♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

helen1007
1. mar 2011

@vladka84 ďakujeme 🙂 no malá stále niečo žužlala ale to už dlho, inak bola úplne pokojná---ani som nevedela ako jej vyliezol 🙂

lenadka
1. mar 2011

@danulienka35 ta tvoja malinka "ukradla" apetít polovici augustovciat 😀 😀 😀 nech troska rozda, postavime sa do radu! 😀 😉 😀

memory97
1. mar 2011

@eis4 hehe, to mame podobne svokry s tymi poznamkami, ale ja sa nestazujem, oproti tomu, co tu babulky pisali, tak mam skvelu svokru 😉

@majka35 tak to by som tiez narobila bordel!!!!

@kvietok121 aj maly reagoval na zemiacik? ci ste este neskusali? Aspon uvidis, ci sa potvrdi,ze kojene deti maju mensiu pravdepodobnost vyskytu alergii 😉 dufam, ze bude Matejko v poriadku.

helen1007
1. mar 2011

@danulienka35 konečne vás prestali hnevať zúbky a prišli soplíky, chúďatko malinké ...nebude mať chvílku kludu? takže zase odkladáte plávanie? my už od pondelku začneme druhý kurz plávania..malej sa strašne páči, inak dnes nám vykukol zúbok - ani som nevedela ako ..dúfam že tak vybehnú aj ostatné 😀 😀 😀 ...nemám čas sem ani chodiť teraz , stále riešim niečo ohladom domu, ale inak pohoda sme zdravé

memory97
1. mar 2011

babulky chcem sa opytat, nemaju aj vase babatka, take cervene a draplave licka? Ja uz neviem, co s tym, dr. som to vravela, tak mi odporucala chicco krem, ale mne sa to zda, ze sa mu to zvacsuje na oboch. vyzera to ako cerveny flak☹

danulienka35
1. mar 2011

@lenadka kludne mojko dame radi 😉
@helen1007 neodkaldam liecim chcem ist ved to bude v pohde

danulka3
1. mar 2011

@petkaaadamko my máme Nestlé,neviem,či to zle rozmiešam,alebo to mám prisypávať postupne

memory97
1. mar 2011

@amanda85 ahoj, my este prevarame lucku, ale ak nie je lucka, aj prevarena voda z kohutika nam chuti🙂

helen1007
1. mar 2011

@danulienka35 to je super, dominika už ked tam prídeme sa teší..je vidieť že to pozná, tak dúfam že už vám to vyjde 🙂

danulka3
1. mar 2011

@memory97 my to máme aj na brade,natieram to modrou indulonou,raz je to lepšie,raz horšie,máva to červené a také drapľavé,asi to bude z toho,že všetko pchá do pusinky

jajka377
1. mar 2011

@memory97 my to máme tiež a ja jej to natieram kalciovou masťou. Najhoršie je to večer - to keď je celý deň poslintaná. A ráno to má zakaždým krásne čisté 🙂
@danulka3 nestlé kašičky vraj hrudkavejú - viem že niektoré to zvyknú šľahať - aj keď by sa to nemalo, mi máme hami a tie sú v pohode a bez hrudiek

brulka
1. mar 2011

ahojte babulky. tak my mame za sebou dnes pediatra a ockovanie. miery 66 cm a 7520 gr, velmi nenarastla ani nepribrala sa to nejak spomaluje v poslednej dobe. inac vsetko ok v norme. a ockovanie zvladla uzasne zaplakala mozno par sekund a hned sa zase skerila od ucha k uchu. pani doktorka ju velmi obdivovala ze take krasne a spokojne babatko a neskutocny smejko vraj take tam ani nemaju ze detuchy vzdy placu 😵

danulka3
1. mar 2011

@jajka377 už domíňame túto a potom vyskúšame Hami (nenašli sme v Tescu čisto mliečnu od Hami,tak sme kúpili Nestlé),Jakubko to nemá problém spapať,ale musím to dlho miešať.

danulka3
1. mar 2011

@brulka pekné miery a detičky už teraz nebudú toľko priberať,už sa viac aj hýbu

hajatanufus
1. mar 2011

@kahlan1 ani lucinka mi zozaciatku nejedla kasicku hlavne ryzova jej nechutila a jedla som si ju sama ale neskor som jej zase davala tie na dobru noc aj tie na den ale uz nepamatam ake to boli a tie mi papala ale ja som jej to nikdy nedavala z flasky iba lyzickou tak skus este iny druh kase teds tie ochutene napr bananovu a ja som davala len tie co sa rozrabaju s vodou a skus jej dat lyzickou a uvidis ci bude chciet drzim palceky
pojdem aj ja spinkat lebo lucinka mi rpobi cirkus a cely den mi nespala a este stale nespi dnes som ju dala do postielky a rachel do cestovnej lebo sa aj ja chcem vyspat ale stale len place uz mi ide na nervy tak dobru noc aj detickam a sladke snicky

danulienka35
1. mar 2011

@memory97 aj nasa to ma mojko nic jej nepomaha na to tiez neviem z coho to moze mat ☹

danulienka35
1. mar 2011

@helen1007 sa tesim snad nam nic nepride do toho lebo vsetci su doma chorucky okrem mna 😠

memory97
1. mar 2011

@jajka377 ahoj, my sme skusali nutrilon good night, ale ziadna slava... sa mi castejsie budil🙂 ked dostal obycajny nutrilon, tak spinkal maly v pohode🙂

@danulienka35 ved je ako prava slovenska zena, krv a mlieko 😉

brulka
1. mar 2011

@helen1007 gratulujem k prvemu zubku 😀 . my este stale nic 🤐
@memory97 dnes som sa inac pytala lekarky ci treba este lucku prevarat a mi povedala ze uz nemusime, ze staci prevarat vodu z vodovodu. a aj moja ma cervene licka a trosku suchsie, ale ja si z toho nerobim tazku hlavu nema to nijak extremne. mne sestra vravela ze vraj to mavaju dost casto deticky alergici, lebo synovec ma alergie a ako babatko tiez maval suche cervene licka a neskor sa vyhadzoval pri kazdom druhu zeleniny. on bol do roka len na mase a zemiakoch. pomohlo az more, teraz berie lieky. takze sa na to vtedy sestra pytala alergologicky a ta jej vravela ze je to ten najmensi prejav alergie, mava to velmi vela deti a nemusi to nic znamenat, ak deti nemaju ine vyrazky alebo flaky je to ok. ono to ma dnes skoro kazdy nejaku tu alergiu 😔 😔 😔 reakciu na kadeco mozne.

brulka
1. mar 2011

inac ja davam na tie licka lipolotio na suchu pokozku kupujem to v lekarni a mne sa zda ze sa nam to rzi celkom pekne, neni to velmi vysusene. ja ju natieram len vecer po kupani ale mozno treba natierat castejsie ...

danulienka35
1. mar 2011

@memory97 no to je moja nenormalne papa az mam strach 😒 teraz stiahla 340mliecka

brulka
1. mar 2011

@danulka3 dakujeme za pochvalu 😉 ano aj sestra mi vravela ze druhy polrok uz rastu pomalsie ani tak nepriberaju 🙂

brulka
1. mar 2011

@danulienka35 waw 340 to je ina davka 😀

danulienka35
1. mar 2011

@brulka mi sme na panelaku i tak ju mozem prevarat? sa bojim ked sme mali domcek bolo to ok len teraz neviem

memory97
1. mar 2011

@alure my iba hipp a hami, tie sa nam osvedcili, ine mu nechutia.
iba ak ju nespapa celu, tak treba dat do chladnicky.

@kahlan1 my sme tiez z vanilkovej vracali. Teraz mame obycajnu prvu kasu a v pohode🙂 a bananova nam tiez velmi chuti🙂

danulienka35
1. mar 2011

@brulka no to je pre nu normalna davka za ely den dnes vypila 1500mliecka + na obed ryza,zeleniky,masko a po 15 hod mela cely bananik+ piskotky

brulka
1. mar 2011

@kahlan1 aj moja babula mi odmietala kase, ale zvykla si a teraz uz papa. ja som vzdy dala par dni pauzu a skusila znovu a jedneho dna zacala papat. predtym vzdy len par lyziciek aj to bol uspech zamkla pery a bolo po kasi. vsetko som jedla ja 😀

brulka
1. mar 2011

@danulienka35 tak teda to je super papkac, moja niekedy vypije iba 500 ml a maximalne 800 ml. ale ved ani nie je nejaka velka. tvoja uz ma ake miery? a to neviem ci aj v panelaku, ale zase voda by mala byt vsade rovnaka, len tie rozvody neviem ake su v panelakoch, aby tam nejake svinstvo nebolo. netusim ale zas verejny rozvod tiez asi nie je nejaky super novy a cisty ci ???

danulienka35
1. mar 2011

@brulka nase miery 10,980 a dlha merala som ja 69cm,tu su otrasne rozvody ked odstavia vodu mas vidiet ake svinstvo tecie same blato ble

brulka
1. mar 2011

joj ja nejak padam dolu nosom 😅 tak dobru nocku idem radsej spat bo neviem co ma caka po tom ockovani, ci bude spinkat alebo buntosit 😉 snad spinkat 😵 tak sladke snicky vsetkym malym aj velkym 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre