsetko mu hned hlasim ale nic ma nestipe,nesvrbi,tak to je v pohode si myslim.
14. apr 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby čo chodíte po ebay

http://stores.shop.ebay.co.uk/Bestbuys4baby_Baby-Changing_W0QQ_fsubZ10683230QQ_sidZ137265413QQ_trksidZp4634Q2ec0Q2em14?_pgn=2

poradte,uvažujem zobrať viac veci od tohto predajcu , teda 4x flaše 9oz
:grinning: to budu asi 230ml , termo bag avent a ešte neviem,možno niečo - kuknite,čo stoji pošta na SK,alebo do UK ??? a či sa rak da ,že viac veci naraz,ako postupovať
14. apr 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni-nie je tam napisane, ze dorucuju mimo UK. ale vzdy treba predajcovi napisat a on ti da vediet. co sa tyka viacerych veci-vacsinou kombinuju postovne, cize cim viac veci, tym lacnejsie. ale ako hovorim, na e-bay treba komunikovat s nimi.
14. apr 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta a nechcete niektora aspon napísť tomu predajcovi,či zasiela na SK ???
14. apr 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, moj vytok je taky aky opisujes aj dokina ho videla, len zhikla ze je ho dost, ale ze to mam aj kvoli ranke na krcku a odvtedy to neriesime... tak uvidim na dalsej poradni :sweat_smile:
14. apr 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, ako sa mate? straaasne dlho som tu nebola :cry:
Asi ani nebudem mat sancu vas docitat, kedze ste tu toho milion popisali :wink:
Ja som bola v pondelok na 3D tak sem supnem par fotiek nasho drobceka :wink: Mame to potvrdene- bude to Jurko :slight_smile:
Chudatko sa hemlesil v brusku, stale si tvaricku chytal, zíval a pil vodu- to bolo uplne uzasne- sme to videli v priamom prenose- asi 4 krat si riadne glgol :slight_smile:
Na druhej fotke si vsimnite ako ukazuje peace :grinning:
14. apr 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej kika zlate fotecky...jurko bude velky fesacisko

baby ja som pisala a zrazu som si isla len tak na 5 min lahnut a som si raidne schrupla :sunglasses: xixi
14. apr 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj Kika, zlatučký chlapček :dizzy_face:
14. apr 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika parada
14. apr 2010 o 14:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kika krasne fotecky :wink: kde si bola na 3D? uzasne ako to babatko uz ma vsetky crty, teda ze tie crty je tak pekne voidiet, nadhera.
14. apr 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kika parada!
14. apr 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vsetkym :slight_smile:
marija bola som v gyn five na Zahradnickej. Porobil mi aj krasne 4D videa :slight_smile:
14. apr 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby, od buduceho stvrtka otvarame kurz wellnes jogy- budem precvicovat, tak ak mate zaujem tak napiste a poslem blizsie info :wink: Trva 8 tyzdnov a verim ze si tam super oddychnete, pekne ponatahujete a spravite dobre sebe aj drobcovi :slight_smile:
14. apr 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika no krasne fotecky :wink:
14. apr 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika krásne fotečky úplne je to perfektne vidieť, krasne babatko
14. apr 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok