Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lely29
22. okt 2009

Tak to si mala ten lepsi prípad v úvodzovkách ja som si ho dokonale užila ale stalo to za to

babulka123
22. okt 2009

inak ked sa na to pozeram spatne.. baby ja vas obdivujem.. ja som bola taka rada ze to bolo CS.. isla by som rodit aj zajtra

lely29
22. okt 2009

Neviem preco ale ja som sa prave CS bála aby som tak neskončila a nemala som ani epiduralku

babulka123
22. okt 2009

ja som sa vobec nebala.. teda rozmyslala som ze co a ako bude.. ale vedela som ze budem spat a bolo mi to jedno..
aj ked vraj som mala kontrakcie a nic som necitila tak nevie m..

ale v kazdom pripade.. klobuk dole. auuu

lely29
22. okt 2009

Dakujem ale aj Ty si si odbolela svoje ved rez Ta urcite bolel

babulka123
22. okt 2009

noo asi 2 dni uuuuuplne nechutne a potom pohoda.. aspon pre mna..

lely29
22. okt 2009

Idem kuk telku dobru noc babul

babulka123
22. okt 2009

dobruuuu idem aj ja.. pojde mafstory a potom spat..

perla200
22. okt 2009

no ahojte...babul potrebovala som poradiť, kedže mala zaspala na brušku či ju tak môžem nechat....ale nenechala som ju tak bála som sa...tak som ju potom pretočila na bruško...

no už spinká od 20.h a dúfam pevne verím, že noc bude lepšia ako včera

čo sa týka toho zubara...ja som isla ešte v nejakom 8tt k zubárovi a dal mi inejkciu...povedal, že ma takú, ktorá neuskodí bábätku...ale tak strašne ma to bolelo že som si nevedela predstaviť že sa ma dotkne a vlastne ked mi vopchal prsty do úst som ho ovracala hned...tak v 8tt??? ale zobral to športovo síce sa netváril nadsene🙂 ale potom som zmenila zubára a zubárka mi vsetko robila bez injekcie...už ked ma videla tak bledla...lebo som tam robila riadny randal....a naposledy ju zastupoval nejaký praktikant - to bolo týžden pred pôrodom najprv sa usmieval ale ked som odchádzala mal kropaje na čele 😀

perla200
22. okt 2009

čo sa týka režimu...neviem ja mam pocit, že ked nasim dietkam pôjdu zubadlá aj tak sa to celé rozsype 😀

blazka24
22. okt 2009

perla ako vidím ty si brala zubára vážne, ja som u toho svojho vôbec nebola a to som asi mala, pôjdem tam teraz tak ma vyrazí cez zavreté dvere 😀

babulka123
22. okt 2009

inak baby kuknite
http://www.happyfoto.sk/

perla200
22. okt 2009

nebrala blazka...ale taksa mi kazili zuby že som nemala inú možnost...mala mi vytahala aj čo som nemala:(((( kedže môj vápnik je na tom úboho....lebo celkovo mam nanič kosti - hraničné hodnoty osteoporozy tak to bola katastrofa rovno...tolko som nebola za 10 r. u zubára ako v tehu a pritom sa ho bojím ako čerta...radsej by som isla robit štátnice znovu ako k zubárovi 😉

babulka123
22. okt 2009

perla si na tom podobne ako ja.. vysledky mam ako 70 rocna babka..

blazka24
22. okt 2009

perla čo sa týka štátnic, tie som robila v ôsmom mesiaci tehotenstva a poviem ti keď som robila bakalárky schudla som osem kilo a nervy v kýbli a pri inžinierkach tehotná a salámista hehehe takže štátnice za stavu tehotenstva aj zajtra 😀
zubár je moja smrť tiež xixix

čo sa týka kostí dievčatá ja som už prakticky mrtva čo sa týka kostí 😀

lenka_66
22. okt 2009

no dnes bol uplny horor.doobeda ok boli sme von.prisli sme domov , prebalili, najedli sa , trosku pohrali.hodili tycku tak podme prezliect.ked som mu zapinala body som sa divila ze chyba tam jedna patentka.no sak 2 z 3 su tak nevadi.zacal neskutocny krik.nieco pred 16.nepomahali ruky , nic ☹ .raz mi zaspal na 10 minut na rukach , ked som ho zlozila tak zas rev.no poviem vam taky zalostny rev ☹ ☹ ☹ .ani jest nechcel a to je uz co povedat.o 6,30 ze ho idem okupat .ked som ho rozbalila myslela som ze ma klepne.v plienke bola ta patentka a to ta cast s pichlavimi hrotmi.chuda moje malinke ,ja som ale blba.pod zadockom ma teraz take cervene.dufam ze mu to nepichlo do pindurika.

perla200
22. okt 2009

no babulka ano ako 70r. žena - ked som mala zápal plúc a dr. mi robil snímku bol zhrozený povedal že sa mi rozpadá rebro....no to je tým že mam intoleranciu laktozy - ako aj moja mala a nepijem mlieko iba do kávy....

no ja ked som robila státnice tiež nejako 8kg dole a to som mala nejakých 58kg ked som začala sa učiť...na konci som vyzerala ako troska.....aj som sa tak cítila....

babulka - ja si objednávam z happyfoto a vidím že super akciu majú...už aj zajtra to tam posielam...lebo babky a prababky sú žhavé a už si rozobrali vsetky vyvolané fotky....

babulka123
22. okt 2009

lenkaaaa.. chuuuuda moje male zlate.. fuuuuuuu pofukaj mu.. ale neboj toto bohuzial nebola jedina nehoda..

marek dnes daval ninu odgrgnut a nejako nahovno si ju chytil a tak si buchla nos o rameno.. tak tiez takyy rev zalostny.. uplne najviac.. moje zlaticko..

babulka123
22. okt 2009

perla.. sak to .. mne z tych co sme sa boli fotit ostali 2ks.. ostatne vsetko rozobrali..
takze tiez budem objdenavat.. a uz teraz sa na to tesim

lenka_66
22. okt 2009

babul , sak ked zaspal tak som normalne revala. no toto ma fakt nenapadlo

babulka123
22. okt 2009

ale zlatiiiik .. cmuuuky ti posielam velike..
to by nenapadlo asi nikoho..

perla200
22. okt 2009

ano aj mne sa minule stalo že mala strašne bojkotovala flasku a ja som sa snažila jej ju udržať a vyrazila mi ju z ruky a ja som sa snažla ju zachytit a nejakým divným spôsobom som ju buchla do čielka...tak plakala ako divá a ja s nou samozrejme.....no mne sa vybije notebook...a muž už spí tak nebudem rachotiť s káblami tak ešte počkám čo napísete a padam...ale záhadným spôsobom sa mi nechce spat...to asi tie tri kávy a energy tea...hlavne že dnes som nachcípaná a kaslem ako tuberák ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lenka_66
22. okt 2009

a ja trubka ho este na rukach cicikam a to vlastne sa mu zapichlo 😠

blazka24
22. okt 2009

dievčatá čo je s tými deťmi, toto je sila, tiež môj malý sa začína zlostiť jak čert, ruky mám jak ťava krk a nervy jak cigáň z roboty 😢

lenka nikto múdry nespadol a tiež niekedy urobím chujoviny - to sa stáva........

babulka123
22. okt 2009

lenka .. niesi trubka.. netusila si ..

zajtra ho veeela vypusinkuj..

perla aj ja som .. uz tyzden.. a nie a nie to prejst.

babulka123
22. okt 2009

baby ide mi hlavu roztrhnut.. koncim idem spat.. cmuuk

blazka24
22. okt 2009

no môjho malého krmil raz muž a ja som chcela rýchlo, rýchlo aby nehladoval a drbla som mu fľašku a malý vyvalil oči a slzy mu vybehli a muž mi začal nadávať že šak mlieko je horúce, revala som ja, malý a muž bol zdutý ešte asi dve hodiny že práca chvatná málo platná............
takže každá z nás - dovolím si tvrdiť - urobila nejakú chujovinu a tie maličké stvorenia to nevedia povedať a chvalabožku že si to nepamätajú v dospelosti 😲

perla200
22. okt 2009

lenka....neboj neni si trubka....si len starostlivá mamina ved si ho chcela utíšiť to si nemohla tušiť že mu to zapichuješ do ritky...

blazka...skoro som vybuchla od smiechu...radsej našu menšinu nespomínaj 😀 😀 😀 😀

blazka24
22. okt 2009

babulka tak dobrú nôcku - zase keď tu môžem byť niktorá z vás tu nezostáva fňuk..........

lenka_66
22. okt 2009

babul hned som ho .voda ho ukludnila a krasne mi rozpreval .no uz tazsie zaspaval.sak bol unaveny z tolkeho revu.
ozaj ked davate grgnut vam deti nestrajkuju? marek nerad grga tak sa obcas zaprie ruckami a potom naraz uvolni a tresk o moje pleco. no a za plac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre