♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
18. dec 2009

janush ja som mala prsia aj pri prvom a tiez to zvracanie takze zatial az take zmeny oproti tehu s Robinom nemam...ale mam prisernu chut v ustach ako keby horku ci kovovu a uz mi to poriadne lezie na nervy... 😝

anxuska
18. dec 2009

tak, ja som bola dnes na prvej poradni a dostala som tehu knižočku 🙂
zatial to je v poriadku, mám aj fotočku, ked budem mať viac času dám ju do albumu, namerali mu 7 +0 dni, tak sme asi o deň pozadu 😉
ináč mne je stále zle hlavne celé noci, no ale čo pre dieťatko nevydržím, ozaj pravdaže aj srdiečko bolo 🙂

michaela80
18. dec 2009

anxuska blahozelam k srdiecku...

janusa127
18. dec 2009

anxuska gratulujem k srdiečku 🙂

jankaat.
18. dec 2009

ahojte mne je konecne lepsie paralen v kombinacii s prechadzkou akosi zabral a odvtedy je dobre..snad uz na dlho..

anxuska
18. dec 2009

baby ďakujem aj my sa tešíme, že všetko je tak ako má byť, janka aj ja som bola chorá asim od 4tt do 6, musela som brať aj antibiotiká, bo som mala zápal uší a to už neni sranda, treba to hlavne vyležať. 😉 uprimne s tebou súcitím

groka
18. dec 2009

baby ste chore poniektore?
tak ja dnes kycham+sopliky nejake+hlieny,ale ja som prechladla,uz viem ze pancuchy mam nosit a v robote sa lepsie obliekat,lebo tam prefukuje

jankaat.
18. dec 2009

anxuska ja mam "naststie len teploty" nic viac..ale tak hadam uz preslo..

juliq101
18. dec 2009

Ja som na štastie zdravá myslím,že bolesť hlavy patrí k tehotenstvu takže to nepripisujem chorobe.Ja sa dobre obliekam ako nasnežilo začala som si dávať aj pančuchy,tielko všetko pozakasované 🙂 Dúfam,že neochoriem.Ach ale som strašne unavena normálne keby som si teraz lahla spím ako zarezaná do rána 🙂 ach ako ma bolia kríže 😝

lenadka
18. dec 2009

anuska super 😀 aj ja mam oddnes knizocku 😀
jankaat, v prvom trimestri je vhodnejsi superpirin oíd teploty, ale jeden paralen asi tiez neuskodi 😉
mna uz prsia az tak nebolia, v noci je to horsie, ale zlepsilo sa to 😉

jankaat.
18. dec 2009

juli a nie je ti takto horuco?? 😅 ja by som sa asi uvarila 😅 ..minule zimy som chodila v tricku s kratkym rukavom a kabatom...a teraz sa zmozem akurat tak na teplejsi svetrik ito je vela...

lenadka snad neublizil 😔 ale bol len jeden a snad uz dalsi nebude..

juliq101
18. dec 2009

Jani mňe je stále Zima aj teraz mám napríklad teplaky,sveter a na tom župan 😀 😅

lenadka
18. dec 2009

jankaat, mne bolo takto teplo az ku koncu, mala sa narodila v januari a mne bolo prvu zimu mnam super teplo aj mm sa cudoval ake som mala vonku na prechadzke teple ruky 😀
na zaciatku mi bolo skor zima stale, svokra vravi ze sa to volakedy tak hovorilo ked bolo mladej zene stale zima ze je asi tehu 😉

biba12
18. dec 2009

Mne je teraz tiez stale zima. A keby ste videli, co mam na sebe ked spim! Mam pyzamo s dlhym rukavom,dlhe nohavice a na tom este flisova mikina a zakryta som paplonom. A zabudla som na ponozky. V byte mame teplo, asi 20 - 22 stupnov ako kde. Len mne je teraz stale zima.

jankaat.
18. dec 2009

ja som asi vynimka 😅 😀 ale mne bolo stale extremne teplo tak som sa uplne neschladila..

lenadka
18. dec 2009

tak dala som si tt do pasu-ake krasne ze 8tt 😀

jankaat.
18. dec 2009

lenadka kraasne🙂.. nam zajtra zacina 6tt

juliq101
18. dec 2009

Mňe napríklad včera z ničoho nič take teplo bolo až som mala líca červené take horúčavy ma oblievali ale to bolo len take chvílkové inak mi je stále zima 😖

lenadka
18. dec 2009

juliq no hormony pracuju 😀 inak ja som vyhadzanaaaaaaaaaaa asi od toho duphastonu, alebo neviem preco 😝 pri malej som praveze mala krasnu plet

jankaat.
18. dec 2009

ja o kraasnej pleti mozem asi snivat...ja som vyhadzana od 13cize dobre styri roky 😒 a pochybujem ze tehu totot napravi,...

jankaat.
18. dec 2009

inac ja si tu len tak sedim za pc a akosi zmizol cely balik piskot a stvrtka masla 😅

juliq101
18. dec 2009

😀 😀 Jani aj mňe tu tiež všeličo mizne 😀 😀 😀 a brucho mám také nefuknuté,že sa ledva pohnem ešte mám take obtiahnute pink tričečko 😅

jankaat.
18. dec 2009

juli😀😀..to su ale zahady.. kam to jedlo asi mizne?😀...
ved ja budem mat na konci tehu minimalne90kil.:-/.. ja som taka ze ked na plno necvicim tak hned priberam..a teraz sa mi uplne nechce,,,

lenadka
18. dec 2009

ja mam tiez brusko jak v 5 mes nei 8t 😀 ale ja sa vyhovaram, ze pri druhom tehu je to viac vidiet, lebo svaly su uz nie tak napnute a maternica viac roztiahnuta 😀 😀 😀 a este aj tie hormony uz som pribrala 2 kg, inak to na zimu zvyknem pribrat aj bez tehu...len teraz furt lezim, lebo chodit velmi nemozem-tak mi rastu tukove zasoby 😅

lenadka
18. dec 2009

a zjedla som najskor cinu, potom chleba s treskou a teraz tlacim jablko 😀

jankaat.
18. dec 2009

inac zienky je pravda ze ked niekto ma trosku viac kil..a vecsinu na bruchu tak to "sadielko" sa spevni. a bude brucho take okruhlucke ako pri tehu??

juliq101
18. dec 2009

lenadka nerob chuťe! 😀 ja ho mám len sem tam take nafúknuté sa mi zdá v škole akoby všetci po mňe pokukovali 😀 take blbe pocity 😖

jankaat.
18. dec 2009

juli z ludi v skole si nic nerob ich to prejde🙂

juliq101
18. dec 2009

Len nik o tom nevie vieš tak si asi namýšlam alebo čo 😅 alebo,žeby to bolo vidno už?

jankaat.
18. dec 2009

juli mozno sa ti nejako zmenil tvar tela tak im je to podozrive..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre