♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

nibiru
5. jan 2010

nono no a ty sa ako mas ??? 🙂 🙂 ja som sa doteraz tesila ze v podctate som ani nevedela ze som tehu a vcera som cely den pregrcala tak mi na to dali niake lieky ale moc ich nechcem brat podla mna to neni az take hrozne tiez si stale smdna ja by som vypila aj moldavu buduci tyzden idem aj na niake vysetrenie s cukrom na tehot.cukrouku vraj sa to robi neskor ale kedze mam nadvahu spravia mi to zaroven s ultrazvukom tak uvidim nevies co je to za vysetrenie ako prebieha ale za 10tt som schudla 2kg to sa mi nepodarilo posledny rok doktor povedal ze vzhladom ze vazim viac to nevadi....

evitkamalicka
5. jan 2010

nibiru ja super, az na to ze mam upchaty nos, ale to som mala cele tehu aj pri Adamkovi....mne sa vaha stale drzi na rovnako

nibiru
5. jan 2010

ja som bola chora medzi sviatkami doktor mi dal bioparox,pinosol a septisan to vseto mozu tehotne a nastasie mi to pomohlo do 3dni ale nebolo mi vsetko jedno som sa bala o mimi inokedy by som to prechodila a sla do prace ale teraz som hned sedela u lekara a ostala doma🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
5. jan 2010

ja nie som chora a nemam ani sople nic, len upchaty nos a v noci kvoli tomu neviem poriadne spat

nibiru
5. jan 2010

no tak to ti fakt nezavidim a nieje nieco na to 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
5. jan 2010

bola som si v sobotu kupit kvapky co mozu aj tehotne, ale nechce sa mi to davat kazdu chvilku

cristine
5. jan 2010

ahojte. takze sa pridavam k augustovkam, trochu neskoro, ale predsa 🙂
termin mam cca 7.8. uz som bola aj na sone este v 6tt. bolo vidno len taku fazulku, ale srdiecko uz bilo ako zvon. o tyzden ma caka prva poradna 🙂

evitkamalicka
5. jan 2010

cristine vitaj 🙂

rubinka
5. jan 2010

Vitaj cristine a gratulujem ku srdiečku 🙂

nibiru
5. jan 2010

to jasne ja by som tiez mala brat ten bioparox ale uz mi je dobre tak naco....

cristine
5. jan 2010

dakujem pekne

nibiru
5. jan 2010

ahoooooj
🙂

nibiru
5. jan 2010

ja som este na srdiecku nebola ☹ ale mam knizku a vsetko je ok tak dufam ze bude aj na dalej
😉

evitkamalicka
5. jan 2010

my sme srdiecko mali ked som sla na potvrdenie tehu

rubinka
5. jan 2010

A ja som ešte nebola ani na potvrdenie tehu, idem až v pondelok na sono.

mib
5. jan 2010

ahojte kocky,

... som teraz docitala vcerajsiu debatu a vidim, ze su tu dalsie kocky, s ktorymi som sa este nestretla.

nibiru, ako to ze si este nevidela srdiecko? podla mna ked uz mas tehu knizku, srdiecko bolo. mozno ti to len doktorka dostatocne neukazala. 😒

nibiru
5. jan 2010

mne robili len odberi a vysetrenie on nema ultrazvuk lebo sa prestahoval z vojenskej do centra mesta na najblizsi pojdem do vojenskej nemocnice ked som sa pytala kedy pojdem tak mi povedali ze prvy sa robi 10-12tt v tedy je vsetko optymalne vidiet a potom tie dalsi.... ja so predtym tehotna nebola a nic ma nebolelo ziadne problemi mozno preto neviem ale inak je to velmi dobry doktor oproti tej masiarke co som mala 😠

evitkamalicka
5. jan 2010

ja idem na odbery a pre tehu knizku teraz vo stvrtok

cristine
5. jan 2010

trosku som sito tu citala, aj ked nie vsetko - 70 stran je dost 🙂
ale sa chcem opytat, ci niektora ste nemali problem s mechurom, alebo moc. cestami. ked idem na wc mam take divne bolesti. niekdo som citala, ze brusnicovy caj a brusnicove tabletky.. caj pijem ako diva, uz mi ide aj von usami 🙂 , ale ze by mi to pomahalo... a tie tabletky som sa neodhodlala - pisu ze nie pre tehotne, aj ked som na nejakom fore citala, ze su najlepsiu. obsahuje len brusnice a zihlavu... nemate s tym skusenosti?

cristine
5. jan 2010

pisem ako hatalak 😀

nibiru
5. jan 2010

predtym nez som zistila ze som tehotna (asi mesiac)mi robili kompletne vysetrenia kedze som do teraz nemala u predoslej lekarky ziadne.... robili mi aj ultrazvuk panvy,prsnikou a vsetko som mala ok aj znamich ked som sa pytala tiez dostali knizku priblizne ako ja a na ultrazvuku boli 12-13tt. preto som prekvapena ze tu kazdy 6tt...asi to zalezi na tom ci ma doktor v ambulancii ultrazvuk alebo zdravotneho stavu 😕 neviem

mib
5. jan 2010

babky, vsetky okolo 10tt pisete o odberoch. ake su to odbery?

nibiru, tak to urcite srdiecko bije o stosest. 😵 len je skoda, ze si ho este nevidela. ale netrap sa ... ja som bola na uzv asi v 7tt a tak strasne som sa bala, ze ked doki povedala, ze srdiecko bije, uz som nic nevnimala. .. takze som ho ani nevidela. este ze tam bol so mnou mm. potom som sa ubezpecovala, ci tam naozaj bolo. 😀 😀 😀

evitkamalicka
5. jan 2010

mib ja uz si nepamatam ake to boli odbery, len viem ze mi brali asi 4 skumavky krvi

nibiru
5. jan 2010

tie brusnice su fajn a kludne si kup aj susene ja som ako dieta mala stym problemi stale a neraz som skoncila v nenocnici ale radcej skoc doktorke kedze cakas babo aby ti to nepreslo na ladviny... mne tak zanedbali infekti moc.ciest ked som mala 14rokou a skoncila som s ladvinovimi zachvatmi v nemocnici

cristine
5. jan 2010

ja dostanem knizku tiez az v 11.-12. tyzdni. ked som bola v 6tt, tak tam este zevraj nebolo co napisat 🙂 ...ale hlavne ze som z ambulancie vysla s kufrikom s kadejakymi reklamami 😀 a odbery mi robili - zevraj krvny obraz a krvnu skupinu a este neviem co. vysledky mi povie dr az o tyzden.

cristine
5. jan 2010

dakujem, nibiru

nibiru
5. jan 2010

me tu krv brali v 6tt a ako pisala evitkamalicka asi 4 skumavky 😉

pipi1211
5. jan 2010

no ja idem na odbery az 18teho a o mesiac na dalsiu poradnu ale tak u mna je to asi tym ze moja dr je na dovolenke 😒

evitkamalicka
5. jan 2010

ja pri odberoch vzdy tak trpim, lebo mam zle zily a kym mi sestricka nejaku najde tak hotova katastrofa

nibiru
5. jan 2010

🙂 nemas za co mne chcel dat knizku uz 21.12 len dosla iba polovica vysledkou s krvy tak mi povedal ze po sviatkoch mi ju da a dal ....baby a neviete ake je to vysetrenie na cukor co tam robia??tusim sa to vola gtt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre