• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
rosienka rozkaz! Toto ma mala fotila s mobilo, ale aspon neco :grinning:
8. jan 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka mala..zrusila som ju ked som na mk objavila maminu kamaratku :sweat_smile:.. a nechcela som aby sa to nahodne dozvedela od nej.. a akosi som ju spet nedala este..
8. jan 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenadka- uz super brusko, aj ja si dnes prihodim moje, tusim podobne vytrca, alebo trochu menej
lucy kraaaasa :dizzy_face: aj ja uz chcem zas viidet nase drobatko..
autor
lenad- no kooonecne mas tvar! :grinning: foto uplne staci taketo, lepsie ako ruzove cudo
8. jan 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Buduci otecko bol velmi hrdy ked videl fotku babatka :grinning: taky bol chutny :sweat_smile:
8. jan 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli vonku, ja nemam chut na nic specialne

obcas jogurty, ale mam rada polievky, ale to odjakziva

lucy, pekna fotecka :slight_smile:
8. jan 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak som pridala foto aj ja, ani sama neverim, ze ten tucniak som ja :grinning:
8. jan 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som polievkova, ked aj druhe nebude polievka musi byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucy blahozelam, ja idem na USG v pondelok, uz sa neviem dockat :slight_smile:
Ja brusko mam odjakziva, takze teraz vyzeram uz tehotne, ale tak som vyzerala aj doteraz, hihi :grinning:
8. jan 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosi: čokoláda sa aj mne bridí, bléé

lenadka: tá posteľ je dokonalá :dizzy_face:

luci: fakt to tam má bábo akurát na hranie :grinning: , bude z neho malý futbalista
8. jan 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka - kde ste kupovali posteľ, je super, poraď
8. jan 2010 o 12:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka-sak tam mas dve! :grinning: ze tucniak co si? :grinning:
8. jan 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta postel sa mi paci, lebo dolu ma sirsie lozko a mala je taky cestovatel, tak aspon nespadne do rana :grinning:
kupovali sme ju v Jisku je teraz v akcii 165€ s madracmi takmer 300€ co je podla mna dobra cena. Videla som ju predavat aj ma mimibazare, ale tam strelil predavajuci cenu 200€ bez madracov :sweat_smile:
mm este dozadu na spodnej posteli pridal dosku aby sa mala neopierala o stenu, kazdy vecer sa na nu natlaci, nech ju stena nechladi :wink:
8. jan 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som pod nu napchala kosiky s hrackami-tak ma mala konecne miesto na hranie :grinning:
8. jan 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madrace boli tiez v akcii takze sme mali stastie na kupu
8. jan 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem to pohľadať na nete ďakujem
8. jan 2010 o 12:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja akurat idem skusit navarit polievku..to zas dopadne..naposledy som ju presolila :sweat_smile:
8. jan 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam chut na tu co ste tu vyvarali s kr. haluskami zeleninovu...ale hlivova sa mi vcera taaak podarila, dnes este s nej mame a uz sa napchavam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani pekne foto
8. jan 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne brušká :dizzy_face: :grinning:

lucy jej aká fazulka a má na hranie futbalku :grinning: :grinning:

ja som tiež chcela poschodovú postel ale mm o tom ani počuť nechce :angry:
8. jan 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem spapat druhe a potom ked uz bude mat prist mm sa demonstrativne posadim k zehleniu a budem sa tvarit aka som narobena :grinning:
8. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

máme srdiečkooooo

dostala som ten najkrajsi darcek aky som mohla,ale nervy som mala riadne este v cakarni a ked som si lahla a doki povedal "tu je"a ze narastlo a este pred tym ako mi povedal ja som videla nieco malu bodocku v jeho telicku ktora ako keby pumpovala,tusila som ze je to srdiecko a ked mi siokami na to ukazala tiez to bolo radosti,takyyyyyy balvan mi padol,no krasa nieco,nadherne,vsetko je v uplnom poriadku,len ten vytok co som spomynala zlty je tehotensky zapal a kedze nemozem nic na vkladanie prve 3 mesiace tak mi dal Rolagin s tou pumpou,takze vecer zaciname,prva poradna bude 25 alebo dalsie 2 dni po tom ktory den chcem mam prist,dostanem aj tehu knizku,mame aj fotku,ale hodin neskor,lebo som unavena a idem sa na chvilku vyvalit

ahojte
8. jan 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka super, gratulujem k srdiecku
8. jan 2010 o 13:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik :dizzy_face:
8. jan 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grofka-super! tesim sa s tebou! :grinning:
8. jan 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka
ze grofka :grinning: groka
8. jan 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka: super, veľmi sa s Tebou teším, dúfam, že aj ja sa takto veľmi budem na budúci týždeň, tiež som ešte tomuto mimi nevidela srdiečko :dizzy_face: .
8. jan 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,

groka, blahozelam k srdiecku. ja si tu nervozitu v cakarni este zivo pamatam. zhodou okolnosti sme vtedy cakali skoro hodinu. mm ma ukludnoval tym, ze mi na mobile prehraval rozne fotky. a potom to uzasne vydychnutie, ked bolo srdiecko na obrazovke. vidiet a pocut ze drobcek je v poriadku je ten najkrajsi pocit. :wink:

lucy, uzasna fotka maleho. krasne si tam plava. :slight_smile:

lenadka, mame uplne rovnake brusko. dam aj ja foto do albumu. ... len chcem pockat na najblizsiu kontrolu v stredu buduci tyzden. stale mi to totiz pride take nerealne ze som tehu. :sweat_smile:

tak ja som si dnes na obed dala cestoviny. boli dobrucke, len ste mi tu spravili hrozne chute s tym acidkom. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mam za sebou prve sono a predbezny datum 21.8.2010, tak by som sa k vam rada pridala, je to uzasny pocit vidiet na monitore toho nasho drobca :slight_smile:
8. jan 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok