• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
aden :frowning2:
26. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
missy a čo teraz dávaš namiesto nutritonu?
26. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nic. ja som sa radila aj s annag,,, a bolo mi povedane (nielen od nej) ze to grcanie malemu nevadi, skor vadi ta zaha... takze sa mam naucit zit s tym ze mi grca :pensive: a vraj po pol roku by to malo zmiznut,,, tak uvidime. tak chodime s podbradnikmi a plienkami,,, a len utierame. ale opytam sa doktorky na ten gastrotuss.
26. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
missy, aj my chodíme s podbradníkmi a plienkami, a to ani nemáme reflux. Náš si grcne iba sem tam. Samozrejme, občas si grcne pri odgrgnutí, ale to je vraj normálne a tak mimo toho iba sem tam. Mám pocit, že najmä vtedy, ked si neodgrgne poriadne. Alebo nám len sem - tam vytečie trošičku mliečka. Tak nám naša dr. povedala, že to nemáme dávať. Ja mu dávam iba UM a ešte keby som mala miešať tamto, tak to je vraj na zbláznenie.
26. okt 2009 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,

Lulu ty si spominala, ze si bola s malou na gymnastike. Prosim napis mi kde. Ake to bolo? Bola si spokojna? Silno rozmyslam, ze kym nezacneme plavat by som nieco poriesila :wink:.
26. okt 2009 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lulu dakujem za priatelstvo na FB a fac - to som ja čo ti poslala na FB žiadost o priatelstvo

ahojte inak....kolegyne odisli...mala bola ukážkové dieta, napapala sa, pofotila s nimi, usmievala...a zalomila a od pol 12 spí....

kúpili sme hryzátka samozrejme....a to sme sa ledva odhodlali to kúpiť - vždy sme zabudli...a dnes kolegyne 4 hryzátka priniesli...takže mame dokopy 6 hryzátok :slight_smile:
26. okt 2009 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ak niektorá potrebujete ten NUTRITON tak ja vam ho zadarmo poslem.... lebo malej som ho prestala dávat a mam nenačatú krabicu....stačí mi adresa a mate to....ono treba to dlhodobo užívat samozrejme že nie hned prestanú grckat bábätká, tak kdyby neco tak ajte vedieť
26. okt 2009 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pripájam sa druhýkrát, tiež ponúkam Nutriton, pošlem. Zatvorená krabička
26. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kolka...pisala som ti uz minule ked si sa pytala....je to v podstate rehabilitacia, tam to volaju gymnastika...bolo to jedno sedenie v Pro Care / Euromedix na Prievozskej...nie je to organizovane,sli sme cez nasu dr. lebo tam chodime....a ten maser nam ukazal par masazi a cvikov a o 3 mesiace nam ukaze dalsie....ale ak chces, tak Miracle studio robi cvicenia pre babatka.....a plavat sa vraj ma od 3 mesiacov,...idem skusit najst tu devinsku
26. okt 2009 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nikde nikoho už kupete? My sa ešte hráme ešte chvíľku ju musím unaviť, lebo spala v kočiku do piatej a to o štvrtej mala jesť, nechápala som.
26. okt 2009 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bagaja...nekúpeme este....práve sme sa vrátili z prechádzky a musím si kúpit to blikátko...vsak taká tma ako v rohu.....
26. okt 2009 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
perla :grinning: to ma nenapadlo, ale my máme na kočiari také reflexné pružky čo sa odráža
26. okt 2009 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baga nekúpeme mala sa teraz zobudila este jej davam jesť a potom kúpať.My sme dneska neboli ani poriadne von lebo bola hmla a mrholilo
26. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, my uz spime.. kupali sme o pol 7, a dosla som na to ako spravit to aby neplalkala..

najprv kupeme a potom cvicime a masijurjeme.. uz 2 den po sebe bola uplne usmiata spokojna.. a ked place pri obliekani to uz neriesim.. takze super..
26. okt 2009 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky pridala som 2 ftoky co sme sa boli fotit..
26. okt 2009 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babul krásne fotečky, my tiež máme taký overalík mikulášsky tak s ateším

no a my už spíme, okupaný, ale moc nenapapaný, lebo zaspala čiže to bude zase noc predpokladám že o chvíľu bude kukučkovať že je hladná
26. okt 2009 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bagaja.. noo my budemem mat pozicany na vianoce.. tak sa tesim tiez.. nasi sa budu velmi tesit.. maly mikulas dojde..
26. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulka máte krásne fotky :wink:
26. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babul krasne fotky...
my zasa mame santa clausove saticky... tiez je v nich paradna a stari rodicia sa urcite potesia...
26. okt 2009 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evi, co sa tyka toho mojho byv. spoluziaka, tak nema atelier. On je totoiz veterinar, fotenie ma len ako konicek. Videla som jeho fotky, a ma to v oku, tak som ho oslovila, ci by si to k nam neprisiel vyskusat s malou... a on suhlasil... Niekto to proste s fotakom vie...
26. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
z.. dakujeme.. ja viem ze toto bude naj darcek pre babky a dedkov.. a o prababke ani nehovorim..
vsak co uz im dame.. ze??
26. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby je super že sme vsade aj na FB aj na MK....stíhame nie?
26. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a neviete o niekom kto by kúpil čistonový babysatku hoppendiz? dam dobrú cenu
26. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aka je dlha perla?
26. okt 2009 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
4metre
26. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to by bolo pre mna malinko... teraz mam 5,5m Moby a len tak-tak... heh... ja nie som ziadne tintitko... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kuk foto... jesenna prechadzka v lese
26. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako sa tak na to pozerám tak nás je viac s tadeto na FB. ozaj a my už máme tri noci po sebe čo Kubko prespal 9 hodín. tuk,tuk,tuk
26. okt 2009 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránečko všetkým, aj ked upršané.
Včera Maroško toľko spal, že si vynechal jedno jedenie, bála som sa, že nebude v noci poriadne spať. Ale bála som sa zbytočne :wink: Malý spinak až do siedmej, no paráda /klop,klop/. Noštek vytierame, tak sa mi zdá, že mu je už lepšie. Dúfam, že nás to prechladenie skoro opustí.

Babul, krásne foto.
zuzi, dík. Pohľadám nejakého fotografa.
27. okt 2009 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, takze my dnes parada. od 7 do pol4 a potom do pol8.. aleee stalo sa to coho som sa bala.. 1x v zivote som nepocula ninku plakat v noci cez vysielacku .. a to ju mam pri hlave.. tak tvrdo som zaspala.. hehehe nastastie sa zobudil marek tak bol on.. ale sranda je ze o pol 4 som sa zobudila hned.. uz som asi nacasovana.. heheh

dnes ideme na poradnu tak som zvedava kolko ten moj "otesanek" vazi..
27. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok