Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
18. nov 2009

no,to je aj mne luto,ked najdem nieco krasne a malemu je to uz male....

lenka_66
18. nov 2009

idem umyt riad bo maju doniest dnes aj pracku a ta je v kuchyni.
inac pracku sme dali svokre ze ona si ju da opravit (nam povedali ze cca 100e) aby si novu nazspinila s monterkami.stade ju rovno odniesli do opravy znamemu nieco zacinoval a ani nevzal nic bo zo nepovazuje za opravu

blazka24
18. nov 2009

tak ja som akurát začala vyťahovať veci zo zásoby čo mi kto podával 😀

leni tak ste sa dobre zabavili, ja som sa ohlásila na piatok ale či malý bude v poriadku a nebude zle z toho očkovania ešte neviem.....

martinex
18. nov 2009

lenka no fasa s tou prackou...ale tak,budes mat novu 😎

lenka_66
18. nov 2009

mati ano no 4ooe viem pouzit aj inac.toto bola jej 2.oprava

martinex
18. nov 2009

lenka to mas recht... ale tak zase mas na 10 rokov pokoj

bagaja
18. nov 2009

no tak sme doma z prechádzky, vpnku je príjemne, malá ešte potiahla aj dnu ale už som ju prebudila.

leni no vianočný darček mohol byť aj iný ako pračka 😝

tak nám nosia všetky vecičky veľké a ja by som jej to už obliekla, ale musím ešte čakať, práve som dnes pri prataní zistila že už nemám body väčšie od týchto, čiže musím ísť do Tesca na vecičky.

kolka1
18. nov 2009

Ahojte,

Perli tak co uz definitivne v novom?

Mati este som Ti chcela povedat, ze podla mna super, ze si si nedala odklad. Chapem, ze sa Ti nechce a doverne to poznam 😀 😝 ale za rok uz Davidko ad 1 nebude tolko spinkat a ad 2 sa bude zabavat roznymi vecami ako vytahovanie veci zo suflikov, strkanie ruk do zasuviek a pod takze budes rada ze to budes mat za sebou 🙂. Diplomovku pises? Ja by som mala zacat tiez citat + pisat ale neviem sa do toho dokopat. Ale uz musim.

Lenka tak aku pracku ste nakoniec kupili?

blazka24
18. nov 2009

kolka tak ty chodíš na výšku? to som nevedela........

bagaja to doteraz ste boli na prechádzke? ja som bola doobeda a potiahli sme aj poobede dlhšie, ale nebudila som krpca - zobudil sa sám, som zvedavá dokedy dnes nebude chcieť spať, včera to bolo do polnoci skoro

martinex
18. nov 2009

baga ty sa mas,aj ja by som sla nakupovat,no este tak na 2 mesiac mame veci 😒 😎

kolka ja keby som si dala odklad,tak sa uz nekopem k tomu tu skolu dokoncit,to sa poznam... a mas pravdu,teraz je to v pohode,ked este vela spinka a malo sa premiestnuje 😀 a diplomovku este nepisem, ale uz mam nachystane materialy a cez sviatky sa do toho pustim, to bude aj mm doma..potrebujem si k tomu totiz sadnut a venovat sa len tomu a nie stale odbiehat niekam...takze teraz poriesim skusky a cez sviatky diplomvku 😉
a teba teda obdivujem, za ten doktorat... mne by sa to uz nechcelo...ale vidim,ze teba to bavi,tak je to potom dobre 😉

blazka24
18. nov 2009

martimex aj ty chodíš do školy? človíčku tak diplomke sa venovať znamená sedieť s papiermi porozťahovanými po byte a nehrozí aby ma niekto rušil 😀

martinex
18. nov 2009

blazka nooo... 5ty rocnik....a presne tak,poterbujem mat klud.... este som zvedava ako sa budem ucit na statnice...ale ked tak dam maleho svokre a babke na striedacku... no bude to este zabava

blazka24
18. nov 2009

martinex ja som dokončila tento rok takže viem o čom hovorím a štátnice? bola som už tehotná ale nervous som nebola ako pri prvých štátniciach na bakalára.......ja som mala také nešťastie že na prvé prerábal sused byt a pri druhých zase vymieňali traja susedia okná, skoro ma porazilo ale to je tak keď sa serká tak na kopu..........držím palčeky nech sa podarí a na akú školu chodíš?

bagaja
18. nov 2009

no blažka prišli sme o štvrť na šesť, ved sme boli iba hodku von nič hrozné to je oki.

mati, hej aj ja sa teším, budem mať darčeky pre malú na vianoce.

no a obdivujem vás obe že študujete, mati ty pekne dokonč a kolka pekne že doktorát, ja som povedala že v živote už nechcem visieť učenie, ale ked tak rozmýšlam ten doktorát nie je zlý ale mna už nikto nedokope 😝

blazka24
18. nov 2009

bagaja tiež som uvažovala nad doktorátom ale bojím sa že treba si vybavovať docenta, potom tá práca je o tom že si treba nájsť sponzora - brácho aj švagriná mi chodí na doktorát a ja som si to dosť škatuľkovala a predstavovala ako hurvínek válku.........

martinex
18. nov 2009

ja som celkom salamista, na bakalarske statnice som sa "ucila" asi den 😀 takze tymto statniciam dam max 3-5dni
a chodim do BA, na Ekonomicku.... nie ze by ma to bavilo,ale budem mat titul a to je k mojej praxi len +

kolka1
18. nov 2009

Mati,

statnice su v pohode, ak si sa ucila na skusky, tak rychlo oprasis. A mne sa tiez moc nechce 😝, ale ked som uz prezila tieto "pekelne" skusky tak dizertacku by som mohla zvladnut 😝. A stale si hovorim uz treba zacat citat a nist. Vsak stres ma dotlaci.

A veci tiez mame tak na dva mesiace, potom zopar sik kuskov na 6 - 9 mesiacov ale tesiiiim sa na zimne vypredaje 😀 😀 😀.

blazka24
18. nov 2009

martinex a čo máš akú prax, respektíve čo si robila pred tehu?

čo sa týka oblečenia mám toľko na staršie bábo až mi je to ľúto že mu je to teraz veľké a na výpredaje sa teším tiež....

martinex
18. nov 2009

kolka ja som taka ista...stale to odkladam a potom na poslednu chvilu do rana nad tym sedim 😀

ja sa chystam do rakuska po sviatkoch....to bude raj 😉

martinex
18. nov 2009

blazka obchodnicku v oblasti marketingu a reklamy.... este zo 2 roky tam vydrzim (ak vobec) a potom by som chcela najst nieco ine

blazka24
18. nov 2009

martinex tak čo sa týka školy tvrdím že teraz je to ťažšie lebo sa nedajú kopčiť diplomky ako kedysi a sleduje sa stále opajcovanie z iných .......práca musí baviť ak nebaví tak treba zmeniť, ale mne sa to ľahko hovorí ja som bojko, v jednej práci som 9 rokov a nie a nie ju zmeniť čo mám strach z nového a neznáma 😀

blazka24
18. nov 2009

čo je to dnes za deň, malý mi zase zaspáva........

už som stihla aj písať s vami, aj poprať, aj požehliť a toto sa bežne nestáva

😀

martinex
18. nov 2009

blazka tak si tp uzivaj,ze spi.... moj maly je tiez ospaly,ale to podla mna z toho ockovania...som mu dala teraz jest a spi dalej

a moja praca ma bavi,ale urcite to neni robota,kde by som chcela robit cely zivot...poterbujem nieco kreativnejsie

blazka24
18. nov 2009

martinex tak ja neviem, som nervous z toho že zaspal, mal papať a nejak ho nechcem budiť ale dudlík nepustí 😀

tak mňa práca bavila tiež, preto som uvažovala sa vrátiť skôr ale čo môžem tento uzlíček nechať len tak napospas nejakej cudzej osobe alebo do jaslí? to nie, prešlo ma to .........

martinex
18. nov 2009

blazka radsej ho zobud,ked teraz pospi,co bude robit v noci? ja maleho necham do 7mej a potom bude hore az do nocneho spanku

ja chcem ist do prace ked bude mat maly 2 roky,to je tak akurat podla mna

blazka24
18. nov 2009

martinex presne ako ty, budím malého maxi o siedmej, lebo potom baterkuje tak ako včera do dvanástej v noci a to som na prášky z toho.........

a do práce by som tiež chcela po dvoch rokoch ale mnohí mi to zazlievajú že to malého do jaslí a také reči, neviem ale asi to dlhšie doma nevydržím, ak nezačnem niečo popri materstve robiť tak mi prepne doslovne - robota a škola do toho bol ideálny stav aby som sa nenudila 😀

martinex
18. nov 2009

blazka mne sa uz zobudil... to len dnes bol taky,inak je vzdy od 5tej hore do tej 8mej kedy chodi spat...

teraz lezi v postielke a vykecava s nalepkami na stene... bohovsky je 😀 idem ho odfotit

blazka na tom neni nic zle, kasli na reci,nech si trhnu nohou...je to tvoje dieta a tvoje rozhodnutie... aj maly musi ist medzi deticky,trosku sa socializovat....

blazka24
18. nov 2009

martinex mne sa krpatý zobudil tak bežím lebo plačeme.........

martinex
18. nov 2009

ok,bezkaj...idem sa mu aj ja venovat..pekny vecer

blazka24
18. nov 2009

martinex pekný večer prajem aj tebe, už sa mliečko zohrieva a maličký sa chvíľočku hrá s kačičkou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre