♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tea333
5. feb 2010

pre mna je to ako po Estonsky 😀 😀 tie nazvy zakrokov, pocula som ze vo vyssom stadiu tehu sa krcok zosije niekedy, inak som strasne mimo 😕

Takze cievkovanie je take ako ked niekto lezi v nemocke a nemoze ist na wc tak mu napichnu mocak aby mu odvadzali moc?? Ja som asi ani v nemocnici nikdy poriadne nebola 😕
Raz som bola za bratom ked mal salmonelu ale spal, tak ma nepustili, a inak iba na pohotovosti..

maculienka123
5. feb 2010

dobre ranko,ja mam za sebou roztek s pomazankou a jogurt s piskotami a pojdem varit klobaskovu mliecnu polievocku so zemiackami,nic ine ma nenapada ale svieckovu by som si dala,spravim na dalsi vikend,tento planujem vtackov s ryzou 🙂

mywiel
5. feb 2010

Aha tak som si to pomylila... 😕

tea333
5. feb 2010

inak baby tak ma napadlo, neviete niektora varit bielu juchovu polievku?? U nas na vychode sa taka robievala, mama ju nevie a ja si pamatam aka bola dobra, isla tam asi iba jucha, bola zahustena, biela, a asi aj hribiky tam isli..

lenadka
5. feb 2010

bihan, no fakt drze, slak by ma triafal 😠

tea, cievkovali aj mna ked som mavala caste zapaly moc mechura, alebo ked ma zena menzes a potrebuju sterilny moc, to sa len taka trubicka vlozi na chvilku do moc rury aby si nacapovali moc, tiez po porode ma cievkovali, normalne som sa nemohla vycikat a ked dali trubicku juuuj to bola ulava, lebo uz som mala poriadna plny mechur 😅

lenadka
5. feb 2010

tea, ja netusim co je to jucha 😅 😀

mywiel
5. feb 2010

Deni a to ti robia kvoli comu aby ti odobrali sterilny moc, nejako nechapem? 😕

mywiel
5. feb 2010

A z toho mocu akoze zistia preco spinis? 😕

lenadka
5. feb 2010

mywiel, asi chcu zistit ci nema deni zapal moc. ciest 😉

tea333
5. feb 2010

jucha je stava z kapusty, ked nakladas...neviem ci z hocijakej 😕
ale ten recept sa tusim vola macanka

lenadka
5. feb 2010

tea, jeej tak to pocujem 1x 🙂 ma mmb si nehladala recept?

mywiel
5. feb 2010

No mne to zistovali tak ze som normalne nacikala do poharika... 😅 A ked ju nic neboli tak by nemala mat. 😕 Mne to zistiju na kazdej poradni ci nemam bielkoviny v moci. 😉

lenadka
5. feb 2010

mywiel, no u mna to bolo detto, lenze nieked sa ten moc kontaminuje a ked ze som bola liecena vsetkym moznym a zapal som mala stale, chceli si byt isty, preto ma cievkovali sterilnou cievkou do sterilnej skumavky 😉
na bielkoviny moc nemusi byt sterilny a ak deni ma zapal, tak spravia aj citlivost na ATB, aby v tehu nebrala lieky na blint, tu treba ist na istotu 😉

tea333
5. feb 2010

no nieco taketo http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22657
to tvoje mi neukazuje, ten link..ale ja si tam nepamatam tie udeniny, tak som sa chcela opytat ci to niekto nerobieva

mywiel
5. feb 2010

No hlavne nech najdu kde je problém, aby bola v klude. 😔

maculienka123
5. feb 2010

my taku podobnu robime na Vianoce

lenadka
5. feb 2010

tea, mnamky ja teraz take kyselkave mozem 😀 😝

lenadka
5. feb 2010

skusim este raz ten moj link http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22643

nikitka231
5. feb 2010

bre ranko 😉 tak vas citam od zadu co pisete tak reagujem
tretulka:ako sa robi budenie mimi v brusku ked si na sone a nechce sa otocit 😕 😀 to by ma zaujimalo
janka:drz sa ,ozaj je nas tu asi dost co si to prezili 😢 ja tiez 😢

kocky nas maly chodis spavat tiez neskoro to je tak o 21 az 21-30 a rano je uz o 7 hore 😕 a ja sa teraz rano nemozem ani za svet VYHRABAT z tej postele!

nikitka231
5. feb 2010

😢 😢 🙄
co sa tyka dr a krvacania a toho co povedia dnes na SR je mozne vsetko ako aj to ze ja som prisla o MIMI v 12TT a to ked ma docent primar nemocnice najvyssi najsvatejsi poslal domov a povedal ze tehotna nie som ,darmo som mala bolesti ze som si isla doslova a dopismena vlasy vytrhat ,krvacala som slabucko a testy HCG boli brutalne no mi povedali ze to to nevidia v maternici a docnet nevie co to moze byt ale podla nejakych ze beta HCG v 12tt ma poslal naozaj domov s tym ze nie som tehotna 🙄 trtko
no 2 dni na to som dostala take bolesti ze ma okamzite prijali a hodinu na to som bola na sale a odstranili mi cely pravy VAJCOVOD aj s mimi ktore tam rasto bolo to za 5 min 12 vykrvacanie do brusnej dutiny!!

a vdaka panovi docentovi kym som otehot.druhy raz trvalo to skoro 10 mesiac vysetreni a vsetkeho no strasne co budem pisat.... ☹

tea333
5. feb 2010

lenadka ja ked dam ochutnat ludom co nie su z vychodu moju kapustnicu tak sa prazvlastne tvaria kym im zachuti
😀
vacsina zapadniarov robi menej kysle a ostre..moja kapustnica je jednak kysla, a jednak je aj korenena, a je v nej silno vyvarena klobaska domaca, a ked jem na zapade kapustnicu tak mi to pride ako sladke a vodou riedene, tak bezchutove 😀 😀 aj draheho rodina robi iba taku osladenu kapustovu vodu..
drahy si tak zvykol na moju verziu, ze ta z domu mu uz tak nechuti a odkedy par krat jedol moju tak ju chce stale..

lenadka
5. feb 2010

nikitka, tomu sa hovori totalne zanedbanie 😠 😠 😠 vajcovod by ti asi vzali tak ci tak, ale, ide o to, ze si mohla zomriet 😠

mywiel
5. feb 2010

nikita by som sa mu isla podakovat! 😠

tea333
5. feb 2010

nikitka to je slovenske zdravotnictvo 😠

mywiel
5. feb 2010

Tea porozpravam ti o Svajciarskom teda o jednom "uzasnom" anesteziologovi! Ked som chcela epi tak prisiel s 15 min. meskanim na vsetky porodné sestry zacal ziapat, ze ziadny material na epi nie je pripraveny a oni ho volaju. Mne hovori viac sa ohnite a ja na to viac sa mi neda vadi mi brusko. Potom mi vravi nehybte sa a ja na to idem mat kontrakciu a on to ma nezaujima to nie je moj problém a pichol mi ju pocas kontrakcie. Debil uspal mi plecia miesto dolu a museli volat este jednu mladu babu tiez anestez. aby mi to znovu pichla tam kde treba a uspala dolnu cast tela a nie hornu ako on! Jeho uz nechcem vidiet ma hroznu povest v tej nemocnici. 😠

bihan
5. feb 2010

Bohužia (a v niektorých prípadoch je to chvála Bohu) všetko o ľuďoch.. či je to Slovensko, Francúzsko, Švajčiarsko.. všetko jedno...na debila natrafíte kdekoľvek.

mywiel
5. feb 2010

Tak tak... PA boli uzasné aj gynekolog ked sa obcas objavil 😀 😝

bihan
5. feb 2010

Zase píšme ako tatár 🙂 chápete, že? 😀

rubinka
5. feb 2010

Deni drž sa !!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre