• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Tiriel, znova mi doki posunul termin o tyzden :unamused: Mne nemoze vypocitat termin podla MS, lebo tu som mala 2.10. naposledy :angry: takze on vie iba podla ultrazvuku zistit, v ktorom tyzdni asi som :slight_smile: fakt tam ma moje bejby oproti inym vela miesta? :grinning:
8. jan 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako ti povedal,kolko si teraz ? mne vravela že podla dlžky 2,6cm to je 9+3tt
8. jan 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Povedal ze TP vyzera 16.8. a hovoril ze som 8+3 tt tusim :wink: aj dovolenku mi schvalil, tak som rada :slight_smile:
8. jan 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8+3 a až 3cm babatko? to čo máš za dlháňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Modelku :grinning: neviem, doki hovoril, ze uz ma skoro 3cm, tak neviem, co je to skoro :wink:
8. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to sranda ako ktory ultrazvuk meria a z toho vypočíta týždne . evit mala tuším 2,5cm
8. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, a zapamatala si si to spravne? moj drobec mal minuly tyzden 23,6 mm a doki napisla ze podla velkosti som 9+3 tt. poslednu mrchu som mala 23.10 a podla PM som v ten den bola 10+1 tt. ty si mala poslednu mrchu dokonca este o dva tyzdne skor, takze podla nej by si mala byt v 14 tt. to by si bola viac ako 5 tyzdnov posun. :confused:
8. jan 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo ta posledna mrcha nebola 2.11? to by uz viac sedelo. :wink:
8. jan 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, je to individualne :slight_smile: hlavne ze sme videli ich srdiecka a mame pokoj na dusi :wink:
8. jan 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla som svoje stare záznamy z prvého tehu a tam píšem,že fazulka mala 1,49cm a zahajujem 9tt podla usg /a vtedy som dostala aj preukaz - čo bolo cca 6 tt od splodenia - ....

v 11+4tt malo 3,4cm
8. jan 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mib, posledna MS bola 2.10., odvtedy nic :wink: ja som ale mala nepravidelny cyklus...pomylit som sa urcite nepomylila,doki povedal takmer 3 cm a ked som bola 21.12. tak to vyzeralo na 6.-7. tyzden...
8. jan 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiriel, tak to bolo aj u mna. ked mal drobec 18,7 mm bola som 9+1 tt.
8. jan 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm, neviem, mam sa zastavit pre knizku 12.1., tak sa ho spytam :wink:
8. jan 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, to je zaujimave. ale dolezite je, ze tak pekne rastie. mozno je to u teba cele poposuvane tou nepravidelnou MS.
8. jan 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno kazdy dr. ma inu mierku, tiez som si vsimla ze doktorka mi merala vacok a doktor babatko :confused: a kazdy si spravil iny zaver, doktorovi tym padom vyslo o 4dni mensie babo :sweat_smile:

hlavne ze tam su, maju rucicky a nozicky a bijuce srdiecka :wink:
8. jan 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak vy ste tu toľko popisali že som mala čo robiť aby som vás prečítala, tu sa len kecá a kecá :grinning:

Najskôr chcem zagratulovať "Groke" ku srdiečku a pochváliť "Lucy" a "Lenadku" aké májú krásné fotečky miminka. :wink:

Preberali ste tu viacero tém, tak sa pripojím, čo sa týka mien my máme vybraté Karinka a Tomáško.

Ďalej k váhe, ja mám teraz 48kg pri výške 157cm. :slight_smile:

A Chcem ukľudniť "Rosienku", mňa tiež prestali bolieť prsia, len semtam sú citlivé, takže nič sa neboj, je nás tu takých viac, ktoré nevraciame a nebolia nás prsia. :wink:

Inak ja idem na prvé sono, 11.1, tak sa už veľmi teším čo tam uvidím :slight_smile:
8. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Rubinka, tak ako hovoris :wink: inak budeme mat take podobne proporcie asi - ja mam 172 cm a 54 kg :grinning: drzim palce na poradnu, to mas zachvilu :wink:
8. jan 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, mna tiež prestali bolieť psia a tiež nevraciam, niekedy sa preto bojím, či je všetko v poriadku, lebo okrem vynechanej menštruácie nemam žiadne príznaky...
8. jan 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, to je v pohode, kazda to znasame inak, niekto si to vytrpi viac, niekto menej a niekto vobec..bud rada :wink:
8. jan 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale my to budeme mať asi v rodine lebo ani moja mama ani teta nemali nejake extra tehotenské priznaky... no ale niektoré si dosť vytrpia, niektoré moje kamošky vracali celé tri mesiace...
8. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked som dnes došla na vyšetrenie,tak sa ma dokyna pýta na ťažkosti a vravím jej-že žiadne a že asi niesom tehotná :grinning: lebo sa mi to fakt nezdá ... a zrazu taka fazulka na mna kukala
8. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak,my sme to ešte stale nevraveli rodine . nejak mam obavu -kedže švagrovci sa dlho snažia a nedari sa im ani tak,ani tak a viem že to bude švagrinu "bolieť" ked oznámime druhe miminko .
8. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do hajan,boli ma nejak hlava - to zas pri prvom tehu som nevedela,že vobec hlavu mám :sweat_smile:
8. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,môžem sa k vám pridat ?
tiež cakame miminko v auguste :slight_smile:
8. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som si uz zdriemla:slight_smile:a som tu zas a tipujem ze polovicku noci nebudem spat :angry:
8. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :wink:
nejake informacie o dlzke fazulky najdete aj tu... staci zadat datum poslednej menstruacie a ste vo svojom tt :wink:
http://www.tehotenstvo.academy.sk/index.php
8. jan 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak podla toho moze mat v 9 tt babo 2-3 cm, akurat ze by som podla ms mala mat poslednu 9.11.09...a jani, mam ten isty problem, tiez velmi tazko zaspavam :frowning2: a casto sa budim...
8. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ahoj ladena, jasne, pripoj sa ku nam :wink:
8. jan 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy ja mam presne otoceny rezim:sweat_smile:..cez den zaspim niet kedy a v noci nie a nie zaspat :pensive:
8. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To sa napravi...ja tiez vstavam neskoro, lebo neskoro zaspim a velakrat ma okolo 5tej chyti unava a zalahnem:slight_smile:
8. jan 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok