• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
joooj to ja som tiež čítala o tehu v knižkách a sledovala a hnevala sa keď dačo nesedelo podľa nich :grinning: teraz už viac využívam net :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja neviem, kazda knizka udava ine hodnoty, kazdy doktor povie nieco ine a potom sa v tom ma clovek vyznat :wink: ked osm sa pytala doktora kedy zacnem priberat on mi na to povedal, ze je to individualne a ked som stale nepriberala tak vyplasene na mna pozeral ci niesom chora... no ale ja soms a citila uzasne :wink: aj teraz sa tak citim, nevolnosti ustupuju, vazim sa tak raz za dva tyzdne a chystams a aj odfotit si brusko aby som mala na pamiatku ;) je fakt,z e pri malej som to prezivala viac a viac som sa sledovala, teraz na to ani velmi nemam cas...
6. jan 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hali, mna tiez bolieva vajecnik, teraz lavy, pri malej ma bolel pravy, lebo odtial sa vykotulala....baby to neznamena ze ked mi chutilo maso a syry pri malej, ze necakate dievcatka :grinning: ved toto moje tehu je ceeelkom ine ako prve, nepodoba sa v nicom...ale ja mam tusaka na tie vajka :sweat_smile: aj ked viac by som chcela babu :dizzy_face:
6. jan 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy moj ma horsky orbea, nejaky drsny novy model :grinning:
6. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... pred pôrodom sa budeme porovnávať kto kolko pribral :grinning: :wink: a po nejakých pár mesiacoch kto dal kolko dole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. jan 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tea, to my sme viac na cestu..uz sa tesim, ako si s nim zasa vyjdem na vyletik :dizzy_face: jaaj, lenadka, my sme sa bavili spolu, ze co by sme chceli, tak obaja trochu viac dievcatko..muz uz ma chlapca a ja by som zasa chcela mat taku moju spriaznenu dusicku, kamosku :wink:
6. jan 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis, janka, to bude ina motivacia :grinning:
6. jan 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka u mňa platilo jediné poznávacie znamenie na chlapca, chcela som straaaaašne melón a aj som ho jedla veeeeľa... a to keď som čakala maťka mi dr povedal že bude baba a kamoška keď som jej vravela o chutiach na melon tak zahlásila to bude chlapec :stuck_out_tongue_closed_eyes: a aj bol :grinning: a pri druhom tehu keď prišla chuť na melon tak som hneď vedela že je to isto chlapec :grinning: uvidím teraz :grinning:
6. jan 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako je s tymi tabulkami?su dve?alebo budeme vsetky v zltej,
lenadka ja som ti pisala do ip nejake info ale nevidim to este upravene :sweat_smile:
6. jan 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak podla cinskeho kalendara mi vychadza dievcatko :grinning:
6. jan 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy aj mne :sunglasses: ale to mi vychádzalo aj pri druhom tehu :grinning:
inak mohlo by sa dať do tabulky aj pohlavie podľa čínskeho kalendára, uvidíme aspoň jeho úspešnosť :wink:
6. jan 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Groka, myslim, ze ked by sme sa dali vsetky do jednej tabulky, stala by sa necitatelnou..asi bude lepsie ked to bude na pokracovanie :slight_smile: a mena budu Lenka a Jurko na doplnenie :slight_smile:
6. jan 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, co sa tyka melonu, teda cerveneho, tak na nom ulietam rok co rok :grinning: je to medzi ovocim uplne top u mna :slight_smile: teda...ovocim...niekde som citala, ze melon je zelenina :fearful:
6. jan 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podla cinskeho horoskopu mala byt mala chlapec a teraz by to mal byt chlapec, tak uvidime :grinning:

Ja melon velmi nemusim, ale uviidme ako sa mi zmenia chute pri tomto tehu :dizzy_face: ale ja si myslim, ze to bude chlapec, tak ako som pri malej malapocit, ze to bude dievcatko....
6. jan 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy to aj mňa je top, vždy sa teším na leto a melony ale toto bol taký iný pocit za melonom, že keď ho nezjem tak asi umrem :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chlapi mi došli zo sanovačky tak idem okolo nich zasa pobehať :wink:
6. jan 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak u mna by bol melon naozaj podozrivy, kedze ho nemusim :slight_smile:
6. jan 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea aj u mna :grinning: ale ak to bude chlapcek, tak mozno ich budeme nahanat po celej BA :wink: myslim tie melony :slight_smile:
6. jan 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som doteraz pribrala 2 kg, ale to je aj tym, ze sa musim setrit :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiez som akcny typ, stale v pohybe, no teraz...aj nakup v tescu mi sposobil spinenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: a este aj ten duphlaston :stuck_out_tongue_closed_eyes: chodila som cvicit 2 x tyzdenne aj mi upravila cviky cvicitelka na tehulacke, ale nemozem :frowning2:
vzdy som bola skor stihla, v prvom tehu som pribrala 16 kg, s porodnice som prisla o 9 kg lahsia a ostatne do 2 mes. poslo mam pocit ze s mlieckom :slight_smile: po roku na fotkach s Vianoc som krutila hlavou, ze aka som drevena.
Po tehu v lete mi ostali 2 kg, ale tie som akokeby nechcela zhodit :cry:
No a teraz uz mam brusko a prsia sa mi dost zvacsili, mm vravi ze ich mam velike :astonished: ze budeme castejsie robit babatka...no neviem, kedze nemozne sexovat asi ho to rychlo prejde :grinning:
tiez mi doniesol s obchodu nizkotucne acidko-ze nech vela nepriberiem :sweat_smile: a tiez je to puntickarska panna :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dnes ma odhovaral od tej kacky, ze by som nemala, lebo sa mi zvysi cholesterol-no mam ho tesne za hranicou normalu :unamused:
gabus verim, ze sa ta to dotklo, taketo veci sa zle pocuvaju kazdej babe.
6. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka aj ja mam doma puntickarsku pannu ;) ale zlaty, ze sa tak stara :grinning:
6. jan 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melon mozem hocikedy...keby tu tak teraz bol uz by nebol :grinning:
v telke som prave dopozerala taky roman a tam si zbierali a pochutnavali na cerstvych jahodach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sak sa slinami zadusim, uz aj som si vytiahla z mrazaku mrazene :grinning: este ze mi ich svokra obrala a dala do mrazaku, ja som sa v case urody valala v nemocke...tak jej teraz dakujem, ze mam aspon mrazene :grinning: :grinning: :grinning: a potom drzte dietu :grinning:

grofka IP namam ani tabulka nie je moja praca, aj ked peknucka je, no ja by som taku nezosmolila :grinning:
6. jan 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

prisla som vas pozdravit

aj ja mam doma puntickarsku pannu, niekedy mi to nevyhovuje,ze je taky puntickar a niekedy je to super, najma co sa tyka prac ohladne bytu, ked maluje, tak je to vzdy dokonale namalovane a opravuje este aj po maliaroch steny, atd...

mna dnes nejako vobec nenapinalo na vracanie, tak neviem cos a deje :confused: , hadam je vsetko ok
6. jan 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marija, on chcel aby mu viac zostalo :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka a vsimla som si,ze ty volas Groku Grofka :grinning: , asi si zle precitala :wink:
6. jan 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este nic nepribrala
6. jan 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana-noo mas pravdu a keby ma neupozornis volam ju tak dalej :grinning: prepac groka ups...tehu demencia :grinning:
6. jan 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka ale aspon to povedal, alebo to tak vyzenalo? galantne :grinning:

zuzana mna tiez prestalo zo dna na den napinat a prestalo mi byt zle...
6. jan 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme sa boli troska posankovat
6. jan 2010 o 16:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ja som si myslela,ze si sa inspirovala tym serialom z prostredia tej vaznice o tych zenach, neviem ako sa to volalo, nepozeravala som to, len viem,ze tam bola Grofka :slight_smile:
6. jan 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa uz dva tyzdne nevazila takze sama neviem ako som na tom s vahou :confused:
6. jan 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok