♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
17. máj 2010

Teraz mam poucenie na dalsich 10 rokov 😅 som povedala, ze farbu na seba nakydam az ked budem sediviet 😀 ale mm mi to strasne rad pripomina, aka som bola rozkosna, ked som vosla do posledneho kadernictva, siltovka na hlave, a slzy v ociach, ze chcem svoju povodnu farbu 😅 no a ani nepoviem kolko ma stal tento moj spas, pri ktorom som si akurat znicila vlasy 🙄

lucy1990
17. máj 2010

Lulusha, si ma tak navnadila, ze dnes asi urobim palacinky 🙂 len mi musi niekto ist do obchodu pre vajicka 😅

januliatko1985
17. máj 2010

ja som tiez uz vselijake vytvory mala na hlave, ale ostala som verna takej gastovej, tmavohnedej a tak. a pridavam aj ja moje brusko, uz sa mi vysunul nejako vyssie sa mi zda:

denisocka
17. máj 2010

lucy,čo by ja zato dalakeby že dam melir a vytiahne mi dobiela 😀 ja mam už na hlave všetko ,takže ked dam melír,ostane rišava

teraz som chcela toto - preto som si dala ten popolavy blon,že reku potom hore nafarbim na hnedo a nakoniec mam cele hnede a okrem toho,kamoška čo ma strihava ma prišla na 2x ostrihať,bo na prvy krat v piatom mi tými nožnicami len lizla vlasy,ale hodinu sa s tým srala a na druhy den som ju volala že na kratšie a to už zas vycvajkala na 7cm vlasy a v zadu dlhe 😅

denisocka
17. máj 2010

je baby,mne ta farba chytila nejak do zeleno/hneda ..... to je super,to som ešte nemala 😀

evitkamalicka
17. máj 2010

mne farba chyta dobre aj v tehu

januliatko1985
17. máj 2010

deni 😀 nevadi, ja som mala uz aj ruzove, supni na to nejaku orieskovu a budes mat pokoj 😅

denisocka
17. máj 2010

evi,tu nejde o tehu,tu ide o tu farbu čo som kupila, nejak som si neprečítala navod,na ake vlasy je... a to som skoro kupila farbu čo sa dava na 75% šedín,to by som ešte len dopadla

denisocka
17. máj 2010

jani,nič na to radšej nešupnem,počkám par umytia,šak stejne nikam nechodím a do poradne si dam na hlavu nejaky mech

januliatko1985
17. máj 2010

nemate tu niekto link na ten angel care 2v1? ten co ste z uk objednavali niektore,hmmm?

rubinka
17. máj 2010

Jani krásne bruško 😵

Ja ked som sa teraz v tehu farbila, som sa strašne bála ako mi to chytí lebo som čitala že v tehu nemusí chytiť dobre alebo že z toho výjde iná farba, ale chvalabohu dobre to dopadlo. 🙂

januliatko1985
17. máj 2010

a mne co sa stalo minule, som farbila mamke vlasy a to nie prvykrat, ved aj sebe furt farbim. a jak jej nanasam farbu na vlasy tak jej hovorim , ze juuj jak super vonia, a jak som jej ju tam nadzabkala na hlvau a pozeram do krabicky , ze jej vyberiem ten balzam po umyti, tak som zistila, ze namiesto toho , co som jej mala zmiesat s farbou som zamiesala balzam, preto tak fajne to vonalo.a to preto som si zmylila, lebo ten balzam bol teiz v tube jak ta farba, som myslela, ze ma slak trafi. tak som jej tu farbu dala len tak zvlast na vlasy. no sme sa fajne nasmiali to sa mi v zivote nestalo, po tolkych farbeniach 😀 😅

lulusha
17. máj 2010

no mne tiez farby cely zivot chytaju a) do rysava a b) na cierno 😀 😀 😀 ked si dam bledsie odtiene, som taka do cervena a ked si dam tmavsie (staci aj cokoladova), som cierna 🙂

januliatko1985
17. máj 2010

dik deni

mywiel
17. máj 2010

Ahojko prave som prisla z utz morfo a musim sa pochvalit maly uz ma 500g, vsetko ok. 😉 🙂

denisocka
17. máj 2010

no super myw

rubinka
17. máj 2010

Jani a mamina hlava potom ako dopadla? 😀
Mne chytá farbu väčšinou tak ako je na krabičke akurát len blond otiene mi divne chytalo, som skončila s oranžovou hlavou raz 😕

denisocka
17. máj 2010

luluša,presne tak

januliatko1985
17. máj 2010

rubi, tak celkom jej to aj chytilo, len nie tak ako sme si to predstavovali 😀

januliatko1985
17. máj 2010

baby, my sme tak skvelo vcera ukoncili vikend s mm- sme vytopili susedov 😅 neviem jak sa to mohlo stat, ja som sa kupala a mm sa potom sprchovala a zrazu klope sused, ze vytopili ste nas 😲 no nstastie len trosku, nieco nam tam asi preteka pod vanou,tak super, no neeeervy, tak musi prist instalater, fakt uz len toto nam chyba. 😖

rubinka
17. máj 2010

No tak to fakt nepoteší 😨

ma.jus.ka
17. máj 2010

Ahojte,
aj tu stále prší, ale našťastie nie sme chorí... všetkým chorôbkam prajem rýchle uzdravenie 😉. Ja mám dnes domka mm, ale len čo sme sa naraňajkovali znovu zaspal...ale že keď ho nechám pospinkať, tak pôjdeme poobede do Hlohovca do obchodu Aladdin pozrieť kočíky, a komodu alebo prebaľovací pultík, tak sa teším. Ja idem zatiaľ pofotiť našu výbavičku pre drobca...skúšky úspešne za mnou, už len dopísať bakalárku, takže sa môžem konečne venovať takýmto príjemným činnostiam🙂 pekný deň dievčence 🙂

zeytin
17. máj 2010

Majus - ty si z Hlohovca?

groka
17. máj 2010

jaj ake nervy,uz kuria,ale stale slabo,stale odvzdusnuju mam to na 3 a je to len letne,stale klopkaju na tie radiatory,mi lezu na nervy a jaka zima mi je uz,hruby rolak na sebe a plecia ruky ladove,uz aj sopel chytam,tak ale som pozatvarala dvere na izbach nech sa izby aspon vykuria poriadne

rubinka
17. máj 2010

Majuska, tak super že sa všetky skúšky podarili 🙂

lucy1990
17. máj 2010

Majus sikulka 😉 ja uz obedujem, cokoladove slize 🙂

didulka85
17. máj 2010

Konecne som doma z onkologie. Uz som myslela, ze si tam lahnem, tak mi bolo zle. Pravy prsnik cysta 9mm, lavy prsnik zhluk cyst. Parada... Ale neprekvapilo ma to.

Vcera sme boli na poslednom nakupe presne za 300E. Priprava na Saru je nakladnejsia a zlozitejsia ako priprava na nejaku veledolezitu delegaciu. 😀 Co uz... Ved to aj bude ten najdolezitejsi clovek.

lulusha
17. máj 2010

jani, my sme vytopili susedov hned v prvy tyzden, co sme sa nastahovali 😀 zapla som pracku a vyletela mi hadica z vane... pracka doprala, my si sedime v kuchyni akoby nic a potom som sa vybrala, ze vyvesiam 🙂 vojdem do predsiene a clap-clap 😀 😀 suseda hned dobehla hore, ze co sa deje, ze maju mokre steny a svieti im svetlo, aj ked je vypnute 😎

rubinka
17. máj 2010

Didulka na onkologii? 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre