♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
13. jan 2010

moj mm nebol, kedze som mala cisarsky v celkovej narkoze

ladywitch26
13. jan 2010

mne chcel muz od zaciatku byt pri porode, to skor ja som ho tam nechcela, ale nakoniec som rada, ze tam bol. a drzal sa skvele, dokonca malu aj prvy prebaloval, lebo ja som sa ledva z postele dvihala prvych par hodin

tiriel
13. jan 2010

lucy,ale on by ti nepozeral na cikulu 😀

tiriel
13. jan 2010

http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.ph... pozrite 34 kapitolu- video,tam je pipik

lucy1990
13. jan 2010

Ja viem...neviem to vysvetlit, ale aj on to uznal...

lenadka
13. jan 2010

moj nebol, akurat rano odisiel na tyzdnovku a ked som vecer zacala rodit bolo 19.30, zdalo s a ze by to ani z BA nestihol...ale bol by lebo mala sa narodila az rano 7.14...ale pravdepodobne by tam odkvecol-bal sa ist a asi bol aj rad ze je mimo dosah 😅
mna skor nastval svagor, bol pri porode oboch ich deti a povedal mm ze to nic neni, brnkacka v tom zmysle ze my zenske si asi vymyslame, ze to az taka bolest nebola a tak 😠

press
13. jan 2010

môj mm to nechal na mňa, pokiaľ ho tam budem chcieť pôjde, pokiaľ si to nebudem priať nepôjde

jankaat.
13. jan 2010

ahojte... ja absolutne nezvladam cestovanie autobusom 😒uz z toho zacinam chytat panicky strach ako zle mi zas rano pride rano..

ladywitch26
13. jan 2010

lucy, svokru? tak to ja so svokrou pre istotu vobec ani nekomunikujem 😀

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
halintoa
13. jan 2010

janka: tak to Ti veru nezávidím 😔 , v tomto je nezamestnanosť krásna, vstávam, keď sa cítim vyhajaná, cestujem raz-dvakrát do týždňa max, inak som stále zavretá v našom domčeku alebo so psom v lese 😵 .

lucy1990
13. jan 2010

Lady, to ja zasa pre istotu s mojimi rodicmi 😒

bihan
13. jan 2010

Lucy, môj dokonca medzi nohy kukol, zvedavec, a s naším sexom to naozaj nič neurobilo.. budú horšie chvíle, napr. ak chceš dojčiť, tak si treba zvyknúť na striekajúce mlieko pri sexe a pod 😅 alebo nech s tebou radšej nikdy neide na kontrolu, pretože tých vyšetrení v tehotenstve je hrozne veľa a na konci som sa už cítila viac ako nejaký kus mäsa než budúca mamina 🙄

press
13. jan 2010

fuuu jani, cestovaie busom ti nezávidím, mne bývalo vždy zle, teraz si to ani neviem predstaviť

tiriel
13. jan 2010

bohan,nestras ju 😀

lucy1990
13. jan 2010

Bihan, no tomu presne chcem zamedzit...chcem byt v jeho ociach stale atraktivna, a nemam rada slova ako rodidla a podobne...clovek si potom pripada ako nejaka tovaren 😠

tiriel
13. jan 2010

teda bihan,sorry,preklep

press
13. jan 2010

Lucy ale úplne ťa chápem, hlavne, že v tom máte vy dvaja jasno. Je to ešte ďaleko, ale tiež neviem, či je pre mňa tak dôležité aby tam bol. Budem to určite cítiť a podľa toho sa rozhodnem, je podľa mňa úplne normálne, že kazdý na to nie je

bihan
13. jan 2010

nestraším 😅 ja by som takéto info pri prvom tehu uvítala 😝

Tehotenstvo, pôrod, prvé mesiace s miminom, to je obrovská previerka každého partnerského vzťahu.

Lucy a pre manžela budeš taká atraktívna, ako sa sama budeš cítiť 😵 (a ako sa o seba budeš starať, ale to, myslím, u teba nebude problém 😉)

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladywitch26
13. jan 2010

bihan, moj tiez kukol a pohoda. dokonca ma tri dni pred porodom aj holil tam dolu, lebo ja uz som nedociahla a tu neholia, ani klystir nedavaju. a doktor bol tiez srandista, ked uz bolo vidno hlavicku, tak sa ma pytal, ci sa aj ja nechcem pozriet....no to urcite... 😖

a tu som sa necitila ako kus masa, lebo tu ked zena nema ziadny problem, tak na prehliadkach skontroluju akurat moc, zelezo v krvi a tlak. za celych 9 mesiacov som na koze nebola ani raz

jankaat.
13. jan 2010

ja keby som nemusela tiez necestujem..ale skola nepusti 😔 ..30km tam a 30spet..

a doma nic nove vsetko po starom.. dnes nespim doma tak som aspon trosku rada ze mam klud..

press
13. jan 2010

mne prehliadky nevadia, mám výborného lekára, ktorému dôverujem, mám problémy, preto som aj musela riešiť tehu a som rada, že nič nezanedbáva. Predtým som mala lekára, ktorý mi nič nerobil a skončila som pod nožmi.

peta131
13. jan 2010

Tak ja sa po dlhsej dobe ozyvam 🙂

poslednu dobu nemam vobec cas, skola, svadba, stale same vybavovacky...

ale vcera sme boli na tej krvi co sa da zistit pohlavie a dnes rano sme sa dozvedeli vysledok a cakame CHLAPCEKA 😀
a k tomu 3D cez 3D-cko sa da uz v 11-12 tt zistit co to bude teda lepsie sa spozna chlapec 😉

ja idem zajtra na poradnu tak dufam ze bude vsetko ok, tiez uz mi budu brat krv, malinkeho pomeraju to uz sa meria aj ta nosova kosticka ci co to, a uz dostanem aj tehu knizku 🙂

tiriel
13. jan 2010

jej peťa,gratulujem,si asi prva v historii čo to tak skoro vie,dufam že sa nesekli 😀

silwietta
13. jan 2010

peti to je nejaka experimentalna metoda? este som o tom nepocula...

lucy1990
13. jan 2010

Jeej, Peti, to je super 😀 , si prva co to vies, aj my planujeme ist do genetonu na krvicku a inak robili ti aj ten geneticky skrining? Aby sa zistili vrodene vyvojove vady?

michaela80
13. jan 2010

Pewti a bola si primo v tom Genetone alebo si to posielala?

tiriel
13. jan 2010

Dobru noc baby,ja som ko , ta unava nic neustupuje.plus upchaty nos a tlaky v hlave

gabusssa
13. jan 2010

Ja normalne nestacim citat, ale co to si vzdy pozriem...Elinka super, sice som tu viacmenej len citatelka, vela som citala o tom, čo Ta trapi a dnes som na Teba myslela aj ja a tesim sa s Tebou, že je všetko ok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre