Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
7. jan 2010

ale my sme už pišťali dávnejšie ale toto je také iné ani opísať to neviem 😅 točia s nami levíčatá čo??????????

bagaja
7. jan 2010

a kojacie matky majú začať s príkrmami tak ako po UM?

eviqa
7. jan 2010

babulka, tak som to mala v pláne s tým mixovaním ako si písala. Nechcela som, aby mal iba hladkú kašu, ale aby vedel, že je to aj niečo iné. Ale tak snád sa to naučí. Tak som strašne rada.

reginetta01
7. jan 2010

baga, tak to pridaj, že točia 😀
Baga, kojace matky majú začať po 6 ukončenom mesiaci. Ale niekedy ani vtedy netreba. To povie doktorka. Ja chcem začať od 7 mesiaca.

bagaja
7. jan 2010

mne dr. povedal že mám začať od 6.mesiaca, len rozmýšľam kedy je ukončený 6.mesiac?asi som debilná no čo už

eviqa
7. jan 2010

no malý spí na balkone, je na prechádzke 😀 alebo v aute? lebo je v autosedačke, tak ja idem dať kávu 😝
bagaja, no ked bude mať narodeniny 😀

bagaja
7. jan 2010

ale ktoré evi 😀

bagaja
7. jan 2010

akože 4,februára bude mať 6 mesiacov vtedy?, som dementná nesmejte sa

perla200
7. jan 2010

tak mame 8130g a 68cm....ale nervy v hajzli z očkovania...taký rev že dovi dopo.....som zničená....

bagaja
7. jan 2010

krásna váha 😉 a dufam že následky z očkovania žiadne, rýchlo obklady nahoď,

a ja musím s malou aspon na chvílu von bo doma už spat nebude a nervy nehoérázne

reginetta01
7. jan 2010

Perli, ja som sa toho tiež desila. Ale musí to byť a prežijeme 😒

perla200
7. jan 2010

hej, hlavne ked som sama doma bez muža a lež sa vyberiem som upotená....a cesta tam na kočíku v snehu parada...a potom tam ked mala zvykne v tom čase spávat a očkovanie a znovu obliekanie a cesta domov...ako som narobená ako keby som orala rolu......a mm samozrejme je v práci ako na potvoru...slak ma vždy ide trafit....

babul - ale prvé vychádzajú vždy dolné zúbky....o horných som este nepočula..... 😖

blazka24
7. jan 2010

ahojte dievčatá............v prvom rade všetko dobré do toho nového roku 2010 nech je minimálne rovnaký ako ten predošlí ak nie lepší 😀

čítať vás nejdem to by som sa vracala do roku 2009 😀

reginetta01
7. jan 2010

ja som bola vždy s mužom a je to na nezaplatenie. fakt, človek má dosť čo so sebou robiť, aby vôbec ustál to očkovanie a nariekanie a nieto ešte tie ostatné ceremónie. A maličká je teraz aká? búva alebo mrnčí?

reginetta01
7. jan 2010

blažka, aj tebe prajeme s maličkou. ja som teiž vzdala to dočítavanie

babulka123
7. jan 2010

ninka este stale spinka.. necham ju kolko bude chciet lebo musi byt inak unavena z toho co dnes vyvadzala..

perla.. ako som pisala ci nie? ja uz nieviem , krsnatu najprv vysli 2jky zuby az potom jednotky, synovcovi vysiel najpv jeden dole a potom hore do kriza a potom naopak.. takze .. je to podla mna dost indivindi..

ved uvidime co bude.. teraz som este citala ze je dost tazko rozonat zuby a zapal stredneho ucha.. ak bude zajtra taka ako dnes tak pre istotu skocim k dr. nech ju pozrie.. ci nahodou nezacina nejaka pliaga.. predsa len ide vikedn a nachcypani sme boli s marekom obaja..

blazka24
7. jan 2010

reginetta veru čítať to čo popísali baby to je fakt čo riešiť xixixi

ja som sa konečne dostala domov, od svokry sme zakotvili u našich a odchádzali sme štyri dni - som si pripadala jak keby cestujem zo severného polu 😀

reginetta01
7. jan 2010

babul, to je fakt. u takýchto maličkých detí je to ťažko.

blazka24
7. jan 2010

babul tak nech sa držíte - veru nachcípaní sme aj my a krpec má sople ktoré ťaháme asi aj z päty 😔

zuzkalenka
7. jan 2010

Ahojte baby chcem sa opýtať či už prikrmujete a ak áno tak asi koľko dávate a čo 🤐

perla200
7. jan 2010

babulka....necítala som spät len tak zbežne.....asi je to indivindi....ja len že som o tom nepočula....inak aj ja som si myslela že prvý nam pôjde očák....ale zatial nikde nič 😒

lizatko1009
7. jan 2010

tak my sme dnes boli na kontrolu z nozickami a uz nemusime balit na siroko a ortoped nam neodporucal chodaky, ze niesu dobre, ze chodaky su nato aby sa mohla matka zbavit drobca, tak sme boli dnes objednat malemu cestovnu postielku. 🙂

blazka24
7. jan 2010

zuzkalenka babul posielala taký materiál je to skvelá vec, ja idem na prikrmovanie až v sobotu - začína sa jedna - dve lyžičky ak si dá a po štyroch dňoch pridávaš inú potravinu /začína sa mrkvkou, potom zemiak/ hehehe si pripadám ako keby sa učím na skúšku 😀

blazka24
7. jan 2010

heheh pozerám na TA3 Kaliňáka - tá blamáž s tou batožinou, baby keby cestujem a idú ma zatknúť asi sa poseriem doslovne 😀

babulka123
7. jan 2010

zuzka.. my ano , papame uz vsetku zeleninu - mrkva, zemiak, cvikla, cukina, tekvica, pastrnak, masko - kuracie, zaciname s ovocim..
a na obed papa tak cca 150 g

zuzkalenka
7. jan 2010

to je smola že sa mu to prihodilo s tou batožinou a teraz keď svet je plný atentátnikov. Ešte dobre že ho nezavreli na fleku

reginetta01
7. jan 2010

babul, mozes mi to poslat do IP, prosim?
Ozaj, kocky, nepaddajú vám vlasy? ja sa divím, že ešte nejaké mám. chcem si kúpit revalid, ale najskôr sa spýtam dokyho, či môžem, keď kojím.

blazka24
7. jan 2010

zuzka treba ti poslať ten materiál či už si si vypýtala od babulky? fakt je to dobré, ideme zajtra variť s mužom domácu presnídávku lebo máme veľa jablk a kazia sa 😒

reginetta01
7. jan 2010

blazi, tak ak to mas po ruke, posli mi to, prosim do ip. dakujem.

zuzkalenka
7. jan 2010

babulka to je super veľmi som sa vyľakala lebo kamoška mi povedala že som začala skoro. Aj moja Lenka papá začali sme s mrkvou potom zemiak a skúšali sme aj jabĺčko ale Lenka mala zelenú stolicu tak som jej ho už viac nedala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre