♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
16. jún 2011

@kahlan1 krasny smejko, ona sa snad na vsetkych fotkach takto skeri 😵
@akika722 jaaaj, moja, ale tak vies, oblecenie zakryje co nema byt vidiet 😉 vyzliekam sa len do sprchy, aj to radsej zatvorim oci 😀

akika722
16. jún 2011

@vladka84 nemam slov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja mam cez 20kg navyše po 2detoch na sebe 🤐

vladka84
16. jún 2011

@akika722 ja uz mam vahu v pohode, ale ten rozdiel plus a potom minus 15kg zanechal na kozi uzasne stopy 😠

mirmaj
16. jún 2011

@vladka84
@akika722 ja sa do debaty váhy a stôp na koži nejdem ani zapajať 😝 😅
ale ešte som sa chcela spýtať na koľkatke periete drobcom oblečko, ja max na 40 a začínam registrovať že asi na všetkom máme nejaký fľak ktorý nejde oprat 😠 😠 😠 ked pridám pertilex do pračky tak to moc nepustí, ked to vopred namočím tak lepšie, ale nie vždy mám namočené a zrazu zistím že treba prať tak to šupnem a vyberiem s fľakmi 😒

lenadka
16. jún 2011

@kahlan1 nadherne sa smeje 😀 😵 ja nemam ani jednu takuto vyrehotanu fotku malejm, ona ako zbada ze ju idem fotit koniec, chce chytit mobil alebo fotak a basta je po foteni 😅

mirmaj
16. jún 2011

@kahlan1 tamarka v postielke len tak sama už nezaspala ani nepamätám 😒 cez deň prevažne v kočíku alebo v hupačke a potom ju preložím a večer ležíme v posteli, ona si tam beha, praveľuje sa aj hodinu a potom zaspí

lenadka
16. jún 2011

@mirmaj joo aj my mame take veci, ta blba hruska nechce pustit, ale minule som sa uz nastvala ze hop albo trop a dala som na to priamo na skvrnu savo perex a nechala najskor 10 min ako pisu v navode, nic, tak som to nechala pol dna obcas prezmolila v rukach tie miesta z flakmi a celkom fajn pustili, to som urobila s cerstvo opratymi vecami na ktorych ostali flaky 😉
vcera vecer si krasne zlte siatky zamazala od zemolezu /to je nieco ako cucoriedky len podlhovaste/ chodime sa krmit na kricky do zahrady podvecer a ten posledny rozzula a modre slinky jej potiekli na saty, hrozne flaky ostali akoby som to genciankou obliala ale tym savom perex na farebne pradlo to pustilo hned 😉

akika722
16. jún 2011

@mirmaj ja perem na 60ke a perem našim praškom,nie detskym,lebo doteraz som prala detskym a všetko ma flekate 🙄 odkedy perem našim je to krasne čiste...a maly prašok znaša v pohode 😉

prišlo nam odražadlo cars 😀 je bohovskeeeeee..ale bude u nas bitka 😅 Paťko-Samko 😅

kahlan1
16. jún 2011

@vladka84 dakujem 🙂 to je taky vyskerenec 🙂

@mirmaj ja tiez na 40 ale flaky zapieram rucne mydlom lanza a super zidu
no my v kociku nespime lebo musi vsetko vidiet a sediet aj teraz som ju supsla lebo od siestej hore ze spat a pocujem cez vysielacku same baba mama a kecania stavim sa ze si tam sedi a hra sa 😀 a vecer mame zaspavanie ako vy chodi po celej posteli odpadava od unavy ale stale sa dvihne a posunie sa dalej a zasa odpadne a potom nakoniec zaspi

@lenadka nam je zasa smiesno zo vsetkeho staci ked niekto smrka alebo si kychne alebo zivne a ona hned smiech - tak staci na nu take porobit a hned sa sustredi nato a smiechy

lenadka
16. jún 2011

stopli mi moju profilovu foto, kde som bola s malou v satke, nechapem, co na nej bolo ZLÉ?!?! bolo ma tam jasne vidiet, no a ze som bola z profilu? su aj horsie rozoznatelne tvare, hlavne ze tato vyskerena teta je CELA JA 😠 😠 😠 😠

kvietok121
16. jún 2011

@lenadka skus upavit zmensit napr. v skicari

mirmaj
16. jún 2011

@lenadka 😲 😲 😲 😲 tak to už aké hovadiny riešia 😲 😲 😲 presne som sa chcela opýtať kde ti zmizla profilovka 😝
@kahlan1 presne presne tak isto, padá na všetky strany ale stále naberie silu sa znova zdvihnuť a zasa dookola 😀 tiež nezaspí vonku v kočíku ale každe ráno sme o 8 už vonku tak na hodinku a pol, prídeme domov ani ju nevyberiem dam jej mlieko, vypije, trocha povozím v chodbe a spíme, inak by sme sa uspavali asi aj 2 hodiny 😒
@akika722 aj ja som riskla teraz na 60tku dúfam že sa to nezperie a nevyberiem nejake mini veci ako ked Mr.bean opral tie kocky a macka 😀 😀 😀

lenadka
16. jún 2011

to bola moja oblubena foto ☹

majka35
16. jún 2011

@lenadka nechápem ... choré, normálne som sa už rozčúlila a už sem nebudem chodiť !!! 🙄

lenadka
16. jún 2011

@majka35 hlavne ze ta co mam teraz presla, je toto iste, tiez som tam zboku akurat sa nepozeram na malu, asi sa to nemoze, s laskou pozriet na svoje dieta, odfotit a zavesit do profilu 😝 🙄 a nie ze sem prestanes chodit 😉 😉 😉

akika722
16. jún 2011

@lenadka u stopnu všetko,mi to už lezie poriadne na nervy 🙄
@mirmaj neboooj,ja tak perem stale 😀
@majka35 ty sem chodiť mušiš 🙄 a basta 🙄 😀

majka35
16. jún 2011

a nebudem!!! som si len tak teraz z "veeeeľkej nudy" pozerala nejaké profilovky ... nerozumiem, prečo tu majú dvojaký meter!!! kurnik šopa, ale som nahnevaná ... a nebudem a nebudem a nebudem !!!

majka35
16. jún 2011

ale som naštvatá ... kamoška upiekla včera obyčajné koláčiky z lístkového cesta plnené lekvárom z lidla a barborka jej skoro všetky pojedla, že aké fantastické a že nehc ideme rýchlo domov a upečieme také isté ... tak som jej dnes upiekla, lekvár mi vytiekol, stvrdol a chuť má jak bonpari ... no ja slávna pekárka chem svojmu mladšemu dzecku tortu upiecť 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 keď základné baby pečenie neovládam

denisocka
16. jún 2011

@majka35 100 body 😀 , posli mne,ja milujem pripeceny lekvár

denisocka
16. jún 2011

chcela som skontrolovat,či ešte som /vo fotke / a som

majka35
16. jún 2011

@denisocka ďakujem pani ponižene 😀 😀 😀 šak to ani jak lekvár nevyzerá, normálne tvrdé cukríky sa mi tu porobili ... sa hanbím jak toten pes ... ale jedno ma ospravedlňuje ... keď som ich piekla, tak terezka mi vyrovovala, a volala mi kamoška z londýna a medzi uchom a ramenom som mala telefón a tak ma už bolelo rameno aj ucho, že až a bola som aj nervózna z urevaného blonďavého nemluvňaťa ... tak som popri tom lepila kolačky a tak to skončilo ... hej a ked sme pri koláčikoch, poznáte ten rusnácky? to je môj naoobľúbenejší 😀

Dobrý deň, babka, čo takého pekného porábate?
Babka: piču!
Ale babka, taký hrubý slovník používate? No nie je vám hanba?
Babka: Šak piču kolačky ...

denisocka
16. jún 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀

mne tiež všetko vyteče.preto aj pirohy robim bryndzove nie lekvarove

memory97
16. jún 2011

@seagull2404 to je super ak zabral, tak rychlo poklop 🙂 maly zboznuje bylinkove caje, ovocne mu moc nevonaju a cukor uz vobec 😝 ved on raz zisti, co je dobre 🙂

@kahlan1 krasne ste pribrali, hadam nas aj dobehnete 😉 z lekarov si nic nerob, ja som sa za ten rok na nich poucila, ze nie vzdy ich treba brat doslovne 😉 ja by som sa jej opytala, ci aj svoje dieta tak brala podla tabuliek 😝 kazde dietatko je ine, Anetka je podla mna uplne zdravucke babatko 😉

majka35
16. jún 2011

a dúfam, že som nikoho nepobúrila tým vtipom ... to nebolo nič hanbaté, len písané rodnou rečou mojich predkov

kahlan1
16. jún 2011

@memory97 ale nerobim si z nich nech hadam bude mat v roku 9 kg aby strojnasobila porodnu a bude dobre 🙂
@majka35 urcite nie - vtip je perfektny 😀

seagull2404
16. jún 2011

@kahlan1 ja sa tu pohorsujem nad tym co si pisala, to akoze je teraz dobre ak za par dni priberie tak vela? to je akoze zdrave? a tabletky? juj, by som jej nieco povedala, ved Anetka je stastne a spokojne dievcatko, ziadna vychrtlinka
mam sa celkom fajn, az na to, ze mi byva casto zle a nic mi nechuti, ale to prejde, nemam velmi cas na to mysliet 🙂 Tamarka je okuzlena zistenim, ze nemusi sediet na mieste, kde ju polozim, takze mame veselo, ale to urcite poznaju vsetky maminky

eis4
16. jún 2011

čaute baby 🙂 dufam že ste všetky aj z detičkami zdravé 😉 konečne od včera máme wifi ale malá ma tak zamestnáva že aj tak nemám čas si vás prečítať 🙂 snád zajtra sa podarí.
Nelinka mi dnes sama zliezla z postele bez pádu 😀 pekne pomaly riťkou a na nožičky 🙂 boli sme týždeň u svokroucou tak denne aj 12 x zdolala po 4 20 schodou,ide po nich ako dábel 🙂 len dedo už nevládal 😀
baby otázočka,čo dávate detičkám jesť,mojej už mliečko vobec nestačí takže to už máme len na zahasenie smadu,ale ja už neviem čo jej mám dať.napíšte mi celý deň,díky 😉
@akika722 ahoj moja,ty si raz chcela objednať niečo z brendonu a nakoniec ti to niektorá kupila.ale dá sa to objednať aj na dialku cez net alebo telefonicky,lebo ako vidím nemaju e shop 😒 😢

seagull2404
16. jún 2011

@memory97 to si stastna maminka, ja som ten cajik chutna a bol velmi dobry, ale opica nie a nie, tak som jej tam supla lyzicku jablkoveho caju a bolo, ale uvidime, ci zaberie aj tuto noc 🙂
@eis4 aj nasa miluje schody a ako dava, bez prestavky, esteze v ZA schody nemam 🙂 nas jedalnicek: okolo 6tej cca 120ml UM, okolo 9:00 vyzivku s piskotikmi, obed medzi 12:00 a 13:00 zeleninka, masko, cestovinky, ryza; olovrant okolo 4tej, 5tej jogurtiky, alebo ovocna vyzivka/bananik alebo mliecko s kasou od Hami; cca 20:00 vecera bud kasa alebo jogurty

eis4
16. jún 2011

@seagull2404 moja gratulujem k bábätku 🙂 😅 😅 😅 😅

seagull2404
16. jún 2011

@eis4 dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre