♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
19. máj 2010

Ja nechapem mojho doktora, on len ze citujem Prichadzate do 3. trimestra, takze treba obmedzit pohlavny styk. To je vsetko, potom som sa ho spytala, ze ci je krcok ok, a on, ze je maksi, ale to je v 3. trimestri normalne...ziadna zmienka o kludovom rezime, nic...

denisocka
19. máj 2010

ahoj lucy,takže vidim,že už asi pomaly všetkým začína mäknuť , neboj vydržíš - len ten cervix je nejaky kratky 😖 hlavne sa šetri a musite teraz sexualne abstinovať,ked tak kazal,aby si si nevyvolala ten porod predčasne . ja mam CS 1-2 a krčok mal 43mm

mandylion
19. máj 2010

Moja mama mala cele tehotenstvo nizko a bola celych 9 mesiacov na rizikovom:(

rubinka
19. máj 2010

Mne sa zdá že ked je nízko tak sa musí ležať.

lucy1990
19. máj 2010

Ahoj deni, tak poviem ti, ze som dost vyplasena, stale si hovorim, ze nemam ziadny problem a teraz zrazu toto...stale mam v knizke ze F a teraz 1,5...no a cs som mala 1 a teraz mam 2... a to som tam bola pred mesiacom...budem sa modlit, nech este mesiac vydrzim...

michaela80
19. máj 2010

lucy hlavne klud...staci viac oddychovat a vsetko bude o.k. jasnacka sex az ked tak po 36 tt ......ale to sa da vydrzat...vlastna skusenost...

denisocka
19. máj 2010

ale vydržíš lucy-neboj,len či vydržíš bez sexu 😀

lucy1990
19. máj 2010

Fiha, 2 mesiace bez sexu, to mi aj blana zarastie 😀 ale tak co uz...pre Lenku vsetko...chuda, ona uz je nachystana dole hlavinkou 😔 hadam este vydrzime...

michaela80
19. máj 2010

baby treba mi teraz cez vikend nachystat veci do porodnice...mate zoznam niektora po ruke...zeby som na nieco nezabudla...a uz aj malej musim prichystat veci co mi bude treba v porodnici a potom na cestu domov...

michaela80
19. máj 2010

lucy mi sme uz min2 tyzdne dole hlavou...cize pohoda...

mandylion
19. máj 2010

Luci, myslim, ze keby to je vazne, alebo take vazne, ako si sa teraz zlakla, tak by ti doktor povedal, ze sa mas setrit a vypise ta skor na matersku...neboooj 🙂

michaela80
19. máj 2010

inac je tu jedna baba v 14 tt a jej povedali ze ostava tam lezat do 36 tt...tak to je hadzana...

michaela80
19. máj 2010

my..

lucy1990
19. máj 2010

Mandy, ale on vie ze som doma....tak mozno preto nic nepovedal...ja neviem...

mandylion
19. máj 2010

lucy to vydrzis, my teraz sexujeme ako stari ludia 😅

mandylion
19. máj 2010

lucy, a ty si doma na rizikovom?

helen1007
19. máj 2010

lucy, myslím že to pre bábo bez sexu vydržíte. My sme bez sexu odkedy bábo čakáme.....stále boli nejaké problémy, tak sa nedalo. Môj teraz už manžel si neužil ani svadobnú noc. Ale zhodli sme sa, že si kľudne počkáme.... len nech je bábo v poriadku.

lucy1990
19. máj 2010

Mandy nie na rizikovom...ale nepracujem tak som doma...doteraz bolo vsetko ukazkove...idem nachvilu prec...

simuska153
19. máj 2010

Ahojte,

vy za 3 dni napisete cely roman 😀 .... ako to mam potom vsetko precitat???

Aspon co som zachytila:

Didulka - smola s tou cukrovkou ☹ , drzim palce, nech to zvladnes bez problemov a hlavne, nech ta manzel neprovokuje so sladkostami 😠 .... ja mam teraz taku prirodzenu dietu - mne je este stale s cokolady a sladkosti zle ☹

Marija - dufam, ze Melinke uz je lepsie, hlavne, ze uz sa zacalo nieco riesit s tymi jej anginami... najhorsie je vzdy bezmocne cakanie ☹((. S homeo mam aj ja len dobre skusenosti - Adamko mal od narodenia az do 1,5 r. zvysene hodnoty pecenovych testov a straaasne pomalicky mu to klesalo - tak sme minule leto nasadili 3-tyzdnovu homeo liecbu a hop - hodnoty sa znizili takmer na normal 🙂)).... Tak drzim palceky, nech uz Melinke konecne nieco zaberie.

Adal, kvietok a ostatne - bruska mate krasne, tak len nech pekne rastu a babuliatka posluchaju

A idem docitat vcerajsok...

adal
19. máj 2010

ahojte, tak som naspäť z kardiológie, zatiaľ je tlak vraj v poriadku, kázali mi často premeriavať, robili aj EKG, to je v poriadku 🙂
Lucy, ešte nemáš dieťatko a máš kľud tak naozaj oddychuj, ja som kvôli tomu že som mala nízko placentu ležala v nemocnici ☹ tak sa šetri 😉

adal
19. máj 2010

a dievky, čo je to sex 😉 ja teraz v tomto tehotenstve tiež držím "diétu" 😀

mandylion
19. máj 2010

adal....no...aj ja zratam tak na dvoch rukach kolko krat sme mali...aj mi ho je luto chudacik moj, ale sak ked som taka tucna, nemoze mat na mna ani chut :D

zeytin
19. máj 2010

My - mm aj ja - si nas sexik pochvalujeme 😀 Mam strasny apetit a jemu to vyhovuje... 😉
Inak ten cervix tam nemam napisany ani ja... iba mi povie, ze vsetko je ok...

simuska153
19. máj 2010

My sme dnes hore od 5,38 😝 - Adamko je zase chory ☹ - ma nadchu a kasel.... to z tohto otrasneho pocasia.... ale aspon nam zacali vcera kurit 😉

Rubi - krasne vecicky 🙂
Didulka - Ty mas teda riadnu smolu ☹((( - hadam Ta uz nic dalsie katastrofalne nestretne ☹ ... ale brusko mas krasne 😵

Miska - uzi si vikend s rodinkou 😵

Lucy ☹ ☹ ☹

rubinka
19. máj 2010

Simuska ďakujem, ty máš tiež krásne vecičky 😉

didulka85
19. máj 2010

Sex? To je co? 😀

Cely prvy trimester sme mali sex zakazany a potom ma presla chut. Teraz by som aj, ale som ako slon a muza boli chrbat... 😀

didulka85
19. máj 2010

Simus diky...

Nam tiez kuria, ale vypla som radiator. Mne je totiz stale teplo.

adal
19. máj 2010

mandylion, didulka, nie ste tučné, ste tehotné a tak to má byť 🙂 ale keď sú problémy a nedá sa, je to iné ☹ pre dobro dieťatka vydržíme, no nie ?

mandylion
19. máj 2010

Baby, jasne, ze je najdolezitejsie zdravie dietatka...🙂
Baby, ja teda asi matersku nedostanem, kazdy hovori nieco ine :((((( som z toho hotova

eliska252
19. máj 2010

Lucy ja mám celé tehu bábo nízko preto mám predpísaný kludový režim čo znamená, že väčšinu dňa mám ležať aj keď veľmi sa mi to nedarí dodržať aj keď sa snažím a stále užívam magnézium 250mg 3x denne a cítim sa v pohode. ani ja nemám nič napísané pri cervixe furt tam mám prázdne kolónky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre