♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
22. mar 2011

@veve10 maska davam taku kocku asi ako mala kocka drozdia

evanns
22. mar 2011

@mirmaj to som odpisala z pomocky co ma mm napisane ked nie som doma 😀 😀 😀

mirmaj
22. mar 2011

@danulka3 ked ti napíšem ja tak my sme total mimo režim 😀 😀
6:30 mlieko
9:00 pokus o spapanie ovocia , zatým mlieko
12:30 zelenina s mäskom
14:30 mlieko
17:00 mlieko
20:00 mlieko s kašou, niekedy v noci ešte mlieko, niekedy nie

mirmaj
22. mar 2011

@evanns 😀 😀 😀 on si to píše? 😀 😀 super aspoň ti nevyvoláva ako môj, že čo jej ma dať 😀

akika722
22. mar 2011

a som späť 😀 😀 😀

akika722
22. mar 2011

@mirmaj moj papka vkuse 😀 nemame režim 😀 aaale teraz štrajkuje 😨 mlieko nechce 😨 a ked vidí že niekto iny je,spusti takyyyy plač 😨

veve10
22. mar 2011

@lenadka mala kocka drozdia? jezis...to neviem aka je. ☹ Ja davam kusok vo velkosti cca jednej Minonky 🙂
No - moj prave pred 2 tyzdnami nejak odrazu schudol (najprv grckaval, potom mal aj teploty), ale teraz to dobehol a uz ma skoro 7700g. Len by sa mohol este potiahnut - 67cm je malicko...ale on bol vzdy drobcek - uz od narodenia. 🙂
Okrem toho sa este len pred par dnami zacal konecne pretacat. Doteraz len lezal a maval rukami 🙂)) Sedenie nic, lozenie nic...akurat tak vela blaboce 🙂

mirmaj
22. mar 2011

@akika722 😀 😀 tak nie sme len my bez režimu 😀 😀 my zasa prevažne len mliečko 😝

danulka3
22. mar 2011

@evanns
@danulienka35
@veve10 ďakujem,mne sa len zdalo,že ako sme zaviedli príkrmy,tak papáme málo mliečka,lenže ,keby sme dali asi hodinu po príkrme ešte mliečko,tak by sme potom nespapali obed

veve10
22. mar 2011

@lenadka a do kolko ml davas tu kocku masa? Resp. ake velke porcie robis? Ja mu davam za jeden Avent poharik kasicky - teda cca 160 ml. Zjedol by aj viac...tusim sa mu to dost paci...ale kedze mi pred tym grckaval, lebo sa prejedal, tak sa bojim dat viac.

danulienka35
22. mar 2011

@danulka3 no tak nasa mliecko moze i miesto cajika hovorim mliekoholik uz v lekarni sa nam smeju len mliecko chodime kupovat mi by sme mali mat uz nejaky bonus 😀 😀 😀 😀 😀

danulka3
22. mar 2011

A s tou kašičkou nám nepomôžete,robí ju niekto "domácu"? 😉

veve10
22. mar 2011

@danulka3 ved ked das o 9 ovocie, o 10h mliecko tak o 13h by este nebol hladny? Nooo moze byt...kazde babatko je ine. Moj by mi zjedol aj hlavu 🙂

mirmaj
22. mar 2011

@danulka3 ja nie, ja robím tie krabicové, takže ja ti nepomôžem 😒

danulka3
22. mar 2011

@danulienka35 množstevnú zľavu 😀 😀 😀

akika722
22. mar 2011

@danulka3 aku domacu moja???ja davam tie kupovane..aku mysliš???

danulka3
22. mar 2011

@veve10 ja dávam 7.30 mlieko,10-10.30výživu alebo ovocie

danulienka35
22. mar 2011

@danulka3 no to hej 😀 😀 😀 dva tydne dozadu som kupovala 2 velke balenia nutrilonu 2 a vcera som kupovala zas 2 balenia

veve10
22. mar 2011

@danulka3 jaj - sorry. 🙂
ja momentalne urobim klasicky Nutrilon (asi iba 100ml) a do neho nasypem Babylove instantnu prosnu kasu (z DM) a dochutim troskou ovocia. Ale mam kupenu aj instantnu ryzovu z bioobchodu - s tou to striedam. UM som dnes minula a budem pouzivat moje odsate - rovnakou technikou ako s UM.

akika722
22. mar 2011

baby dnes sa Paťko tak blaznil s mojim bratom že sa na podlahe tak šmykol že spadol do zadu na hlavičku a až tak že sa mu odrazila od zeme ☹ ☹ ☹
už sa zobudil 2x s plačom ako keby sa mu niečo snivalo lebo vykrikuje že to nechce..neviem čo ☹

danulienka35
22. mar 2011

@akika722 chudatko male a je v pohode nie?

seagull2404
22. mar 2011

@katulkaaaaaa no, to sa stane aj s krupicou, ale ked budete ovocie, tak to isto prejde a tiez pomaha harmancekovy caj 😉 mm je tiez taky, ze "to co si zase kupila", takym tonom, ze by som najradsej jednu vrazila 😠

danulka3
22. mar 2011

@akika722 či niekto nerobí ryžovú,alebo viem,že aj z vločiek sa dá,kuknem niečo na nete,mne sa zdajú tie kupované strašne sladké 😝

seagull2404
22. mar 2011

@danulka3 @kvietok121 ok baby, uz sa tesim, uvidim, ci sa podari

evanns
22. mar 2011

@mirmaj no pise si lebo mi volal ale ja nie vzdy mozem dvihnut...teda mozem ale to je take ze vediem poradu a 10 ludi tam sedi a ja do telefonu ze: "hej mliecko, 180 ml vody a 6 naberaciek nutrilonu" 😀 no trapne 😀 😀 😀 tak uz si pise 😝
@danulka3 ja kupovanu davam 😒

danulka3
22. mar 2011

@veve10 To sa ti podarí toľko odsať???

evanns
22. mar 2011

@seagull2404 dnes som robila ten kapustovy salat co si dala rano link a bol vynikajuuuuuci...ufff...som sa obzrala 😀

danulka3
22. mar 2011

@akika722 moje chúďa,asi sa mu len niečo sníva

veve10
22. mar 2011

@danulka3 no, ta moja prosna a ta ryzova nemaju ziaden cukor. Ten obsahuju iba tie hotove s UM do ktorych pridavas len vodu. Tie moje su len obycajne instantne vlocky - nic viac. Preto to aj preferujem...aj ked mam nakupenych kopec aj tych sladkych detskych. Snad ich raz miniem. 🙂 Inac aj ja niekedy davam ovocie az o 10, alebo az 11. A niekedy mi spi cez obed aj 2,5 az 3 hodky a potom to vyjde tak, ze o 4 obeduje. Vtedy kasu bude nedam, alebo mu ju dam o 19h a o 20h po kupani nakojim a ide spat.

danulka3
22. mar 2011

baby,idem spať,malý sa stále budí,už ma nebaví behať hore dole,zajtra vás dočítam,prajem dobrú noc,aj vašim detičkám 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre