♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
7. máj 2010

Chces vidiet aka bola krasna? 😵 aj ja som plakala na vlastnom obrade, a mm bol tiez namakko 😅

ikulka
7. máj 2010

ahojky nestíham čítať len tak zbežne lenadka všimla som is kiahne no my ich riešime už od januára som myslela že už je pokoj ale nie ešte stále su v dedine teraz ich aj dospelí podostávali...a to som sa tešila že sme ich nedostali a dokonca dnes som sa dozvedela že do obchodu kde chodíme(maju sukromníci v dome mali 2 chalani kiahne a jeden je stále v inkubačnej doba...no tak mám zas nervy. a to ti malu nepomože dať preč ked už bude kiahne mať lebo oni su nakazlivé už omnoho predtým takze potom je to už len o otm či si mala ty alebo nie...no dufam, že vás obídu...

denisocka
7. máj 2010

ja som mala kiahne 2x

didulka85
7. máj 2010

Lucy posli foto tej nevesty.

lucy1990
7. máj 2010

Didi, mam len video 🙂

https://vimeo.com/11207244
lenadka
7. máj 2010

ved prave, ta sesterka malej uz bola infekcna ked spolu boli a mala to zatial nedostala, je to uz tyzden aj 5 dni snad by sa uz prejavili, tiez som pocula ze kiahne mozem mat aj 2x len druhy krat by to malo mat lahsi priebeh, tak sa na to spolieham ze ich bud nedostanem ked uz som ich mala, alebo ak aj ano bude to len par pupacikov a babu to neuskodi 😅
kamoska spolubyvajuca ich mala na VŠ 1x ako dospela a nevyhybali sme sa jej, tiez sprcha bola spolocna atd. a nic neochorela som, no odvtedy je to uz 10 rokov, takze uz tolko protilatok asi mat nebudem....a navyse tehotne ich maju celkovo menej /vraj to nejako sposobuje babatko, vylucuje latky kt. to sposobuju, aby matkyno telo nezacalo "bojovat" proti nemu/
inak protilatky na toxo mam nizke-vcera som mala kontrolu a mam prist mesiac po porode s babatkom, budu nam brat krv...podla mna zbytocne :-P pri Lucke so mto tiez mala a nik ani rukov nemavol nad tym, kedze hladina bola nizka...

didulka85
7. máj 2010

Juuuj, pekne saty mala... Fnuk

lenadka
7. máj 2010

to video je krasne aj nevesta...zaujimavo spracovane 😵

rubinka
7. máj 2010

Krásne video 😵

Baby ja sa idem chystať k tomu dokymu tak držte palce... 😉

lenadka
7. máj 2010

rubi drziiim 😀

lenadka
7. máj 2010

lucy a kde budu zit? tam, ci pridu sem na Slovensko?

lucy1990
7. máj 2010

Odkazem jej ze bola krasna 😵 ona je strasne zlate dievca...a budu zit tu na slovensku, uz sa zacali snazit aj o miminko 🙂

lucy1990
7. máj 2010

Idem sa napapat a potom uz pojdeme do mesta a na 3D 😵 tak sa tu majte krasne..

rubinka
7. máj 2010

Lucy to bude krásne exotické dieťa 😵

denisocka
7. máj 2010

no ten ženích sa tiež mohol tvraiť lepšie,nie jak na kare 😒

didulka85
7. máj 2010

Drzim palce k doktorom...

Denis moj sa usmieval ako uplny debil. A neskor sa aj povracal. 😀

denisocka
7. máj 2010

didul,tvoj je cely exoticky 😀

denisocka
7. máj 2010

bože didul,ty rozosmeješ aj mrtveho ... idem sa vyvaliť,maly zaspal ,mal teraz len 37.4 ale nič moc nepojedol

didulka85
7. máj 2010

Denis mas pravdu, je to exot. Ale aj tak ho lubim. Vzdy hovorim, ze je typicky stary mladenec. To sa uz tazko zmeni. Ale aspon nie je nuda. 😀

denisocka
7. máj 2010

Kde mas fotky zo svadby?

didulka85
7. máj 2010

Denis IP.

nikitka231
7. máj 2010

kocky otazka dna 😎
uz kazda jedna viete aku polohu mam babo??ci dole hlavickou alebo priecne alebo ritkou??ci kedy sa robi konecne sono ze uz bude mat konecnu polohu ze sa uz neotoci ??

evitkamalicka
7. máj 2010

mne sa zda, ze az do 32tt sa moze otacat alebo tak nejako, nas bol na poradni KP a teraz na 4D bol priecne

didulka85
7. máj 2010

Nikit ked som bola na 3D, tak bola sikmo. Ale teraz netusim...
Mna by tiez zaujimalo, ze ci robia este nejake sono kratko pred porodom, aby sa vedelo, ako je babo otocene...

evitkamalicka
7. máj 2010

mne robili sono v porodnici a potom sa robi este na poradni medzi 28-32tt

nikitka231
7. máj 2010

didulka podla mna pred porodom uz ked je stanovena poloha sa nemoze nejako rychlo otocit...a zmenit polohu
ale mam znamu a ked mi vravela ze mala bola ritkou otocena a dr jej ju rukou natacal v nej tak mi dost prislo zle 😒 a ze keby som tie jeho velke ruky videla ze az zbledla ale nakoniec ju nemohol otocit tak jej zatlacili na brucho ani sa moc nenatrhla na 4 stehy zvonku aj zvnutra.... 😖

rubinka
7. máj 2010

Ahojte tak som doma, dopadlo to ako som čakala. Sestrička dala papier doktorovi a ten mi hned vypísal výmenný lístok k diabetologovi, na nejaké konziliárne vyšetrenie či čo. 😒

evitkamalicka
7. máj 2010

rubi a kedy ides?

rubinka
7. máj 2010

Tak asi v pondelok tam skočím. Vôbec neviem čo ma tam čaka. Didulka tebe čo robili na tej diabetologii?

didulka85
7. máj 2010

Rubi vitaj v klube... Nerobila mi este nic. Len mi dala papiere, ze si mam nastudovat co mam jest a co nie. Nakazala mi dietu. V piatok ma objednala na odbery. Pridem nalacno, zoberu mi krv, potom sa po hodine najem a zoberu mi krv zase. Povedala, ze sa mam pripravit na to, ze tam budem dlhsiu dobu, tak ze si mam nabalit jest. Z vysledkov sa rozhodnu co dalej.

Niki jeeejda... Mne je zle zo slova natrhnutie. Brrrr

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre