♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

nika.r
5. jan 2010

biba, no to máš riadne ťažké s takým nespavcom. Snáď Ti to druhé bábo vynahradí. 😉 MneTomáško tiež stále nespí celú noc, ale tie tri zobudenia sa dajú prežiť. Tiež verím, že kým sa druhé narodí, budem sa môcť aspoň párkrát vyspať celú noc. 🙂

lenadka
5. jan 2010

biba, no ja mam dost 5x sa mi zda vela, to sa moc nenaspis, sranda ze nepomohlo odstavenie u nas zabralo do tyzdna z nespavca sa stal spavec ako lusk 😀 ... co vlastne chce ked sa v noci zobudi?

lenadka
5. jan 2010

jankaat, doma je to uz lepsie, ci stale husto? 😕

biba12
5. jan 2010

Nic, lonv noci ani nepije vodu, len malokedy. Chce aby som prisla, chyti ma za ruky, chce , aby som si lahla vedla neho a potom zaspi. Lenze ja som uz niekedy tak unavena, ze nevydrzim cakat a zaspim vedla neho.. No ja tiez dufam, ze druhe toho naspi viac, lebo inak neviem ako to zvladnem. Snad sa Andrejko umudri a zacne spavat. HOrsie je, ze on nechce v noci ani tatina, len mna. Ze by ma muz aspon vymenil, ale Andrej ho v noci odmieta. CEz den nie, to je same tati sem, tati tam, ale v noci zasadne mama.

simuska153
5. jan 2010

Ahojte, zdravim vsetkych 🙂 ,

kedy stihate tolko napisat??? Ja sa sem dostanem az vecer a kym vsetko docitam, uz tu nikto nie je ☹

lucy1990
5. jan 2010

Ahoj Simonka, ja tu este som 🙂 co ty tak dlho pracujes? 😨

simuska153
5. jan 2010

K tym UZV-kom a vysetreniam - nic nie je na 100%... v prvom tehotenstve som mala vsetky vysledky v poriadku, AFP testy OK, sono bolo vzdy OK a nezistilo sa, ze maly mal VVCH srdiecka ☹ . A pri druhom som zase naopak mala zle AFP testy - prvykrat 1:145, druhykrat dokonca 1:47, na Downov syndrom, bola som nakoniec na amniocenteze, ktora to nastastie nepotvrdila a maly je zdravy 🙂 . Pri druhom tehotenstve mi tiez zrazu zistili, ze som prekonala pravdepodobne v detstve toxoplazmozu a ked som sa pytala, ako je mozne, ze pri prvom sa nic take nezistilo - vraj sa zmenil sposob testovania a su nove metody....
Takze tak - z vlastnej skusenosti viem, ze ziadne vysetrenie nezaruci, ze babatko bude zdravucke, to zistime az po narodeni...

lucy1990
5. jan 2010

Alebo vlastne asi sa venujes Adamkovi, vsak? 😅

simuska153
5. jan 2010

Ahoj, ja nepracujem, kedze som na materskej s malym 🙂

simuska153
5. jan 2010

Cez obed si s malym lahnem, lebo som strasne unavena a vecer, kym zaspi a dostanem sa sem, je uz tolko hodin... ale chodim spat az okolo polnoci.... len to ranne vstavanie je potom strasneeeee

lucy1990
5. jan 2010

Ano, potom som sa pozrela do pasu 😅

simuska153
5. jan 2010

A ty co nespis? Teda, ak si dobre pamatam - okolo obeda si pisala, ze ranajkujes? Ci to si nebola ty? Pamatam si to, lebo som si hned spomenula, ze kde su tie casy 😀

lucy1990
5. jan 2010

Jeeejda, tak to verim...ja chodim spavat okolo 1-2 hod., ale potom dlho vyspavam 😅 a ako tvoj malicky, aj teba v noci budi?

lucy1990
5. jan 2010

No, to som bola ja 😀 zatiial si to uzivam 😅

simuska153
5. jan 2010

Nastastie nie, spinka dobre, aj ked obcas nadranom sa postavi v postielke s plienkou a dekou 🙂 , prelozim ho ku nam, vypyta si "piti" a spinka s nami do rana 🙂

simuska153
5. jan 2010

Len si to uzi, aj ked skoda, ze sa neda nadspat do zasoby, aby si mohla potom v prvych mesiacoch cerpat...

simuska153
5. jan 2010

Ja si pamatam, ze po porode som chodila s malym spavat vecer o 8 🙂

lucy1990
5. jan 2010

To mas fajn 😉 zlatucky 🙂

simuska153
5. jan 2010

Neboj, za chvilu si to budeme uzivat vsetky 🙂 . Studujes, ci robis?

lucy1990
5. jan 2010

To ano, ale tak kvoli babatku spravi maminka vsetko 😀 uz sa na to velmi tesiiiiim 🙂

lucy1990
5. jan 2010

Mam tesne po mature a pracu som si najst nestihla 😉

simuska153
5. jan 2010

Verim, aj my 🙂, a urcite spravis aj zazraky, len nech je stastne.... nam to maly neskutocne odplaca, je taky maly tulinko - x krat za den ma vystiska, pohladka, da mi pusku 🙂 🙂 😵 😵 , dnes sa akurat moja mamina smiala, ze musime mat hormonov stastia na rozdavanie 😀

lucy1990
5. jan 2010

To je strasne krasne....urcite je to neopisatelny pocit...velmi sa na to malinke tesime 😵

simuska153
5. jan 2010

Takze hned vhupnes namiesto do prace do 24-hodinoveho kolotoca 🙂. A budes pre svoje dietatko skor ako kamaratka - co je strasne fajn.

lucy1990
5. jan 2010

Ano, poznam to...mama ma mala v 18tich 🙂 a je to strasne fajn...

simuska153
5. jan 2010

Aj ked ja som si v tvojom veku este nevedela predstavit, ze by som mala mat babatko....alebo lepsie povedane, ani mi to nenapadlo 😀

simuska153
5. jan 2010

Takze pokracujes v rodinnej tradicii 😀 😀 😀

lucy1990
5. jan 2010

Ja som od puberty mala jasno v tom, ze som rodinne zalozena a stretla som muza s ktorym som si vedela rodinu predstavit 🙂

simuska153
5. jan 2010

Este mi napadlo k tomu, co som dnes citala.... pri zistovani tej tehotenskej cukrovky sa u mojho Dr. nemusi pit ta presladena voda, ale mala som naordinovane zjest rano 1 rozok a 2 kocky syrokremu (alebo naopak 😀 ). Bola som prekvapena, ale vraj to ma rovnaky efekt ako ta sladka voda.

simuska153
5. jan 2010

Tak to si natrafila super... u mna je to rovnako, s MM sme zacali chodit, ked som mala 17 a MM 22, brali sme sa po 8 rokoch a nemenila by som ani teraz, ked sme uz spolu skoro 18 rokov 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre