♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kamajka
11. apr 2010

si už bola tehu keď ste sa brali?

denisocka
11. apr 2010

Najdi na www.amazon.com vo vyhladavaci Angelcare 401 , cena okolo 65libry

tea333
11. apr 2010

mam otazku na baby co uz maju skusenost s tym, kolko oblecka treba na mimco, pofotila som do albumiku, vacsinu mam 56-62 velkost,nieco aj 68, skuste kuknut a zhodnotit, ake oblecko mi este chyba, ak mozte 🙂
a perieme kazdy den tak ci tak, a mame susicku, tak sa mi nechce kupovat vela oblecka 😅

lulusha
11. apr 2010

juj, tea, ake krasne veci 🙂)) ja sa chystam tiez coskoro na nakupy 🙂 zatial som kupila len dvoje body, neodolala som... ale koncom mesiaca bude v Inchebe velky veltrh pre maminky a buduce maminky, tak si uz brusim zubky 😀

kamajka
11. apr 2010

tea podla mna je toho dosť, priebežne budeš vidieť ako dieťatko rastie a čo potrebuje.
ja tiež nebudem veľa oblečka kupovať, radšej potom priebežne aj podľa toho aké bude počasie a tak..

kamajka
11. apr 2010

tea ten kočiarik je len hlboký?

snehulienka24
11. apr 2010

dakujem babulky...
tea veci su krasne, tiez by som uz mohla aspon jeden kusok kupit... 😅

kamajka
11. apr 2010

normálne sa mi páči 🙂 ale to nie je taký ako z demy tie obludy že?? aj tá konštrukcia je trošku nižšia ako tie klasické, či?

marija
11. apr 2010

Ahoj kocky. Kamajka ako mala?

Ja mam placentu tiez vpredu a pohyby som citila dost skoro, tak neviem.

Ja mam Nanny ponitor dychu. Pouzivala som aj pri malej a bola som total spokojna, takze aj tento krat to bude tato znacka.

tea krasne vecicky 😵 ja este nemam nic, chcem potriedit veci po malej a potom uvidim. Cely cas a do dnesneho dna mam problem s tym, z ema kopu oblecenia ktore ani nestihne vynosit 😀 takze nemas sa kam ponahlat, vsetko sa da kupit a dokupit a na zaciatok to podla mna staci, ved z coho sa potom budes tesit ked nebudes moct chodit kupovat vecicky drobcovi? Inak chcela som sa opytat to meno ma aky povod? Este som take nepocula, ale ma nieco do seba 😉

kamajka
11. apr 2010

Mari bolo jej už fajn ale zjedla banán a potom si prosila čaj tak som sa zľutovala, no koniec, zase sa pozvracala a už má aj teploty. Vy ako?

michaela80
11. apr 2010

Tea toto som mala pri malom a bohate to stacilo, no on je vo februari narodeny...
48 cm;2,3 kg
Body - biele s dlhým rukávom
- biele s krátkym rukávom
Dupačíky tenké 3x
Čiapočka - 2x
Rukavičky – biele
Ponožky - 4x

50 cm;3,2 kg
Body – 4x
Dupačky zamatové - 8 x
Dupačky tenké – 1x
Tepláčiky – ružové
Čiapočka - 2x
Ponožky –5x
Topánočky - 3x

56 cm;5 kg
Body tielkové -8x
Košieľky - 6x
Dupačky tenké -2x
Teplačky 4x
Súprava bavlnená - modro - biela - (dupačky, košieľka)
Súprava zamatová - biela - (dupačky, tričko, čiapka, topánočky)
Súprava na krst - biela zavinovačka s veľkou čipkou, košieľka s čipkou a čepček
Prikrývka na krst - saténová s čipkou
Kombinéza flaušová - 2x
Čiapočka - 1x
Ponožky - 1x
Pančuchy - 1x
Topánočky - 2x

62 cm;6,5 kg
Body - 5x
Tričko - 2x
Súprava letná - 2x
Dupačky zamatove - 2x
Súprava - 1x
Tepláčiky- 1x
Mikina - 2x
Nohavice - 3x
Bunda –1x
Čiapočky - 4x
Ponožky - 5x
Topánočky - 2x

marija
11. apr 2010

Kamajka ☹ asi bude mat nejaku crevnu virozu ked uz aj tepltoky ma... chudatko, drzim palce nech jej to prejde. My dobre, nastastie uz. Zajtra by ich mali pustit domov, dufam, ze tak aj urobia lebo uz jej davaju len ATB a to mozem aj ja doma a uz by jej nemali robit ziadne vysetrenia. No uvidime zajtra rano na vizite co povedia, ale ja uz sa total neviem dockat. Idem do Avionu jej nieco kupit, hned rano navarim dobry obedik a dnes vecer asi nezaspim 😀

michaela80
11. apr 2010

a v podastate ty 48 a 50 ani nepotrebujes....

marija
11. apr 2010

Miska a to si pamatas ci si si to niekam zapisala? 😕 😅 ja uz ani len netusim co mala moja mala na zaciatku 😀 a to bolo pred 2 rokmi tvoj uz ma 9 😎

marija
11. apr 2010

Miska furt sa ta chcem opytat a vzdy zabudnem, ze maly sa preco narodil v 30tt? viem ze si pisala ze si bola od zaciatku na rizikovom alebo nieco take sa aspon mne zda, ale preco si bola na rizikovom? mozno si to uz aj pisala, ale asi som to presvihla 😀

michaela80
11. apr 2010

to tehu bolo od zaciatku zle..placenta sa mi odlucovala a v 10 a v 20 tt hrozil potrat...strasne som krvacala...brala som partusystem na udtrziavani a mala som max kludovy rezim streidavo doma a v nemocnici a v 30 tt+ 2 mi zacala pobede odtekat voda nasledne kontrakcie a rano po sone ho urychlene vybrali...co sa stalo sa uz asi nedozviem a doki mi to ani nechce povedat...ze mam byt rada ze zivy ahlavne zdravy bez nasledkov...

peta131
11. apr 2010

kami brali sme sa teraz vo februari to som bola v 16tt 😉

marija
11. apr 2010

Miska a teraz si tiez na rizikovom? No hlavne, ze to dopadlo dobre, uff. Maly je krasny a v zivote by som nepovedala, ze sa narodil predcasne 😀 ste ho vypiplali zlaticko malinke. Ked som videla tie fotky fakt bol strasne malinky. Ale velky bojovnik 😉

michaela80
11. apr 2010

marija to som si spisala vzdy ked som davala male veci k rodicom domov odlozit...do mojej dievcenskej izby...ale co z toho ked to boli same chlapcenske veci...este sa chystam pretriedit a tie vacsie od 68 a uvidim co budeme moczt pouzit pri nasej slecne...

peta131
11. apr 2010

tea pozrela som tvoje vecicky no myslim ze ti to bude stacit nadherne veci mas pokupene 😵 maly bude v nich fesak 😵

michaela80
11. apr 2010

teraz som preventivne na rizikovom ale brala som 4 roky lieky ako prepripravu na tehu..a kontroly mam aj 3 krat do mesiaca...
no preto sme sa neponahlali s druhym lebo take babo sa musi vypyplat...ale stoji to za to.. je velmi sportovo nadany...momentalne je na turnaji futbalovom v KE a v skole je uplne bezproblemovy same jednotky domov nosi a to sa s nim ani ucit nemusim..ze mal nejaky test sa dozviem ked uz ma 1 v ziackej...absolutne mi to nepovioe....je sice pravda ze skrabe ako kocur ale co uz ..ja skrabem tiez... 😀 😀 😀

marija
11. apr 2010

Miska super 😵 ale zatial ziadne problemy nemas vsak?

michaela80
11. apr 2010

zatial nie ale doki uz pozhanal pre istotu lieky na udrziavanie....ked nahodou sa nieco pokazi....dufam ze nie..ze fakt prculku donosim aspon do toho 36 tt...

marija
11. apr 2010

Miska drzim palce! Urcite to dotiahne az do toho 40tt 😉

abbey1
11. apr 2010

Ahojte.Konečne som pridala fotky Zarušky ešte z pred mesiaca,ale väčšinou to bolo3D video,tak sa mi podarili len tieto.A ešte 1 foto nášho kočiarika.

marija
11. apr 2010

Abbey peknucke 😉 kocik pekna farba. A dcera sa tesi na sestricku? UZ je to velka kocka, to uz bude aj pomocnicka z nej.

abbey1
11. apr 2010

Dcéra ju berie ako nutné zlo do rodiny,už bola dlho sama a zvyknutá na všetko pohodlie a pozornosť.Ale už sa to lepší.Vybrala meno,kočík a pomáha nakupovať.Je to môj pokladík.Inak ona deti miluje,len už si uvedomuje všetky obmedzenia,ktoré nám bábo prinesie.Prvé,že tento rok žiadne more.

miciatko
11. apr 2010

Tak to more je tiež jediné čo mojim chalanom vadí 😝

michaela80
11. apr 2010

my sme na tom podobne...ale mm rozmysla ze este by ho vzal aspon na 7 dni zaciatkom jula aj s kamosom do Tunisu...uvidime...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre