♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
21. máj 2010

Jeeej, ja dnes zacinam 30tt 😀 az tereaz som si to uvedomila 😝 strasne to leti!!!

memory97
21. máj 2010

persil gold ti vyperie aj farebne🙂)) mne z neho dost zosvetleli odevy, ho nedavaj vela...

to marija: BIPE je niekde pri Viedni. Som pocula, ze tie rakuske prasky peru lepsie a setrnejsie ako tie nase. Neviem,co to tam ti nasi vyrobcovia pridavaju ☹

lulusha
21. máj 2010

caute baby! ja tiez uz chcem zacat prat a zehlit, dnes pojdem kupit nejaky babatkovsky prasok... ale takisto ako deni, ani ja nemam kam dat tie poprate veci...potrebujem komodu z IKEA, ale tu mozme kupit az ked tu budeme mat auto 🙂 a auto donesieme, ked si muz spravi vodicak - prave dnes ma skusky, tak na nas myslite..akurat mi volal, ze testy spravil, aj cuvanie, tak uz len jazda 🙂

inac aj mna z casu na cas pali zaha... vecer som si dala studene kakao, tak bolo lepsie, ale v noci palila...mam kupene pastilky Tums, ale v lekarni nad nimi tolko maturovali, ze by som si aj ja skor nasla na nete informacie ako oni... ale zatial som si este nedala, kym vydrzim...

miciatko
21. máj 2010

Ahojte tehulky
Tak vy ste tu toho tak vela popisali ze amen 😀

Tak ja som vcera tu bolest na tej pravej strane nevydrzala a sla ku dokinovi, no tak moje mimino je stale priecne a to ze hlavku ma hned pod rebrami na pravej strane a nozickami sa zapiera na lavej, preto mam tie bolesti, vceera mi urobil aj sono i ked som zacala len 29 a chcel mi robit sono az o tyzden . Mimino postuchal aj sondou ale sa nepohlo ani o milimeter a veselo si kopkalo dalej . Máme uz 1430g .
Potom mi kamoska hovorila ze ma tiez doma syna v znameni leva a ze je to narocne znameenie na výchovu tak prosim kocky toto mi rychlo vyhovorte, lebo mam doma znamenie barana a to bol vzdy boj 😖
Baby preco chcete zalozit sukromnu temu?? Ja neviem ako vy , ale ja som sa chodila vzdy pozerat do tem napr . kde sa akurat rodilo na babenka aa ako to babeny zvladli, vy nie??

rubinka
21. máj 2010

No ja som čítala teraz na nete popis toho Persilu Gold a písali že je to hlavne na biele a pastelové farby. A aj tá biela košeľa na obale čosi musí znamenať. Ja som to tuším v obchode kukala a nespomínali tam farebné.

adal
21. máj 2010

denisocka, ja som prala malému v Lovele, síce nie vždy všetko vyšlo, hlavne fľaky po zeleninke 😝 ale bol dosť citlivý na prášok ...
takže ak začnem prať (cez víkend sa chystám triediť) tak asi zasa len v Lovele 🙂

rubinka
21. máj 2010

Miciatko šak ty v tej téme budeš tiež tak ti to nebráni chodiť kukať iné témy. Ja osobne tu už svoje veci rozoberať nebudem lebo neni tu vôbec žiadne súkromie. 😒

abbey1
21. máj 2010

Miciatko,môj manžel aj dcéra sú barani a ja panna.Tak o tých bojoch niečo viem.A teraz do toho malá levica.ale to som vždy chcela,tak sa teším a dúfam,že do leva vydrží.

denisocka
21. máj 2010

moja segra je levica,narodena den prd mojim TP a veru,je to judaš iškariocky, amen ked aj maly bue tzaky,bo mať doma leva a strelca je už dosť o hubu 😀

evitkamalicka
21. máj 2010

aj ja som levica, muz je kozorozec a maly vahy

rubinka
21. máj 2010

Podľa mňa sa to nedá zovšeobecniť že také a také znamenie sa bude spravať dobre alebo zle, ved povahu dedíme. Niečo môže sadnúť ale to je podľa mňa len náhoda. Môj manžel je lev a ja na neho nedám dopustiť a iný človek v tom znamení môže byť zase neznesiteľný.

leteku
21. máj 2010

Deni - tak to budeme mať rovnaké aj ja mám strelca a teraz lev k tomu.

marija
21. máj 2010

Memory BIPA je aj tu hned za hranicami, nedaleko BA 😀

Lulusha tak manzelikovi teda drzime palce 😉 urcite to zvladne, nepoznam chlapa co by si nespravil vodicak na prvu supu 😎

Mici fiiiiha, riadny chlap 😀 hlavne, ze ot nieje nic vazne. Ja idem na prietoky a do poradne teraz v utorok tak som tiez zvedava ako sme na tom 😉

abbey1
21. máj 2010

Evitka a cítiš sa ako levica?Lebo ja som typická panna so všetkými vrtochmi,puntičkárstvom ale aj kladmi.Ha ha

januliatko1985
21. máj 2010

evitka, u nas tak isto ja som levica a muz kozorozec a maly bude dufam levik 😵

lulusha
21. máj 2010

my sme obaja s muzom ryby a maly bude lev 🙂 tak to s nami bude zametat jedna radost 😀 😀 😀

marija
21. máj 2010

Co sa tyka znameni, tiez to podla mna neije uplne jednoznacne 😉 tiez som baran a moja mama tvrdi, ze na vychovu som bola najednoduchsia, somnou nemali ziaden problem. Sestra je byk a brat blizenec. Moja mala je kozorozec a podla mna je to tiez skvele dieta, velmi kludne, velmi poslusne, pritom vnimave a mudre, takze to tazko povedat. Ale dnes sa mi snivalo, ze Stella bola jak maly cert, som stale z anou behala a nevedela ju ustrazit, ani ukecat ani nic 😀 😀 😝 no som zvedava 😉

evitkamalicka
21. máj 2010

abbey necitim, z charakteristiky znamenia na mna takmer nic nesedi 😅

snehulienka24
21. máj 2010

no caute 😅

sukromna tema? no dobre 🙂 tak ma tam supnite 😝

hali, pofotim dnes alebo zajtra a hodim si do fotoblogu, ale nie je co pozerat, mam vsetky BG flip s tymi menitelnymi vlozkami bud organic, alebo stay dry 🙂 este sa chystam na itti bitti a nejaky dalsi reprezentativny kusok, ako to tu baby nazvali 🙂

ja este neperiem, este nemam co 😀 myslim detske.....ale v nedelu si od evitky prevezmem par polodupiek, tak uz budem mat 😀

no a panna som jak bic 😎 😝

miciatko
21. máj 2010

rubinka ja len zee ked kazdy zalozi sukromne tak uz nebude kde chodit kukat ,verim ze aj ku nam sa chodi vela zien nakukat ze co mame nove a 😀 ,ale je na druhej strane pravda ze ak chces nieco sukromnejsie napisat, alebo ak neaky neprajnici ta sleduju tak sukromna je super 😎

abbey no ja som strelec a syn baran , vela som musela na sebe popracovat aby sme si nasli harmoniu , druhy synator je panna a to je super

marija
21. máj 2010

mne jeden astrolog numerolog raz hovoril, ze sice som baran, ale som typicky RAK 😀 lebo mne tiez nikdy baran na man nesedel, ale ked som si precitala o rakovi tak jo, to som ja 😀 😝

rubinka
21. máj 2010

Miciatko ja nepotrebujem aby si tu cudzie ženy chodili o mne čítať a ani aby si to čítali moji známi takže tak. 😀

marija
21. máj 2010

kocky tak popmimo co dnes varite? ja chcem spravit muzovi palacinky... sladke 😀 neporadite mi niektora nejake dobre cesto nan?

abbey1
21. máj 2010

Tak už aj júnovky začínajú rodiť.Už sa to blíži a mňa občas chytá panika.Neskutočne rýchlo to ubehlo.Sabi som nedávno pestovala a už ide do5triedy.Šalela som,že sa nám nedarí otehotnieť a už riešim pôrod.

marija
21. máj 2010

ja tiez nevidim dovod preco by som mala chodit kade tade do inych tem, hlavne napr.bab s nejakym urictym terminom. A ak do nejakej temys a aj chcem zapajat tak mozem poziadat o prijatie a mozem tam chodit, no nie? A vacsinou sa tie vseobecne temy neuzatvaraju a tieto co sme napr. augustovky tak sem chodime len my, cim viac sa pozname tym lahsie sa nam o sebe pise, a preco by to mal citat niekto iny alebo chodit ma sem niekto spehovat?

abbey1
21. máj 2010

Ja ti poradím jedine bezlepkové a bezlaktozové.ja dnes robím na želanie Sabi Gordon Blue s ryžovou a šalátikom.mňnam mňam,ale zasa nie veľmi zdravé.

denisocka
21. máj 2010

v sukromnej možem písaťž intímnosti 😀 a tuna bežne odpovedať ,ked sa niekto niečo opýta mimo sukromnej

januliatko1985
21. máj 2010

marija, ja mam perkelt od vcera a ked robim palacinky, tak kupujem tie v prasku a len pridam vajce , vodu a je to 😉

marija
21. máj 2010

abbey, nuz ja tiez verim, ze z augustoviek niektora porodi uz v juli 😉 aj u nas v januarovkach boli 2 miminka decembrove, sa vypytali na svet o nieco skor 😉 a napr. ved ty mas termin 2.8. to kludne tiez mozes byt este julova 😀

marija
21. máj 2010

deni 😀 ty ani sukromnu temu na to nepotrebujes 😀 😀 😀 ty bezne aj cisla uctov pises 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre