• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
evitka aspon trosku sa ulavilo lenkto vie co bude teraz ci to nebude este horsie...
4. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, neuveris, ale ja si to viem velmi predstavit, kedze som mala 17 este nedavno, a to by ma moji rodicia boli schopni vyhnat z domu keby som s tym prisla...je mi to velmi luto, ze to musis teraz zazivat... :frowning2: mala by si byt v klude...skus im to nejako vysvetlit, ze teraz potrebujes klud..najlepsie by bolo odosobnit sa od celej situacie, ale to sa asi neda :cry: velmi drzim palceky!
4. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani musis mysliet pozitivne aj kvoli babatku, ok?
4. jan 2010 o 20:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem ssa snazit mysliet pozitivne len to tazko teraz ide... :pensive:
ale dakujem za podporu vam..

idem uz pomaly od pc prec potom sa ozvem ked budem mat cas
4. jan 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa a drz sa

ja uz tiez pojdem off, dobru noc vsetkym
4. jan 2010 o 20:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka - drzim palce, iste to mas tazke, ale neboj, ono to chce cas, rodicia su v soku, potrebuju si to utriast v hlave a zmierit sa s tym....ale ty sa hlavne nestresuj, bud v klude a uvidis, vsetko bude ok a nakoniec sa budu vnucatku tesit :wink:

idem aj ja kocky, pekny vecer :wink:
4. jan 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka,od zaciatku mas u mna velky obdiv! Prajem ti, aby ta rodicia cim skor pochopila a prijali to. Aj ked poviem ti,mam kamaratku,mala obdobny problem,rodicia dokonca chodili prosit jeho rodicov,nech necha jej dceru. Zrazu ostala tehotna,zacala spinit a z nemocnice mame zavolala,nech jej donesie pyzamo,ze je tehotna.dosla mam,nahnevana,hodila jej veci a vravela,ze sa jej uz viac nedotkne zato,co urobila. A zrazu,za par tyzdnov to ako tak stravila,spravila svadbu a po porode je z nej najhrdejsia babka
4. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pisem jak tatar, lebo tukam cez mobil
4. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani aspon je to uz vonku, rodicia to musia stravit...bude lip :wink:

tiriel, mne sa napr. cez mobil da citat, ale pisat nie...ale bude to nejako tak ako pises si myslim aj u janky :wink:
4. jan 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute, vitam awe a aj zuzku, co este 23.11. nevedela, ze je tehu :wink:
mib, inak ja som baran aj moj mm a ked budeme mat levicata, tak ani lepsi rok sme si nemohli vybrat :grinning: ...ale mam citaka, ze z toho budu raciky...ako moja mamina

janka- chvalabohu je to vonku, to tajenie ti urcite este mnej prospievalo ako tato jasna i ked dusna atmosfera...urcite sa utrasie, musis zostat silna

peta- tiez ma prekvapil tvoj vek po 2.IVF, ale ked ma mm azoospermiu, ktoru ste chvalabohu skoro zistili, tak ine vam nezostavalo...tak sa drzte :wink:

ja mam UTZ s NT-screeningom az 18.1., ale chvalahobu sa to blizi, lebo som nervozna ako pes, ze neviem, co sa v brusku deje, ale ked sa mimka nehlasia a neprotestuju, asi im je dobre....az mi je cudne, ze nic necitim :astonished:
4. jan 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak dnes som bola u dr a cca porod vychadza na 31.8. tak uvidime. mam aj dalsiu fotecku babetka ale tehu knizku budem mat az o mesiac lebo moja dr je na dovolenke tak musim pockat, aj tak len teraz pojdem na krv :slight_smile: a vam sa ako dari? :slight_smile:
4. jan 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mne sa dnes v noci sníval príšerný sen že som sa zobudila v kaluži krvi a potratila som, bože to bola taká úľava ked som sa zobudila a zistila že to bol len sen, som myslela že sa mi zrútil celý svet. VĎaka Bohu že to bol len sen, ešte teraz som vyklepaná :unamused:
5. jan 2010 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko

rubinka to su teda sny
5. jan 2010 o 07:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,leni ja dakujem že mam net aj na mobile,lebo teraz prave odtial čiasto píšem , k počítaču sa mi nechce sadať. možno že tam maš vypnute v nastaveniach stránky obrázky,alebo niečo bloknute . ja možem pekne písať aj čítať,len ked sa zmýlim,zmyzne to a možem odznova :grinning:

ja tiež vitam nove bambulky

nemám nič,čím by som spestrila vašu debatku,tak mlčím. snad po piatkovom usg budem kludnejšia. už nemám chuť porovnávať vaše grafiky a ultrazvuky, lebo mi z toho preskakuje :pensive: . nadalej mam pocit,že som snad počala z ducha ak nie ten 8DC , ale zas z čo som mala usg,tak prvy sa trafil presne a druhy už bol o 7dni pozadu, takže som z toho magor . takže verím,že čoskoro sa moja hlava ukludní
5. jan 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ,chcela som sa opýtať taku nepoctatnu vec,
viete ako je ten čísnky kalendár, kde podla splodenia - mesiac a veku ukazuje čo s vam narodi? ja sa nato pozrela minule,ale zle som si vypočítala svoj vek v tom roku :grinning: tak ukazalo,že som mala mať dievča a mam chlapca,tak som sa nato vybodla. ale dnes som prečítala poriadne tak to vlastne vyšlo, mal byť chlapec. a teraz mi vychádza dievča.

ja len,či vam deti čo už máte vychadzaju podla toho? ale tu tabulku nemám,skusim najst a dať do albumu
5. jan 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak mne to nevyšlo. Mala som mať chlapca a mám princeznú.
5. jan 2010 o 08:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tiriel mne to raz vyšlo raz nie :grinning: videla som tabulku jedných tehuliek , už neviem aký to bol termín a tam si dali do tabulky aj pohlavie podľa čínskeho kalendára a bolo to 50:50 ...
5. jan 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :grinning:
5. jan 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jan 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedavá ako dlho to vydržím nechceť vedieť pohlavie a nechať sa prekvapiť...s tou mojou trpezlivosťou :confused: :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si po prvom povedala,že pri druhom nechcem vedieť pohlavie,kedže sme to každemu povedali + meno a zdalo sa mi potom cele narodenie ako menšie prekvapenie . a teraz zas už uvažujem,či pojem na 3D do KE ako som bola ,alebo najdem niečo bližšie . Sranda je ta,že lekára z 3D som z mobilu vymazala par dni pred tehu testom -že načo ho mám v telefone :grinning:
5. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som nevydrzala nevediet pohlavie, u nas aj ked sme pohlavie vedeli, bolo narodenie pre celu rodinu velkym dnom...ja som vraj strasne plakala ked ma viezli zo saly, ale vobec si to nepamatam a muzik ten pri mne plakal jak maly chlapec
5. jan 2010 o 10:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa už teraz neviem dočkať, že kedy sa dozviem čo čakáme, ja som strášne zvedavý človek :grinning: :sweat_smile:
5. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,ved aj u nás to bol najkrajší den pre všetkým,len mne sa zadlo že tým,že vedeli čo príde,tak to bolo take menšie prekvapenie
5. jan 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale je napríklad možnosť že ty budeš vedieť pohlavie a rodine nepovieš, ked si myslíš že by to bolo lepšie :wink:
5. jan 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja by som veru nevydrzala tajit :sweat_smile:
5. jan 2010 o 10:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Šak ani ja :grinning: ale to bol len taký návrh. :wink:
5. jan 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no konecne som sa sem dostala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vcera som konecne dostala matersku knizku sa z nej tesim a buduci tyzdem uvidim konecne naseho drobceka na to sa tesim najviac hehehe teraz tu mozem bit castejsie kedze som sla na pn lebo v robote by som asi o male prisla kedze na vsetko som sama musim dvihat aj 10-12kg nadoby doktorka bola uplne zhrozena no dufam ze ma necha doma co najdlhsie kedze ma nemaju kam preradit.... a na oddeleni som sama :frowning2:
5. jan 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nibiru super, tak mozes konikovat
5. jan 2010 o 10:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nad možnosťou nepovedať rodine pohlavie som uvažovala tiež.. dokonca istého času som si hovorila, že by som to možno vydržala, neopýtať sa, ale určite nevydržala :grinning:
Ale meno si asi necháme pre seba až do narodenia.
5. jan 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok